Profile cover photo
Profile photo
Ruya Sozluk
22 followers -
Rüya tabirleri online ansiklopediniz
Rüya tabirleri online ansiklopediniz

22 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Rüyada zümrüt görmek; helal mala, iyilik ve başarı kazanmaya, delikli zümrüt gören kadın geçimsizliği yüzünden kocadan boşanmak suretiyle erkek değiştirmeye veya dedikodulara yol açacağı şeklinde yorumlanır.

Post has attachment
Rüyada iktidarlı kimselerden gelen zulmü görmek; erken ölüme, kendisini zalim olarak görmek; onun fakir olmasına, yaptığı zulmü kabül etmesi; Allah tarafından ceza göreceğine, kendisine zulmeden aleyhinde dua ediyor görmesi; müjde ve sevince işarettir.

Post has attachment
Rüyada ziyafet vermek; hayır üzerine toplantıya, bir kimse kendisini bir topluluk içinde ziyafet verdi görürse; o toplulukta istediği kadar yiyip içerek eğlenmek suretiyle rüya sahibi o topluluğa başkan olur.

Post has attachment
Rüyada zindancı, yani cezaevi gardiyanı veya başkanını görmek; mezarcıya yorumlanır.

Post has attachment
Rüyada kapı zili veya okul zili gibi zil sesi duymak; iyi bir işarettir. Genç bir erkek için daha yüksek bir mevkiye ulaşacağınıza, tecrübeli yaşta ise halinde daha iyi bir değişiklik, bekar bir kız için mutlu bir evlenmeye, evli ise geleceği parlak bir…

Post has attachment
Bir bulvar veya caddeyi yeni zift veya asfaltlanmış görmek; yahut da elbisesine zift veya çam sakızı gibi bir şeyin yapıştığını görmesi; bir türlü bırakmadı ise kötü bir arkadaşını haber verir.

Post has attachment
Rüyada zincir görmek; yahut buna benzer bir iplikle sökük veya dikiş dikmek, kuvvet bulmak, isteğinin olmasına, kendisini zincirle bağlı görmesi; bekar ise evlenmeye, gurbette ise yurduna dönmeye, imanının artmasına, boynunda zincir görmek; çok kötü bir…

Post has attachment
Rüyada zeytin ağacı görmek; muradınıza ereceksiniz ve istediğiniz olacak demektir.

Post has attachment
Rüyada zenci görmek; genç bir erkek için sıcak iklime gideceği, orta yaşta ise durumunda acele bir değişiklik, genç bir kadın için yabancı memleketten sevineceği habere, yaşlılar için kaçırılmayacak fırsat anlamınadır.
Wait while more posts are being loaded