Profile cover photo
Profile photo
Auto Efekt Blacharstwo Lakiernictwo
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Doskonałe efekty to nie tylko zasługa umiejętnie nałożonej warstwy lakieru i użycia wysokiej jakości materiału. Na efekt końcowy niebagatelny wpływ ma odpowiednie przygotowanie podłoża, o czym piszemy obszerniej pod adresem: http://www.autoefekt-szczecin.pl/nietypowe-zlecenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pozostajemy otwarci na nietypowe zlecenia. Dla naszych Klientów personalizujemy takie przedmioty, jak obudowy komputerowe, ramy rowerowe, a nawet łodzie. Dalsze informacje przybliży Państwu strona: http://www.autoefekt-szczecin.pl/nietypowe-zlecenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Doświadczenie i znajomość branży pozwala nam świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie, co poskutkowało renomą na lokalnym rynku. Nasi pracownicy, to osoby wykwalifikowane i zaangażowane w swoją pracę. To przekłada się na zadowolenie naszych Klientów, którzy chętnie do nas wracają: http://www.autoefekt-szczecin.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakład Blacharsko – Lakierniczy Auto – Efekt mieści się w Szczecinie, przy ulicy Niklowej 12. Do Państwa dyspozycji pozostajemy w godzinach od 9:00 do 17:00. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą strony internetowej lub do odwiedzenia naszego Zakładu osobiście. Kontakt do nas znajduje się pod linkiem: http://www.autoefekt-szczecin.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedna z naszych specjalności pozostaje likwidacja szkód w systemie bezgotówkowym we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Do działania przystępujemy od razu po wydaniu opinii rzeczoznawcy, a Państwo nie mają potrzeby angażowania własnych środków finansowych: http://www.autoefekt-szczecin.pl/likwidacja-szkod.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ramach zabiegów blacharskich wykonujemy także drobne naprawy, nie kwalifikujące się z racji małych rozmiarów do wykonania z ubezpieczenia AC. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technologicznemu oraz wyjątkowej precyzji naszych pracowników, wszelkie szkody usuniemy szybko i sprawnie: http://www.autoefekt-szczecin.pl/blacharstwo-lakiernictwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zespół Auto Efekt pozostaje w pełnej gotowości, aby codziennie służyć Państwu fachową wiedzą i umiejętnościami. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych specjalistycznych usług 7 dni w tygodniu, w godz. od 9:00 do 17:00: http://www.autoefekt-szczecin.pl/blacharstwo-lakiernictwo.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonalny Zakład blacharsko - lakierniczy, Auto Efekt nie boi się nietypowych zleceń. W naszej lakierni, dzięki specjalistycznym zabiegom spersonalizujemy każdy pojazd pod preferencje i wymagania Klienta. Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu powierzchni pod lakier czy farbę, efekty naszej pracy będą trwałe i estetyczne: http://www.autoefekt-szczecin.pl/nietypowe-zlecenia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym Zakładzie blacharsko – lakierniczym zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę powypadkową, również w zakresie formalności związanych z likwidacją szkód. Przeprowadzamy naprawy również w systemie bezgotówkowym we wszystkich Towarzystwach Ubezpieczeniowych. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://www.autoefekt-szczecin.pl/likwidacja-szkod.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakład blacharsko – lakierniczy Auto Efekt ze Szczecina oferuje Państwu odbudowywanie karoserii skorodowanej. Profesjonalny serwis blacharski zapewni Państwu naprawę karoserii, która uległa zniszczeniu na skutek użytkowania z upływem czasu. Profesjonalnie, szybko i efektownie – zachęcamy do skorzystania z naszych usług: http://www.autoefekt-szczecin.pl/blacharstwo-lakiernictwo.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded