Profile cover photo
Profile photo
ТОВ ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА МАНДАРИН
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Мабуть, найбільш традиційна технологія виготовлення табличок і вивісок, це офісні таблички, фасадні вивіски з об'ємно-рельєфним шрифтом, які виробляє ТОВ «ВКФ «МАНДАРИН ». Справді, знаки, виготовлені за технологією об'ємних шрифтів - ексклюзивна технологія виробництва, створена в Харкові в 60-х роках ХХ століття, в ті часи. коли ще не були поширені ні технології аплікацій самокліючими плівками, ні гравірувальні і фрезерні верстати для рекламистів. І з тих пір, і до цього дня, наша технологія офісних табличок з рельєфно-об'ємними літерами по своїй суті не має прямої конкуренції - або по презентабельності зовнішнього вигляду, або в ціновій категорії наші таблички завжди виграють. Так, ми виготовляємо і широко поширені, не дорогі таблички з самокліючьоїя плівки, і досить дорогі, гравіровані з різних рекламних пластиків або металів таблички, але, виробників табличок з об'ємно-рельєфним шрифтом мало (близько 10 фірм), і цьому є причини - ми володіємо ексклюзивною технологією і обладнанням, ми є винахідниками технології, стояли у її витоків, постійно вдосконалюємо її, виготовляємо нову технологічну оснастку.
Хороша імітація під метал створює враження солідності таких знаків, при цьому ціна на таблички та вивіски з об'ємними літерами значно нижче, ніж ціни на їх металеві аналоги. Такі таблички традиційно популярні серед державних установ, закладів освіти та охорони здоров'я, великих комерційних фірм. Ці унікальні таблички мають великий термін служби, гідний зовнішній вигляд і досить дешеві.
Таблички з об'ємними шрифтами є покриті атмосферостійкою емаллю листи високо ударостійкого полістиролу УПМ товщиною 2-4 мм з нанесеним на них об'ємним текстом. Розміри табличок і вивісок зазвичай вибираються зі стандартного ряду і обумовлені розмірами використовуваних стандартних шрифтів, тому існують певні обмеження з точки зору дизайну.
Об'ємні шрифти і знаки виготовляються за допомогою лиття на спеціальних екструзійних пресах за допомогою дорогих стандартних прес-форм. Для виробництва табличок і вивісок з об'ємними шрифтами використовуються шрифти простий рубаний шрифт типу Прагматика, шрифт із зарубками типу Антиква, а також рідко застосовується шрифт типу Банківський, і існує один типорозмір шрифту Перербург. Розміри букв шрифтів Прагматика, Антиква, Банківський 1; 1,5; 2; 3; 5; 5; 6; 7 см, розмір букв шрифту Перербург 8 см. У всіх шрифтах присутній тільки великі букви символів (немає великих літер). Перша велика і маленькі інші робляться за рахунок зміни розміру. На табличках різних структур і установ присутні герби, прапори та інша символіка. Стандартні герби України (розміри 6, 8, 11 см у висоту) є стандартними і нічим не відрізняються від стандартного литого шрифту. Нестандартні елементи: логотипи, емблеми, символи або візерунки виготовляються індивідуально.
Метод нанесення об'ємних символів на пластикові заготовки - так звана дифузна зварювання за допомогою спеціальних розчинників, в результаті чого символи з однакового з підставою матеріалу (полістиролу) «вплавляются» в нього, забезпечуючи наднадійною склеювання.
В якості декоративного і захисного покриття використовуються автомобільні емалі Sadolin (Фінляндія) і молоткові емалі Hammerite (Великобританія). Колір вивіски може бути будь-яким, на ваше замовлення, з стандартної палітри. Це сама випробувана технологія, що застосовується нашою фірмою понад 10 років, що дозволяє домогтися високої якості покриття, гарантовану стійкість до атмосферних опадів.
Продукція з об'ємним литим шрифтом призначена для довгострокового зовнішнього застосування (до 5-7 років), а для внутрішнього застосування термін експлуатації практично необмежений.
За технологією об'ємних шрифтів ми виготовляємо інші елементи навігації - вивіски, адресні таблички, покажчики, інформаційні стенди і номерки на двері, брелоки і гардеробні номерки.
КОНТАКТИ
Виробник - ТОВ «ВКФ« МАНДАРИН »
+ 38 – 095-523-09-64, + 38 – 097-097-87-55, +38-057-756-09-95
www.mandarin.kharkov.ua
E-mail: m0970978755@gmail.com
Адреса: м.Харків, вул.Плеханівська, 65, оф. 305а (стадіон «Металіст»)
Add a comment...

Post has attachment
Ультратонкі світлодіодні панелі
Ультратонкі світлові панелі LUMAIRE розробки литовської фірми LEDDEX - нова ступінь еволюції світових систем для постерів і поліграфії, яка приходить на зміну лайтбоксам та фреймлайтам, адже вони лише 15мм завтовшки.
За рахунок інноваційної технології рівномірної засвічення зображення по всій площі панелі LUMAIRE дозволяють отримати світловіддачу майже вдвічі більше конкуруючих світлодіодних панелей.
Ультратонкі світлові панелі Lumaire - продукт, спроектований на основі ідей та запитів європейських споживачів, в повній відповідності з вимогами виробників ринку візуальної індустрії.
Ультратонкі світлові панелі призначені для демонстрації графіки, постерів і поліграфії в різних сферах застосування, від ритейла до інтер'єрних світлових рішень.
Переваги ультратонких світлових панелей Lumaire
максимально клієнтоорієнтовані - радіаторні, клік і магнітні ультратонкі світлові панелі Lumaire з максимальним розміром 2450x1250 мм, в односторонні або двосторонні, підвісні та настінні, з пластиковим та текстильними носіями інформації.
неймовірно тонкі - за рахунок революційних технологічних рішень ультратонкі світлові панелі Lumaire мають товщину всього 15 мм, а в найпростішому варіанті радіатор лише 8 мм з рівномірною засвіченням по всій площині панелі!
екстремально яскраві - за рахунок високої технологічності, застосуванні новітніх технологій і матеріалів у виготовленні ультратонких світлових панелей Lumaire, наприклад технології рівномірної засвічення всієї поверхні панелі, ми отримали світловіддачу майже вдвічі більше, ніж у наших конкурентів. Освітленість на поверхні ультратонких світлових панелей Lumaire досягає 7000 Lx в залежності від розміру панелі
Енергозберігаючі та екологічні - ультратонкі світлові панелі Lumaire максимального розміру 2450х1250мм з двостороннім світінням і освітленістю в 5000 Lx на поверхні панелі споживають всього 100 Вт.
Всі матеріали відповідають екологічним стандартам ЄС по екологічності, енергоефективності та можливості вторинної переробки.
Універсальність - ультратонкі світлові панелі Lumaire можуть застосовуватися в таких сферах як: рітейл, HoReCa, POS продукція, виставкові системи, дисплеї в громадському транспорті, музейне освітлення, інтер'єрні світлові рішення.

КОНТАКТИ
Офіційний представник в Україні - ТОВ «ПКФ« МАНДАРИН »
+ 38 - 066-065-49-08, + 38 - 098-056-41-96
www.mandarin.kharkov.ua, www.mandarinlight.com.ua
E-mail: LumaireUkraine@gmail.com
Адреса: м.Харків, вул.Плеханівська, 65, оф. 305а (стадіон «Металіст»)Add a comment...

Post has attachment
Международная выставка рекламы REX 2016 продолжается. Все на конференцию визуальной индустрии!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Продолжаем проект визуализации фабрики Филип Моррис Украина. На этот раз для одного из отделов изготовлена вывеска-логотип в виде акрилайта с буквами из цветного акрила , стена задекорирована декоративным покрытием.
PhotoPhotoPhoto
09.08.16
3 Photos - View album
Add a comment...

Выставка рекламы и полиграфии РемаДейс Киев 2016 открылась! Приглашаем всех в Международный выставочный центр на Броварском проспекте
Add a comment...

Post has shared content
Сегодня у Мандарина День рожденья! Нам сегодня 10 лет!
За эти 10 лет у нас было всякое, взлеты и падения, достижения и не очень, но все наши неудачи делали нас только сильнее!
Сейчас мы с уверенностью можем сказать, что мы можем выполнить работу по визуальному оформлению (наружному и внутреннему) в любой точке нашей страны с самым высоким качеством, с соблюдением всех стандартов и с предоставлением гарантии на нашу работу!
За эти годы мы стали победителями различных конкурсов, стали немного известными и может быть даже уважаемыми участниками рынка визуальной индустрии, вступили в Украинскую ассоциацию визуальной индустрии и строим цивилизованный рынок в Украине!
Этот год ознаменовался еще одним знаменательным событием в жизни нашей компании - мы приняли решение о выходе на европейский рынок и первым шагом на этом пути стал о участие в выставке RemaDays Warsaw-2016.
Спасибо всем нашим сотрудникам, партнерам и клиентам за то, что вы с нами и верите в фирму Мандарин!
Постараемся оправдать Ваше доверие!
Add a comment...

Post has attachment
Международная выставка визуальной индустрии European Sign Expo в 2016 году отметилась не только широким разнообразием компаний — экспонентов и вариативностью стендов, но и важным событием для всех членов Украинской Ассоциации Визуальной Индустрии.
На крупнейшей выставке рынка визуальной индустрии Европы был подписан Меморандум, позволяющий всем компаниям — членам УАВИ (в т.ч. компании Sicore) использовать логотипы мировых ассоциаций визуальной индустрии — ISA (International Sign Association) и ESF (European Sign Federation).
Это дает украинским производителям визуальной индустрии, которые являются членам УАВИ, огромное конкурентное преимущество перед другими отечественными производителями и перспективы развития на европейском рынке.
Использование логотипов ISA и ESF в документации компании Мандарин означает, что компания-производитель в своей работе использует европейские стандарты качества и ведения бизнеса. 
Кроме того, логотипы ISA и ESF, наряду с логотипом УАВИ подтверждают приверженность фирмы Мандарин идеям мировых ассоциаций в вопросах взаимодействия с партнерами и клиентами.
Подписание Меморандума с Международными Ассоциациями — это важный шаг для украинской визуальной индустрии в целом. Это означает, что сайнмейкеры из Украины соответствуют требованиям европейских заказчиков.
Add a comment...

Post has attachment
Сегодня у Мандарина День рожденья! Нам сегодня 10 лет!
За эти 10 лет у нас было всякое, взлеты и падения, достижения и не очень, но все наши неудачи делали нас только сильнее!
Сейчас мы с уверенностью можем сказать, что мы можем выполнить работу по визуальному оформлению (наружному и внутреннему) в любой точке нашей страны с самым высоким качеством, с соблюдением всех стандартов и с предоставлением гарантии на нашу работу!
За эти годы мы стали победителями различных конкурсов, стали немного известными и может быть даже уважаемыми участниками рынка визуальной индустрии, вступили в Украинскую ассоциацию визуальной индустрии и строим цивилизованный рынок в Украине!
Этот год ознаменовался еще одним знаменательным событием в жизни нашей компании - мы приняли решение о выходе на европейский рынок и первым шагом на этом пути стал о участие в выставке RemaDays Warsaw-2016.
Спасибо всем нашим сотрудникам, партнерам и клиентам за то, что вы с нами и верите в фирму Мандарин!
Постараемся оправдать Ваше доверие!
Add a comment...

Post has attachment
Вывеска-лайтбокс с цветодинамической светодиодной RGB-подсветкой
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded