Profile cover photo
Profile photo
Blogeris Zeppelinus
1,572 followers -
Internetų personažas, tautinės pakraipos tinklaraščio Zeppelinus.livejournal.com autorius
Internetų personažas, tautinės pakraipos tinklaraščio Zeppelinus.livejournal.com autorius

1,572 followers
About
Posts

Post has attachment
Paminklo A.Ramanauskui-Vanagui Amerikoje nebus? Mūsų spaudoje nutylėta Kremliaus Agitpropo pergalė

Vos prieš penkis mėnesius mūsų spauda nutvisko džiugiomis antraštėmis:
------------
"JAV iškils paminklas Ramanauskui - Vanagui

Puiki žinia pasiekė iš JAV - kitąmet minint partizano Adolfo Ramanausko - Vanago 100-ąsias gimimo metines ten jam bus pastatytas paminklas.

Paminklas stovės Konektikuto valstijoje, Niu Britene, kur 1918 m. kovo 6 d. gimė ir Šv. Andriejaus bažnyčioje buvo pakrikštytas vienas iš partizaninio pasipriešinimo vadų.

Niu Briteno valdžia pritarė Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro pastangoms įamžinti A. Ramanausko - Vanago atminimą jo gimimo vietoje.

Paminklui pasiūlyta garbinga vieta šalia gausiai lankomo Amerikos meno muziejaus, gyventojų pamėgtame parke, kuriame švenčiamos miesto šventės.

Paminklas stovės atskirame skverelyje, prie jo, kaip ir prie kitų svarbiausių lankytinų miesto vietų, miesto merija žada pastatyti informacinį stendą ir suoliukus. Paminklas bus iškaltas Lietuvoje Genocido ir rezistencijos tyrimo centro bei Tautos fondo (JAV) lėšomis, transportavimo ir pastatymo kaštus apmokės Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

Paminklo autorius - skulptorius Jonas Jagėla, jo kompoziciją sudarys kovotojų už Lietuvos laisvę ženklas: vertikali ir dvi horizontalios lygiagretės, transformuotos į šakoto ąžuolo įvaizdį. Taip siekiama pabrėžti, kad 10 metų miškas buvo Lietuvos partizanų namai, o ąžuolas yra lietuvių tautos stiprybės ir nenugalimumo simbolis, plačiai naudotas partizaninio karo metu."
------
Ar galėjo Kremliaus parankiniai praleisti pro akis tokį akibrokštą? Žinoma, kad ne.

Antilietuviškai propagandai nedelsiant buvo pajungtas Agitpropo žydiškasis kanalas. Skandalingasis VGTU dėstytojas Dovid'as Katz'as kartu su Efraimu Zuroffu antilietuviško šmeižto kampanijai pajungė savo tautietį, JAV gyvenantį izraelitą oldermeną-demokratą Aram Ayalon (https://www.facebook.com/aram.ayalon).

Šio tolerancijos dėstytojo pastangomis šviesus A.Ramanausko-Vanago atminimas buvo apjuodintas - ir miestelio Taryba priėmė sprendimą atšaukti monumento Lietuvos didvyriui statybas.

Dėl to, kad pastarasis neva galėjo prisidėti prie Holokausto, nors jokių to įrodymų šmeižikai iš Agitpropo parankinių tarpo niekada nėra pateikę.

Kremliaus rankos ilgesnės, nei mes manėme. Jos siekia net už Atlanto!

Šiuo atveju įdomu yra tai, kad mūsų spauda nutarė nutylėti tokį įžūlų antilietuvišką akibrokštą ir nuslėpė naujieną nuo Lietuvos skaitytojų. Kokiu tikslu?

Kad mūsų šalies gyventojai nesužinotu, jog prieš Lietuvos interesus veikiantys Kremliaus Agitpropo veikėjai sėkmingai darbuojasi valdiškame VGTU universitete, plauna smegenis lietuviukų studentams ir sočiai gyvena iš biudžetinio finansavimo?

Kiek ilgai mūsų tarnybos kentės tokius cirkus?

Kada gi ponas E.Zuroffas bus įtrauktas į nepageidaujamų asmenų sąrašą, o VGTU profesoriumi tituluojamas D.Katz'as bus išspirtas iš Lietuvos?

O gal nutiks priešingai?

Ir po Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro pavadinimo keitimo vietoje paminklo A.Ramanauskui-Vanagui ir Lietuvoje iškils gauruoto-akiniuoto barzdylos stovyla?

#KremliausAgitpropas
#AdolfasRamanauskasVanagas
#LietuvosGyventojųGenocidoIrRezistencijosTyrimųCentras

Šaltiniai:
---------
JAV iškils paminklas Ramanauskui - Vanagui

https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/jav-iskils-paminklas-ramanauskui-vanagui.d?id=76672025

Council Petition Would to Halt Ramanauskas Monument, Pending Investigation

https://newbritainindependent.com/2018/04/02/council-petition-would-to-halt-ramanauskas-monument-pending-investigation/

Ald. Ayalon Presses Commission to Halt to Ramanauskas Monument

https://newbritainindependent.com/2018/04/06/ald-ayalon-presses-commission-to-halt-to-ramanauskas-monument/

Ramanauskas Monument Halted

https://newbritainindependent.com/2018/04/07/ramanauskas-monument-halted/

DR. DOVID KATZ
VGTU mokslo padalinys Filosofijos ir kultūros studijų katedra
Pareigos profesorius

http://www.vgtu.lt/mokslas-ir-inovacijos/mokslininkai/263?scientist=4928&poid=4205
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Mamos Merkel vaikučiai vėl linksminasi Vokietijoje. Nauja sunkvežimių teroristų ataka

Prieš kelias valandas Vakarų Vokietijos mieste Miunsteryje mikroautobusas įsirėžė į sėdinčius restorano Kiepenkerl lauko kavinėje alaus mėgėjus. Vietoje žuvo 4, sužeista 20 , iš jų 6 - yra kritinėje būklėje ir vargiai išgyvens.

Policijos atstovas pasakė žurnalistams, kad mikroautobusą vairavęs teroristas nusišovė mašinoje iškart po žudynių. Jo tapatybė nėra žinoma, nors religinę priklausomybę bei kilmę nesunkiai galima nuspėti. Greičiausiai, tai bus taikiausios pasaulio religijos atstovas, kilęs iš Artimųjų Rytų. Nustebčiau, jeigu būtų kitaip.

Beje, yra informacija, kad maždaug tuo metu netoliese turėjo įvykti kurdų demonstracija. Tikėtina, kad teroro aktas gali būti priderintas prie šio renginio.

Vienžo, nieko naujo. Ačiū Mamai Merkel ir Tėveliui G.Sorošui už jų "vaikučius", užplūdusius Europą.

#MultikultūralizmoDžiaugsmai
#ĮvairovėjeStiprybė|
#MamaMerkel
#Sorosas
#ALF
Add a comment...

Post has attachment
Kalbant su pažangiais leftistais žodžius reikia rinktis itin atsargiai. Ministro Verygos patarėjas sukėlė politkorektiškumo skandalą

Naujųjų homjaunuolių dėka mūsų šalyje gimsta nauji politkorektiško bendravimo formatai.

Vien tik norminių, bet nepolitkorektiškam diskursui priskirtų žodžių pavartojimas sukelia leftistiniam jaunimui nepakeliamus smegenų spazmus ir poreikį bėgti skųsti pašnekovą dėl jo žodyno!

O juk prof.S.Čaplinskas, kaip pridera mandagiam akademikui, prieš pavartodamas jautriesiems pašnekovams galimai per griežtą terminą, iš anksto ATSIPRAŠĖ dėl to.

Cituoju:
------------
„Ne dėl viruso, o dėl tų, atsiprašant, narkomanų ir pederastų“, – nežinodamas, kad kamera dar neišjungta, kalbėjo S.Čaplinskas."
-----------
Bet net ir išankstiniai atsiprašymai neišgelbėjo profesoriaus nuo baisųjį P-žodį išgirdusio pažangaus jaunimo rūstybės.

Padedami žurnaliūgėlių jie nedelsdami pareikalavo AIDS centro direktoriaus galvos! Tarsi jis ką prieštaraujančio faktinei tikrovei būtų pasakęs?

P.S. O štai kuriems velniams ponas Saulius domėjosi tos mielos leftistės paskutinio orgazmo aplinkybėmis - tai net aš nesupratau. Vertėtu išgirsti ilgesnį poklabio fragmentą, nes ta pažangi publika nesidrovi ir pamontuoti ir iš konteksto ištraukti ir prasmę apversti.

#SauliusČaplinskas
#DaumantasLiekis
#PolitkorekcijosMarazmai
#BuvoIštartasP_žodis
Add a comment...

Post has attachment
VšĮ Šeimos santykių institutas klientai rizikuoja netekti vaikų! Viskas, ką jūs atvirai papasakosite tos kontoros šeimos mediatorei Eglei Kalinauskienei būtinai bus panaudota prieš jus ir jūsų šeimą!

Keisti dalykai nūnai dedasi postmodernistinėje padangėje ant Lietuvos. Viršyjantys mano suvokimo lygį.

Vat pasakykite man vieną dalyką - ar specialistas, kurio darbas grįstas klientų pasitikėjimu ir susiveda į pagalbos jiems spręsti kylančias problemas teikimą, gali išnaudoti parodytą pasitikėjimą tam, kad padaryti jiems tiesioginę žalą?

Spėju, jog dauguma, kaip ir aš pamanys, kad tai neįmanoma. Ta prasme, taip išties gali nutikti, bet ...tik vieną kartą. Iškilus viešumon - galas specialisto reputacijai ir joks proto turintis žmogus pas jį nesikreips.

Pakanka įsivaizduoti advokatą, pridavinėjantį savo klientus prokurorams, svetimą butą sau patyliukais persirašantį notarą ar chirurgą, paslapčiomis išpjaunantį ir parduodantį paciento inkstą.

Išpažinties besiklausantys kunigai, psichologai-psichoterapeutai bei šeimyninių santykių mediatoriai irgi priklauso tokių specialistų kategorijai.

Atėjęs pas juos pasidalinti savo intymiomis bėdomis žmogus tikrai nesitiki, kad tai, ką jis specialisto raginamas nesidrovėti atviraudamas išsipasakos, bus kruopščiai užfiksuota ir perduota tarnyboms tam, kad ši informacija būtu panaudota prieš jo interesus.

Deja, panašu, kad laikas keisti tokį senamadišką supratimą.

Štai, Kaune yra tokia biudžeto lėšas įsisavinanti nevyriausybininkų kontora Všį Šeimos santykių institutas, glaudžiai bendradarbiaujanti su Soroso Atviros Lietuvos fondų ir skleidžianti pažangią norvegiško Barnevarneto vaikų atiminėjimo patirtį.

Jie yra patapę metodiniu centru pedagogų kvalifikacijos tobulinimo srityje ir reguliariai vykdo visokius mokymus bei veda seminarus Lietuvos mokytojams.

Vieno tokio seminaro klausytoja viešai pasidalino jai kilusia nuostaba - kokių keistų dalykų juos moko tos kontorėlės specialistės, psichologiją baigusios VDU ir dirbančios šeimos mediatorėmis.

Žodis žinomai pedagogei-logopedei Rasa Dijokaitė (ilga citata):
---------
"...Esu pedagogė. Tiksliau – 20 metų patirtį turinti logopedė metodininkė. Norėčiau pasidalinti informacija, kuri buvo pateikta 2018 m. sausio vidury Všį Šeimos santykių instituto psichologės, mediatorės Eglės Kalinauskienės (el. paštu prisistačiusios kaip Eglės Kuodytės) pedagogams apie smurtą prieš vaikus.

Nežinau, kiek seminaro metu buvo perteikta asmeninės lektorės nuomonės, bet manau svarbu sužinoti ir tėvams, kas buvo diegiama pedagogams. Apibendrinsiu pagrindinius teiginius:

1. Visiems žmonėms (ne tik pedagogams) reiktų pranešti Vaikų teisių tarnybai apie bet kokio bendravimo su vaiku atvejį, kuris galėtų būti panašus į smurtą.

Tarkim, mama pasako savo dukrytei: ,,Čiauškute, tu vis čiauški ir čiauški, ar kada gali patylėti?“. Ir jei jums nėra aišku, ar tai buvo smurto atvejis, reiktų kreiptis į Vaikų teisių tarnybą.

Ugdymo įstaigų pedagogams ar specialistams tėvų apie savo pastebėjimus įspėti nereikia, jiems konsultacijos suteikti nereikia. Tyliai pasiklausyti ir apskųsti. Skųsti reikia ir savo kolegas.

2. Tėvų savijauta visai nesvarbi. Lektorės nuomone nieko tokio, jei koks kerštingas kaimynas nuolat skųs kokią šeimą.

Tai, kad atvažiuos Vaikų teisių darbuotojai ar policija ir kamantinės tėvus, lektorės nuomone jokios neigiamos įtakos vaiko savijautai nepadarys. Tai aiškinama požiūriu ,,svarbiausia, kad vaikas nenukentėtų“ ir grindžiama tuo, kad tėvų savijauta vaikui jokios įtakos nedaro.

3. Net jei vaikas nenori, kad būtų užsiundomos instancijos ant jo tėvų, reikia vaiką įkalbinėti, kad jam nuo to bus tik geriau, kad nieko tokio, jei jam teks pagyventi su svetimais žmonėmis.

Šiuo atveju į vaiko norus visiškai nereikia atsižvelgti. Svarbu tik jį pagaliau įtikinti, kad jam bus tik geriau, kad ir kas benutiktų jam ir jo tėvams (broliams, sesėms) atvykus instancijų darbuotojams.

Viską vainikavo paskutinė užduotis, kurios metu turėjome surašyti, kokios baimės gali kilti prieš tėvų apskundimą Vaikų teisių tarnybai ir sugalvoti 5-6 tezes, kaip galėtume save nuraminti prieš skundimą. SUPER!..."
-----------------------
Ir kaip jums tokie "mokymai"? Įdomu, ar ne?

Sakyčiau, labai primena tą Gyvatyną ar Klastūnyną Hogvartse iš tolerantiškų pasakų apie Harį Poterį.

O dar įdomiau, kad visi tie išmaniojo klastingumo pamokymai pedagogams sklinda iš psichologe save tituluojančios moters, dirbančios ....šeimos mediatore!

Kuriai vargšai kauniečiai patiki savo intymias paslaptis ir dalinasi šeimyninio gyvenimo problemomis, tame tarpe - ir dėl vaikų.

Gi pastaroji, kaip galima suprasti iš jos pamokų pedagogams, iškart po konsultacijų - kol detalės dar neišgaravo iš atminties - paknopstomis bėga į Vaikų teisių apsaugos tarnybą ir rašo ten skundus ant savo klientų?

Ir, matyt, paslapčiomis nuo tėvų aiškina savo klientų vaikams, kad su svetimais žmonėmis jiems bus geriau, nei su tėvais?

Nežinau, kaip jums, gerbiamieji, bet dingojasi man, kad tie kauniečiai, kurie po tokių skandalingų "šeimos mediacijos" ir "psichologinės pagalbos problemų su vaikais turintiems tėvams" nuostatų paviešinimo ir toliau kreipsis į tą kontorą bei konkrečiai šitą specialistę nusipelno būti apdovanoti ilgomis pilkos spalvos ausimis iš aukščiausios kokybės pliušo.

Nebent jiems iki gyvo kaulo įkyrėjo vaikai ir nenorėdami sumesti jų į šulinį tėvai nusprendė atsikratyti atžalų ne tokiu tragišku, bet irgi garantuotu "šeimos mediacijos" būdu. Tada juos dar galiu suprasti.

Kitais atvejais - deja, ne.

Nuorodos ir šaltiniai:
--------------------
1. Pedagogės-logopedės Rasos Dijokaitės komentaras po J.Miškinytės straipsniu:
http://www.propatria.lt/2018/01/jolanta-miskinyte-labai-brangus.html

2. Eglė Kalinauskienė, psichologė, šeimos mediatorė
http://www.ssinstitut.lt/news/25/34/Egle-Kalinauskiene/d,kolektyvas/

#JiMyliJūsųVaikusLabiauNeiJūs
#BarnevernetoUogosPrisirpo
#EglėKalinauskienė
#JolantaMiškinytė
#RasaDijokaitė
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Iraniečių kilmės feministė ir kiaulių teisių gynėja sušaudė You Tube personalą! Leftistinė publika darosi vis pavojingesnė žmonėms

Skaitau naujienas apie šaudymą You Tube būstinėje. Peršauti trys videoserviso darbuotojai, iraniečių kilmės teroristė nusišovė. Eilinė diena Amerikoje, ačiū Obamai ir jo migracijos politikai.

Dėmesį patraukė tik itin egzotiška teroristės asmenybė. Ji pasirodė beesanti galutinai nukvakusi 39-metų leftistinė aktyvistė iš Pietų Kalifornijos Nasim Aghdam. Veganė, feministė ir PETA kovotoja už gyvūnų - ypač kiaulių - teises!

Viskas, kaip priklauso - pilnas pažangistų kvailysčių rinkinys, uždėtas ant musulmoniško backgroundo.

Nei vyro, nei vaikų - jų vietą vargšės Nasim galvoje buvo užėmusios ...kiaulės! Kurių "teisės" paklaikusioje gyvūnų draugės sąmonėje buvo lygios ....žmogaus teisėms!
---------
"Teroristė buvo paminėta San Diego laikraščio „The San Diego Union-Tribune“ 2009 metų straipsnyje apie gyvūnų teises ginančios organizacijos „People for the Ethical Treatment of Animals“ (PETA) protestą prieš kiaulių naudojimą apmokant karius suteikti pagalbą traumų atvejais.

Demonstracijoje prie jūrų pėstininkų Kemp Pendltono bazės N.Aghdam dalyvavo užsidėjusi peruką ir vilkėdama džinsus su nupieštais „kraujo“ lašais, laikydama plastikinį kardą.

„Man gyvūnų teisės prilygsta žmogaus teisėms“, – tuo metu minėtam laikraščiui sakė N.Aghdam."
-----------
Seniai sakiau, kad ta ultrakairuoliška pažangi publika, apsėsta veganizmo bei gyvūnų teisėmis, daugeliu atveju yra netoli pamišimo ribos.

O kai kurie ypač aktyvūs tą ribą nesunkiai peržengia, pradėdami šaudyti į kiaulių nepamilusius arba mylinčius jas tik keptu pavidalu blogiukus.

Ir negali pykti ant nukvakusios aktyvistės - juk iš jos videoblogų turinio seniai buvo aišku, kad su galva ji nebedraugauja. Klausimas tik tame - kodėl ji nebuvo laiku izoliuota nuo visuomenės, suteikiant jai būtiną medicininę pagalbą?

Belieka tikėtis, kad Lietuvos psichiatrinės tarnybos akylai stebį tokią publiką ir jos veiklą internetuose. Kitu atveju baisu net įsivaizduoti, ką taikiems žmonėms gali pridaryti visi tie vištų ir kiaušinių teisių gynėjai, užėjus eiliniam priepuoliui.
--------------
Skaitymui:

https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pasaulis/prie-youtube-bustines-kalifornijoje-aidejo-suviai-uzpuolike-nusisove-dar-trys-zmones-pasauti-57-950658

http://metro.co.uk/2018/04/04/vegan-bodybuilder-nasim-aghdam-behind-shooting-youtube-hq-shot-three-staff-7438913/

#GyvūnųTeisės
#GalvosSmegenųLeftizmas
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Moralinė pakaruoklė, įsijautusi į autoriteto vaidmenį, vėl auklėja lietuvius! Delfis patyliukais bando reabilituoti lietuvių tautos interesus išdavusią Agitpropo tarnaitę

Žiūriu į DELFI.lt pirmą puslapį - ir savo akimis negaliu patikėti! Jame garbingiausioje vietoje vėl puikuojasi Rūtos Vanagaitės veidelis. Palydintis šios skandalingos veikėjus postringavimus apie tai, kaip negerai, kad mūsų valdžia ėmėsi iniciatyvos užkardyti kelius būtent tokioms Agitpropo ideologinėms diversijoms, kuriomis išgarsėjo pati ponia Rūta.

Dyvas regėti savo akimis, kaip Zurofo balsu piktai kranksinti Kremliaus varna staiga sučiulbo lakštingalos intonacijomis ir paknopstomis puolė ginti ...žodžio laisvės!

Jūs tik paskaitykite tas krokodilienės ašaras:
-------------
"...Aš lietuvė. Man skauda dėl Lietuvos.

Dėl to, kad mes jau kuris laikas lėtai ir nenumaldomai grimztame atgal į sovietizmo liūną. Sovietinė sistema nebe raudona, ji dabar jau trispalvė, ji sava, bet esmė nuo to nesikeičia.
...
Kiekvienos šalies istorijoje yra tamsių dėmių. Ar galima kalbėti apie jas? Ne. [...]

Mes išsirinkome valdžią, tai dabar ta valdžia mums ir nustato, kas yra tiesa. Tiesa pirmiausia turi būti graži: tai svarbiausias kriterijus. [...]

Nebuvo 200 000 žydų žudynių, nebuvo 100 000 KGB agentų, nebuvo masinio kolaboravimo – nieko to nebuvo.[...] Visi, kurie mano, rašo ar sako kitaip, yra priešo propagandos įrankiai, ir turi būti užčiaupti."
-------------------------
Nei verkti, nei juoktis - didžiausia Lietuvos istorijos juodintoja, didvyrių partizanų šmeižikė, kolektyvinės kaltės etninės kilmės pagrindu lietuviams primetinėtoja bando mus moralizuoti ir auklėti!

Šnekėdama apie Tiesą taip, tarsi turėtu bent menkiausią supratimą, ką šis žodis reiškia tikrovėje!

Ne, ponia Rūta - Istorinė Tiesa nėra šmeižikiškas savo tautos atžvilgiu ir kitos tautos interesus išreiškiantis naratyvas, už kurio kūrimą bei platinimą kai kas neblogai sumoka įvairiais būdais!

Tai, ką Jūs darėte ir toliau darote visai kitaip vadinasi! Ir tikrai ne Moralinei Pakaruoklei, gėdingai praleidusiai puikią progą pasinaudoti prof.V.Landsbergio dykai duotu patarimu - kur tokiais atvejais tokiems žmonėms reikėtu nueiti ir ką ten pasidaryti - moralizuoti ir auklėti didžiausio portalo skaitytojus.

Gal šio portalo auditorija ir nepasižymi perdėtu intelektualumu, tačiau tai dar ne priežastis mirkyti jų smegenis į Agitpropo tarnaitės paplavas!

Reiškiu griežtą pasipiktinimą Delfio vyr.redaktorei Rasa Lukaityte-Vnarauskienei dėl akivaizdžių bandymų reabilituoti tautos interesus išdavusią ypatą ir vėl brukti lietuviams jos žinia kur kurpiamą poziciją, kaip neva "Dvasinio autoriteto nuomonę"!

Negalima šitaip, ponia Rasa, tiesiog negalima. Šita guvi keistos biografijos ponia lietuviams yra morališkai mirusi. Ir nebeprisikels - nepaisant visų jos draugelio Mindaugo Jackevičiaus pastangų.

Kaip žinia, Kristus per Velykas prisikėlė. O šita Moralinė Pakaruoklė mūsų akyse niekada nebeprisikels. Neturėkite iliuzijų ir nelaidokite portalo reputacijos likučių.

P.S. Nusižengiu savo taisyklėms ir nuorodos į Delfio tekstą nededu. Neketinu didinti klikų skaičių tokiu bjauriu atveju.

#Delfi
#RūtaVanagaitė
#KremliausAgitpropas
#MoralinėPakaruoklėNeprisikels


Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sveikinu visus su Kristaus prisikėlimo švente! Sveiki sulaukę Šventų Velykų!

Kiaušinius jau dauguma sudaužė, pusryčius suvalgė, ateina ir pietų metas. Pats laikas pasveikinti vieni kitus, pagarbinti Jėzų ir gerai atšvęsti.

Ko visiems ir linkiu!

#SuŠventomVelykom
#JėzusPrisikėlė

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Stebiu pastarųjų dienų spaudoje pučiamą skandalą dėl konservatorių bendravimo su R.Kurlianskiu - ir bandau suvokti jo esmę?

Tai, kad Laurynas Kasčiūnas apklausiamas, kaip liudininkas, skandalingojo verslininko galimai korupcinės veiklos byloje yra normalu.

Jis tuo metu nebuvo joks oficialus politikas ar pan. todėl jokių pretenzijų dėl to, kad asociacijos rėmėjui paprašius nuėjo pasikalbėti su pažįstamais politikais kelti negalima.

Svarbu, kad nebuvo jokio nelegalaus pokalbių turinio, neteisėtų pasiūlymų bei veiksmu. Pokalbiai ir klausimai dėl požiūrio į vienokią ar kitokią problemą kol kas dar nėra uždrausti.

Panašiai yra ir su Linas Kojala, kurį žurnalistai bando iškvosti dėl tos paramos studentiškam leidiniui "Tribūna" - girdi, kam ji buvo panaudota? Nors pastarasis, kaip minima, po paramos gavimo paliko postą asociacijoje ir įtakos paramos panaudojimo skirstymui neturėjo.

Visus tuos reikalus gal ir įdomu būtų pasiskaitinėti neturint ką veikti, jei ne viena keistoka, švelniai tariant, aplinkybė.

Kodėl spauda pateikia reikalą taip, tarsi pats paramos gavimo faktas iš MG Baltic koncerno jau pats savaime būtų kažkoks kriminalas nepolitinės asociacijos atveju? Kame jis yra, gal kas galėtu paaiškinti?

Kodėl spauda nepuola taršyti kitų tos paramos gavėjų (žr,nuotraukoje)?

Ir neklausinėja bei neremia prie sienos pvz. LLRI veikėjų? Kurie de facto vykdo įvairią lobistinę veiklą ir reguliariai landžioja po Seimą, Vyriausybę bei politikų ir valdininkų kabinetus su visokiais pasiūlymais ir nuomonėmis dėl teisinio reguliavimo?

Nes norisi kažkokio nuoseklumo ir vienodų standartų analogiškiems atvejams taikymo.

Jeigu jau paramos gavimas iš MG Baltic yra kažkas labai įtartino ir kenkiančio reputacijai, tai toks požiūris turėtu galioti visiems tos paramos gavėjams.

O jeigu visgi ne - ir ta parama yra toksinė tik kriminaliniais atvejais, tai kokios pretenzijos L.Kasčiūnui bei L.Kojalai ir Co?

Neapleidžia jausmas, kad minčių dėl tokios nevienodos spaudos reakcijos gali kilti įvairių.


#MGBalticRKurlianskis
#LaurynasKasčiūnas
#LinasKojala
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Neišsigąskite - tai dar ne pabėgėlių invazija. Tai tik iš afrobritų bei afroairių sudarytos būsimų daktarų gaujos siautėjimas

Susodino daktarus, agurkus, iššaudė daškes bei mongolus - ir va kas Kaune viduryje nakties dedasi!

Juodaodžių gaujos lupa ir žaloja kauniečius pačioje miesto širdyje - Laisvės Alėjoje! Ir net atvykus policijai muša aukas pareigūnų akivaizdoje, o paskui visa gauja bando įsiveržti į nuovadą ir ginti savo sėbrus.

Net gėda skaityti šiek tiek.

Visai apsileido Laikinosios Sostinės jaunimėlis. Suhipsterėjo totaliai.

Argi prieš kokius dvidešimt metų buvo galima ką nors panašaus įsivaizduoti? Tikrai ne.

Tai čia dar ne pabėgėlių invaziją. Tai dar mūsų tik laukia priešakyje.

Kol kas kauniečiai susidūrė su itin inteligentiška publika - afroeuropiečiais, studijuojančiais mediciną Kaune. Britų salose tokie mokslai šiai publikai, matyt, neįkandami, todėl vyksta pas mus įgyti neblogai apmokamos profesijos.

Baisu net pagalvoti, kas bus, kai Laikinąją Sostinę užplūs ne afroeuropiečiai, bet tikri afrikiečiai - iš dykumų ir džiunglių! Pripratę prie karų su žmonėmis ir bendravimo su krokodilais bei beždžionėmis.

Štai tada tuos studentaujančius afrodaktariukus, apsiribojančius snukių padaužymų praeiviams, kauniečiai prisimins, kaip itin mielą ir švelnią publiką.

http://m.kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/nusikaltimai-ir-nelaimes/juodaodziu-ispuolis-laisves-alejoje-vienam-kaunieciui-sulauzyta-nosis-856268
Add a comment...

Post has attachment
Kaip netikėta! Staigmena - beveik, kaip Putino trečioji kadencija

Mėgstame pažvengti iš Rusijos dėl iš anksto žinomų rinkimų rezultatų. Liūdna, bet ir pas mus tokių "rinkimų" esama.

Delfio Monikos virsmas į LTV Moniką buvo išpranašautas vos ne tą pačią dieną, kai ji paliko minėto portalo vyr.redaktorės kėdę.

Nei verkt, nei juoktis. Kol kas bent jau.

Netrukus pamatysime, kas nutiks su draugų ratelio de facto prichvatizuotos "visuomenine" pravardžiuojama valdiška televizija. Tada ir verksime, juoksimės arba plosime.

#NetikėtumasSiurprizas
#MonikosRinkimai
#PutinoModelis
#LTV
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded