Profile cover photo
Profile photo
DomPodatkow.pl
About
DomPodatkow.pl's posts

Post has attachment
Bierzemy pełną odpowiedzialność za nasze usługi. Decydując się na współpracę z naszym biurem rachunkowym, niczym Państwo nie ryzykują. Każde zlecenie realizujemy terminowo i gwarantujemy poufność. Zapewniamy ubezpieczenie OC od błędów w sztuce. Zachęcamy do współpracy - http://dompodatkow.pl/o-nas. 
Photo

Post has attachment
Można liczyć za każdym razem na szczęście, ale lepiej się ubezpieczyć i mieć pewność, że w razie nieszczęśliwego wypadku nie zostaniemy na lodzie. Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń OC, komunikacyjnych i majątkowych. Dobrze być przygotowanym na sytuacje typu włamanie czy zalanie mieszkania. Polecamy nasze usługi - http://dompodatkow.pl/ubezpieczenia-i-kredyty. 
Photo

Post has attachment
Naszą ofertę uzupełniają usługi finansowe. Zajmujemy się pozyskiwaniem kredytów zarówno dla osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych. Oferujemy pomoc przy uzyskaniu kredytów hipotecznych i kredytów na prowadzenie działalności gospodarczej. Negocjujemy dla Klientów najdogodniejsze terminy spłaty rat. Zapraszamy do kontaktu - http://dompodatkow.pl/ubezpieczenia-i-kredyty. 
Photo

Post has attachment
Prowadzenie obsługi kadrowo-płacowej to duża odpowiedzialność. Ważne jest, by wszystkie kwestie związane ze stosunkiem pracy nie naruszały prawa pracy. Nasze biuro rachunkowe zapewnia profesjonalne doradztwo przy podpisywaniu i rozwiązywaniu umowy z pracownikiem. Zapraszamy do współpracy - http://dompodatkow.pl/kadry-i-place. 
Photo

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także wyprowadzanie zaległości księgowych i podatkowych. Ofertę kierujemy zarówno do firm, które miały błędnie prowadzoną księgowość lub też nie prowadziły jej wcale. Zajmujemy się poprawieniem błędów, zanim wykryje je kontrola podatkowa . Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://dompodatkow.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Zarówno rozpoczęcie, jak i likwidacja działalności, wiąże się z odwiedzinami w różnych urzędach i dopełnieniem wielu formalności. Ich niedopełnienie może okazać się bardzo kosztowne, dlatego warto powierzyć wszystkie czynności profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół. Polecamy nasze usługi - http://dompodatkow.pl/obsluga-ksiegowa. 
Photo

Post has attachment
Dbamy o bieżące monitorowanie sytuacji firmy, chroniąc interes finansowy Klienta. Zajmujemy się kontrolą salda rachunków z kontrahentami oraz dokumentami – zarówno pod względem księgowym, jak też rachunkowym. Współpracując z naszym biurem, mogą być Państwo pewni, że Wasza firma będzie prowadzona zgodnie z zasadami rachunkowości i regułami podatkowymi. Zapraszamy - http://dompodatkow.pl/obsluga-ksiegowa. 
Photo

Post has attachment
Działamy terminowo, zawsze stając na wysokości zadania. Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie, a także poufność i odpowiedzialność za powierzone nam zadania. Przyjmujemy odpowiedzialność za powierzone nam zlecenia i gwarantujemy ubezpieczenie od błędów w sztuce (OC). Zachęcamy do kontaktu, z nami niczym Państwo nie ryzykują - http://dompodatkow.pl/kontakt. 
Photo

Post has attachment
Potrzebujesz kredytu, ale nie masz czasu na odwiedzanie banków? Nie ma problemu, zgłoś się do naszego biura. Zajmujemy się również usługami finansowymi. Przejrzymy wszystkie oferty za Ciebie i wybierzemy tę najlepszą. Z naszą pomocą na pewno uzyskasz atrakcyjną pożyczkę. Zapraszamy do współpracy - http://dompodatkow.pl/ubezpieczenia-i-kredyty. 
Photo

Post has attachment
Twoja mała firma się rozrasta i nie radzisz już sobie sam z obsługą kadrową? W takim razie czas na fachową pomoc biura rachunkowego. Jedną z naszych specjalności jest kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa. W zakres naszych usług wchodzi np. przygotowywanie list płac i prowadzenie kartotek wynagrodzeń. Zapraszamy - http://dompodatkow.pl/kadry-i-place. 
Photo
Wait while more posts are being loaded