Profile cover photo
Profile photo
Centrum Wypoczynku Odys
2 followers
2 followers
About
Centrum Wypoczynku Odys's posts

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Zapraszamy na wakacje nad górskim jeziorem! Planując wakacyjny odpoczynek, wiele osób decyduje się na wyjazd nad jezioro. Jest to nie tylko zdrowa, ale i aktywna forma spędzania czasu. Pobyt nad jeziorem Żywieckim to nie tylko bliskość natury, ale również wiele innych atrakcji, jakie czekają na Gości naszego Centrum Wypoczynku: http://www.hotelodys.pl/. Serdecznie zapraszamy, życząc udanych i niezapomnianych wakacji!
Photo

Post has attachment
Wybierzcie się na urlop w Beskidy! Po całym roku marzymy o tym, aby porządnie odpocząć, poddawać się błogiemu lenistwu i w ten sposób nabrać sił do dalszej pracy. Z myślą o przebywających na urlopach rodzicach z dziećmi, nasz hotel przygotował bogatą ofertę zajęć dla najmłodszych, o których dowiecie się, odwiedzając stronę: www.hotelodys.pl. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby obie strony – rodzice i dzieci – były zadowolone i mogły w sposób ciekawy i wartościowy wykorzystać spędzony u nas czas!
Photo

Post has attachment
Optymalne wydaje się połączenie pobytu w hotelu z odpoczynkiem na łonie natury, spacerami na świeżym powietrzu i w pięknej scenerii! Warto więc przy wyborze ośrodka kierować się również jego położeniem i dodatkowymi atrakcjami. Beskidzkie lasy, woda, bogactwo flory i fauny – obecne w sąsiedztwie naszego hotelu: http://www.hotelodys.pl/ to idealne warunki do spacerów, przejażdżek rowerowych, pikników i innych form wypoczynku na świeżym powietrzu!
Photo

Post has attachment
W Beskidach organizujemy konferencje firmowe i spotkania biznesowe na najwyższym szczeblu! Osoby podejmujące na co dzień duże ryzyko i piastujące najwyższe stanowiska w firmie mają wymagania adekwatne do swojej pozycji zawodowej. Aby wyjazdowe spotkanie zarządu spełniało ich oczekiwania, musi być zorganizowane z najwyższą starannością. Przygotowanie wyjazdu integracyjnego w naszym Centrum wypoczynku: www.hotelodys.pl pod względem organizacyjnym i merytorycznym ma priorytetowe znaczenie dla powodzenia całego przedsięwzięcia!
Photo

Post has attachment
Zapraszamy na rodzinne wakacje nad jeziorem! Beskid Śląski oferuje szlaki łatwo dostępne i bardzo liczne dodatkowe atrakcje dla dzieci. To jeden z regionów górskich najlepiej rozwiniętych turystycznie, który poza wędrówkami wśród wspaniałych krajobrazów, proponuje rodzinom z dziećmi mnóstwo ciekawych możliwości spędzania czasu. Nasze Centrum Wypoczynku: www.hotelodys.pl jest doskonałym miejscem, gdzie można rozpocząć znajomość z górami!
Photo

Post has attachment
Szukacie Państwo pomysłu na spędzenie wakacji? Może odwiedzicie Beskidy i hotel http://www.hotelodys.pl/? Bogata infrastruktura naszego Centrum Wypoczynku stwarza wiele możliwości aktywnego spędzania czasu, a po intensywnym dniu, spędzonym nad jeziorem czy na uprawianiu sportu, można się spokojnie odprężyć. Organizujemy również wydarzenia kulturalne, sprzyjające integracji z innymi turystami, mieszkającymi w naszym hotelu!
Photo

Post has attachment
Dla naszych Gości przygotowaliśmy specjalne Rodzinne Pakiety Wakacyjne 2015! Jeżeli lubisz góry i jeziora i nie możesz się zdecydować co wybrać? Centrum Wypoczynku Odys oferuje atrakcje i wypoczynek dla całej rodziny. Połączenie jeziora i gór to idealny pomysł na wypoczynek i mnóstwo możliwości na każdy dzień! O szczegółach oferty przeczytacie na stronie: http://www.hotelodys.pl/rodzinne-pakiety-wakacyjne-2015.html.
Photo

Post has attachment
Już od teraz dostępna jest nasza oferta dla uczestników targów ENERGETAB 2015. Dla tych, którzy decydują szybko ofertujemy atrakcyjne rabaty. Więcej informacji http://www.hotelodys.pl/energetab-2015-noclegi.html. Serdecznie zapraszamy
Wait while more posts are being loaded