Profile

Cover photo
Krzysztof Grzegorz Posłuszny
Works at proenec
Attends kierunkowe
Lives in Radom Poland
45 followers|139,816 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

 
Paweł Piskorski nieładnie buduje pozycję partii, którą obecnie reprezentuje, a także swój wizerunek - tak marszałek Sejmu Ewa Kopacz z PO zareagowała na jego twierdzenie, że Kongres Liberalno-Demokratyczny, którego liderem na początku lat 90. był premier Donald Tusk, przyjmował pomoc finansową od niemieckich chadeków. Piskorski startuje do PE z listy Europa Plus Twój Ruch.
1
Add a comment...
 
Polska - Canada i Radom-Toronto ?
 ·  Translate
Polska i Kanada podpisały oświadczenie w sprawie koordynacji działań na rzecz Ukrainy i Europy Wschodniej - podał w czwartek szef MSZ Radosław Sikorski po spotkaniu z ministrem spraw zagranicznych Kanady Johnem Bairdem. Ministrowie omówili bieżącą sytuację na wschodzie Ukrainy.
1
Add a comment...
 
- Jeżeli nie urządzimy wyborów prezydenckich teraz, to będzie znaczyć, że nie będziemy mieli prezydenta. Że będzie pustka prawna, którą Rosja jest bardzo zainteresowana - stwierdził w rozmowie z TVN24 Biznes i Świat Petro Poroszenko, kandydat na prezydenta Ukrainy. Jak dodał, Rosja mogłaby wówczas zamienić część Ukrainy w "coś w rodzaju Somalii". - Bez rządu, bez prawa, bez porządku. Nie możemy na to pozwolić - powiedział Poroszenko.
1
Add a comment...
 
- Platforma przestała być partią polityczną. To jest bezideowy blok popierania rządu Tuska - powiedział w "Faktach po Faktach" Ryszard Kalisz (Europa Plus). Zgodził się z nim Jarosław Gowin (Polska Razem), którego zdaniem słowa, które Donald Tusk skierował do Michała Kamińskiego podczas sobotniej konwencji Krajowej, świadczą o tym, że "poglądy nie mają znaczenia".
1
Add a comment...
 
Prawicowa partia Fidesz premiera Wiktora Orbana zwyciężyła w wyborach parlamentarnych na Węgrzech - wynika z pierwszych powyborczych sondaży. Po przeliczeniu 47 proc. głosów Fidesz zdobywa 134 ze 199 mandatów w parlamencie, lewica 39, a Jobbik 26.
1
Add a comment...
 
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 ·  Translate
Gdyby wybory do Parlamentu Europejskiego odbywały się w kwietniu, na PO zagłosowałoby 29 proc. badanych, na PiS - 21 proc.; próg wyborczy przekroczyłaby też koalicja SLD-UP oraz Nowa Prawica, które uzyskały po 6 proc. poparcia - wynika z najnowszego sondażu CBOS.
1
Add a comment...
 
Centralne Biuro Śledcze zatrzymało Joannę P. - wiceprezes SKOK-u Wołomin. Prokuratorzy z Gorzowa Wlkp. przedstawili jej zarzuty związane z wyłudzaniem kredytów. Sąd aresztował P. w czwartek na trzy miesiące. - W grę wchodzą wielomilionowe kwoty - ujawnia tvn24.pl Roman Witkowski, wiceszef gorzowskiej prokuratury.
1
Add a comment...
 
Japońskie ministerstwo obrony potwierdziło, że w 2014 roku odbędzie się pierwszy lot japońskiego prototypu myśliwca nowej generacji. ATD-X Shinshin ma co najmniej dorównać amerykańskiemu F-22 i rosyjskiemu PAK-FA. O ile na drodze nie staną mu Amerykanie i interesy ich przemysłu zbrojeniowego.
1
Add a comment...
 
- Wiem, że są oczekiwania, by w jakiś szczególny sposób chronić pamięć i honor polskich żołnierzy i lotników - powiedział Bronisław Komorowski. - Jestem jednak przekonany, że najlepszą formą ochrony tych, którzy nigdy honoru nie stracili (...) jest po prostu wdzięczna pamięć - podkreślił prezydent. Dzień wcześniej wdowa po generale Andrzeju Błasiku, Ewa oceniła, że nadszedł czas, by "zwierzchnik sił zbrojnych zwrócił honor" jej mężowi.
1
Add a comment...
 
- Tomasz Adamek powiedział to, co myśli 99,9 proc. Polaków - tak w "Kropce nad i" Marzena Wróbel z Solidarnej Polski skomentowała słowa pięściarza, który twierdzi, że Anna Grodzka nie jest kobietą. - Uważam, że Adamek robi krzywdę kibicom i sobie. To dobry sportowiec, ale jego wejście do polityki to nieprzemyślany ruch - powiedział Andrzej Rozenek, poseł Twojego Ruchu.
1
Add a comment...
 
Już po miesiącu "służby" zaczął latać MIG-iem 29. Starają się o niego Węgrzy, trwają negocjacje z German Air Force. Mowa o Niedźwiedziu Bogusiu – maskotce malborskich pilotów. Gdy miś zakończy swoją misję, trafi na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
1
Add a comment...
Work
Employment
  • proenec
    wlaściciel, 1989 - present
Places
Map of the places this user has livedMap of the places this user has livedMap of the places this user has lived
Currently
Radom Poland
Education
  • kierunkowe
    elektroenergetyka, 1969 - present
Basic Information
Gender
Male