Profile cover photo
Profile photo
BGM Sp. z o.o.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Druk 3D wspomaga nasz proces projektowania i budowy maszyn.
Umożliwiając wykonanie prototypowych części maszyn jak również wydruk prototypowych produktów klientów na podstawie dostarczony modeli 3D, zanim zostaną nam dostarczone docelowe komponenty.
http://prind.pl/druk-3d-w-budowie-maszyn-i-linii-technologicznych-firmy-bgm/
Add a comment...

Post has attachment
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia cały zespół http://bgm.com.pl/ składa serdeczne życzenia. Niech ten wyjątkowy czas będzie okazją do rodzinnych spotkań. A nadchodzący Nowy Rok niech przyniesie wiele sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
Photo
Add a comment...

Roboty przemysłowe to przyszłość wielu firm. W naszej ofercie http://bgm.com.pl/ znajdziecie również i je. Jesteśmy w stanie wyprodukować każde nowoczesne urządzenie produkcyjne. Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Post has attachment
Oferta firmy BGM jest bardzo bogata i dostosowana do potrzeb klientów. Budowa maszyn, serwis i doradztwo techniczne to najważniejsze jej elementy. Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była na najwyższym poziomie. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli Twoja firma prowadzi bardzo zindywidualizowaną działalność, do której potrzebujecie spersonalizowanych maszyn przemysłowych, zachęcamy do współpracy z nami. Jesteśmy doświadczonym zespołem projektantów i producentów urządzeń na najwyższym poziomie. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma zajmuje się serwisem i modernizacją maszyn produkcyjnych. Jeśli potrzebujesz pomocy w ulepszeniu swoich urządzeń, zachęcamy do współpracy. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Maszyny montażowe są głównym elementem naszej oferty. Przygotowujemy urządzenia dla firm specjalizujących się w różnych branżach. Więcej o naszej ofercie przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy do współpracy.
Add a comment...

Maszyny przemysłowe tworzone są na długie lata. Muszą więc być wykonane z wysokiej jakości materiałów i części. Są one również programowane, aby jak najskuteczniej pomagać człowiekowi. Więcej o nas przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ .
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej maszyny produkcyjnej, skontaktuj się z nami. Jesteśmy znani w branży i cenieni za innowacyjność i dokładność. Więcej o ofercie i o nas znajdziecie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Projektowanie stanowisk kontrolnych i pomiarowych wymaga od nas dokładności i precyzji. Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów, którzy potrafi stworzyć nowoczesne stanowiska. Więcej o nas i ofercie przeczytacie na stronie http://bgm.com.pl/ . Zapraszamy.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded