Profile cover photo
Profile photo
Radovan Jansa
316 followers
316 followers
About
Communities and Collections
View all
Posts

Post has attachment
Řídíte školu? Nástroje G Suite a další online aplikace (Trello, SingRequest atd.) vám to mohou usnadnit. Pokud máte chuť dozvědět se jak na to, rád vás uvidím na kurzu DVPP http://www.kvic.cz/kurz/1322431750/Rizeni_skoly_s_pomoci_sluzeb_Google.

Lektorem jsem já :) (https://edudirectory.withgoogle.com/en/profile/c27f2adf9da2d9ac2e5b23e2b5e05db8)

Post has attachment

Post has shared content
Google Camp - konec léta s aplikacemi od Googlu
Myslíte si, že nám technologie umožňují lépe připravit žáky na nové výzvy, které je čekají? Pojďte s námi objevovat “jak na to” během dvoudenního intezivního setkání plného inspirace a moderních technologií od Google. Ukážeme si virtuální realitu Daydream, ...

Post has attachment
Učebna Google nyní pro všechy, skvělé...

Post has attachment

Post has shared content
Neumíte programovat a chcete to změnit? Lidé z +GEG ČR: Google EDU Group ČR si pro vás v rámci celoevropské kampaně #CodeWeek připravili tři akce, kde vám ukážou, že začít je jednoduché :) AppsScript pro správce G Suite, programování Lego robotů či počítačových her jsou jen malé ukázky toho, na co se můžete těšit. Tak neváhejte s registrací a mrkněte na web ;)
Add a comment...

Post has shared content
V rámci Code Week 2016 pro vás pořádáme tři parádní akce, na kterých se podíváme programování "pod sukně". V Plzni, v Brně, v Novém Jičíně.
Add a comment...

Příští týden v úterý a ve čtvrtek (od 15.30) probíhá online kurz (přes Hangout) na téma Dokumenty Google pro učitele (pokročilá úroveň). Pokud se máte zájem zúčastnit, dejte mi vědět v komentáři.

Díky :) R.

Post has attachment
Jednota šḱolských informatiků (JŠI) začíná připravovat projekt pro učitele středních škol (financováno v rámci http://www.cs4hs.com/)

Všechny informace naleznete zde: https://docs.google.com/document/d/1wKTlTzgHqDwm0gJ7roPwYGY9y2rolmECLFfw1qm6Ypc/edit?usp=sharing

V případě zájmu určitě kontaktujte Dana Lessnera, případně mě.

Díky :)

Post has attachment
Added photos to Google pro školy.
Commenting is disabled for this post.
Wait while more posts are being loaded