Profile cover photo
Profile photo
moshaveranenovin
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
چاپ مقاله ISC
مقاله های ISC مقالاتی می باشند که در ژورنال های نمایه شده توسط پایگاه اسنادی جهان اسلام نمایه شده اند. این ژورنال ها در میان کشورهای اسلامی می باشند این مقالات نسبت به مقالات ISI ارزش علمی کمتری دارند اما نسبت به مقالات علمی پژوهشی ارزش بیشتری دارند.
پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Center) یا به اختصار ISC یک سامانه اطلاع رسانی علمی است که در صدد تجزیه و تحلیل مجلات علمی کشورهای اسلامی بر اساس معیارهای علم سنجی معتبر اسلامی می‌باشد. ایران در زمینه چاپ مقاله ISC، بعد از ایالات متحده که ۶۰ سال در مطالعات استنادی تجربه دارد و نیز بعد از کشور هلند، سومین نظام استنادی جهان را بنیانگذاری کرده‌است. هم اکنون، این تحلیل علمی توسط موسسه اطلاعات علمی (ISI) در دنیای انتشارات به خصوص در مورد نشریات، صورت می‌پذیرد. در حقیقت، ISC می‌کوشد تا چنین تحلیلی را انجام دهد
Add a comment...

Post has attachment
سؤالات رایج در انجام پایان نامه
چه ترمی پایان نامه بگیرم؟
یکی از نگرانی های دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد زمان اخذ واحد پایان نامه می باشد. در واقع بسیاری از دانشجویان اخذ واحد پایان نامه را به ترم های آخر می اندازند در حالی که از ترم دو دانشجویان باید به فکر انجام کارهای مقدماتی برای اخذ واحد پایان نامه باشند در صورتی که در اواخر ترم 2 و ابتدای ترم 3 موضوع پایان نامه و استاد راهنما تعیین شده باشد می توان گفت گذراندن پایان نامه برای دانشجویان بدون دردسر و با آرامش خواهد بود.
مشاوران نوین آماده ارائه مشاوره در زمینه انجام پایان نامه، مشاوره در زمینه اخذ واحدهای دانشگاهی در راستای موضوعات پایان نامه و مشاوره در زمینه مقدمات ارائه موضوع می باشد. متخصصان حرفه ای و کارکشته مشاوران نوین شرایطی را ایجاد می کنند تا بدون استرس بتوانید مرحله پایان نامه خود را بگذرانید.
با چه استادی پایان نامه بگیرم؟
تعیین استاد راهنما بعد از اخذ واحد پایان نامه و تقریبا همزمان با تعیین موضوع صورت می گیرد. در واقع تعیین استاد راهنما و تعیین موضوع یک فرآیند دو سویه می باشد که باید به طور همزمان پیش برود. اساتید دانشگاه معمولا در زمینه های خاصی تخصص دارند و ترجیح می دهند با دانشجویانی کار کنند که زمینه پایان نامه آنها به زمینه تحقیقاتی انها همخوانی داشته باشد. در نتیجه برای تعیین موضوع باید نیم نگاهی به زمینه تحقیقاتی اساتید وجود داشته باشد.
استاد راهنمای خوب می تواند در مراحل مختلف انجام پایان نامه با راهنمایی های خود به خوبی باعث بهبود پایان نامه شود همچنین در مراحل نهایی به خصوص دفاع از پایان نامه می تواند با کمک به دانشجو وی را در طی مسیر تحقیقاتی کمک نمیاد.
چه موضوعی انتخاب کنم؟
همانطور که بیان شد تعیین موضوع پایان نامه همزمان با تعیین استاد راهنما انجام می شود. موضوع پایان نامه باید در راستای زمینه های تحقیقاتی استاد راهنما باشد. این کار امکان بهره گیری بیشتر از راهنمایی های استاد راهنما را فراهم می کند. تعیین موضوع نیاز به تخصص، دید جامع، به روز بودن دارد. تعیین موضوع مرحله حساسی می باشد که می تواند تمام مراحل اجرای پایان نامه را تحت تاثیر خود قرار دهد. برای تعیین موضوع باید از افراد خبره و متخصص مشورت گرفته شود. مشاوران نوین این امکان را دارد تا شما را به بهترین و نخبه ترین فارغ التحصیلان دانشگاهی با سابقه طولانی در زمینه های تحقیقاتی مرتبط نماید. برای دریافت این خدمات می توانید با مشاورین نوین تماس بگیرید.
چطوری پروپوزال بنویسم؟
بعد از تعیین استاد راهنما و تعیین موضوع مرحله نگارش پروپوزال فرا می رسد. در قسمت های مختلف نحوه نگارش پروپوزال و قسمت های مختلف آن توضیح داده شده است. نگارش پروپوزال به شدت مرحله حساسی می باشد یک اشتباه در طراحی فرآیند تحقیق می تواند باعث از کنترل خارج شدن فرآیند پایان نامه شود. برای دریافت مشاوره در زمینه نگارش پروپوزال می تواند با مشاوران نوین تماس بگیرید. مشاوران نوین بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد.
چطوری پروپوزال رو تصویب کنم؟
بعد از نگارش پروپوزال مرحله اصلاح پروپوزال و تصویب آن فرا می رسد. معمولا دانشگاه ها با تشکیل گروه آموزشی و پژوهشی از اساتید گروه به بررسی پروپوزال ها می پردازند و در نهایت با ارائه اصلاحات پروپوزال را تصویب می کنند در برخی مواقع لازم است پروپوزال نگارش شده توسط دانشجو ارائه شود در این صورت آموزش هایی در این مورد برای دانشجویان لازم و ضروری می باشد.
از کی مشاوره بگیرم؟
مجموعه مشاوران نوین افتخار دارد با ارائه مشاوره در زمینه تمام خدمات فوق به دانشجویان عزیز نقش خود را در توسعه تحقیقات دانشگاهی ایفا نماید. برای خارج شدن از سردرگمی و از بین رفتن استرس از بهترین ها مشاوره بگیرید. مشاوران نوین با در اختیار داشتن بهترین فارغ التحصیلان دانشگاهی آماده ارائه خدمات به دانشجویان عزیز در زمینه انتخاب موضوع، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تحلیل پایان نامه، آموزش پایان نامه، تهیه پاورپوینت دفاع، آموزش مراحل دفاع از پایان نامه می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
استخراج مقاله از پایان نامه
مقاله، گزارش تحقیق در یک فرمت خاص می باشد. در این قسمت به بیان یکی از مراحل انجام پایان نامه که همان استخراج مقاله از پایان نامه می باشد پرداخته می شود.
بسیاری از دانشگاه های کشور الزام استخراج مقاله برای دفاع از پایان نامه دارند. برخی دیگر از دانشگاه ها نیز به تعیین نمره برای استخراج مقاله از پایان نامه مباردت ورزیده اند. در نتیجه استخراج مقاله از پایان نامه امروزه یکی از مراحل لاینفک انجام پایان نامه می باشد. در این مرحله از یک پایان نامه کامل در اختیار متخصصین قرار داده می شود تا به استخراج مقاله از آن بپردازند. این فرآیند یک فرآیند تخصصی می باشد و نیاز به تجریه و تخصص بالایی دارد چرا که نگارش یک مقاله علمی و ارائه یک مقاله در ساختار رایج مقالات علمی کاری ظریف می باشد.
در صورت نیاز به استخراج مقاله از پایان نامه خود می توانید به متخصصین ما مراجعه کنید. متخصصین ما محققان حرفه ای می باشند که تعداد زیادی مقاله عملی در معتبرترین ژورنال های تخصصی رشته های خود دارند.
Add a comment...

Post has attachment
اهمیت کلمات کلیدی در نگارش مقاله
برای چاپ مقاله خود باید به این نکته توجه داشته باشید که محققان تنها چند نشریه معدود را به طور منظم مطالعه می‌کنند. این‌ها همان نشریاتی هستند که تنها به انواع مقالاتی که عنوان آن‌ها کاملاً با زمینه کار‌شان مرتبط است می‌پردازند. برای مثال، کسانی که در زمینه روماتولوژی کار می‌کنند، احتمالاً «مجله روماتولوژی» را می‌خوانند،

چرا نشریات از شما کلمات کلیدی می‌خواهند؟

در حالی که افراد فعال در زمینه اقتصاد محیط زیست ممکن است «مجله اقتصاد محیط زیست» را بخوانند. علاوه بر این مجلات تخصصی، بسیاری از محققان خواننده یک یا دو مجله چند رشته‌ای مانند نیچر یا ساینس نیز هستند (یا حداقل نگاهی به محتویات آن می اندازند). محققان به خواندن این مجلات می‌پردازند تا مدام خود را به روز نگه دارند به خصوص بسیاری از محققان به سراغ مجلات تامسون و مقالات تامسون با فاکتور تاثیر بالا می روند. با این حال، گاهی ممکن است انواع مقالات مربوط به یک زمینه و رشته خاص در مجلاتی منتشر شوند که محققین آن رشته یا هیچ وقت سراغ آن‌ها نرفته‌اند یا گاهی و به صورت گذرا آن‌ها را مطالعه کرده‌اند. اینجا جایی است که موتورهای جستجو و خدمات نمایه سازی کارآمدی خود ثابت می‌کنند و صد البته، برای انجام این‌کار نیاز به کلمات کلیدی دارند.
ادامه مقاله در لینک زیر
http://moshaveranenovin.com/fa/مقالات/اهمیت-کلمات-کلیدی-در-نگارش-مقاله
Add a comment...

Post has attachment
تهیه پاورپوینت
یکی دیگر از خدماتی که توسط مجموعه مشاوران نوین به دانشجویان عزیز ارائه می شود تهیه پاورپوینت دفاع از پایان نامه می باشد. در این مرحله پاورپوینی برای جلسه دفاع تهیه می شود و در اختیار دانشجویان قرار داده می شود. ساختار پاورپوینت برای دفاع از پایان نامه بر اساس مراحل انجام پایان نامه می باشد در واقع مراحلی که در یک تحقیق انجام می شود و در متن نهایی پایان نامه به صورت گزارش می آید در پاورپونت نهایی برای جلسه دفاع نیز به همان شکل ارائه می شود. پاورپوینت طراحی شده برای جلسه دفاع باید دارای شرایط خاصی باشد مانند رنگ پس زمینه روشن و نوشته های تیره برای جلوگیری از آزار چشم حضار که از اصول است. همچنین وجود انیمیشن های نه چندان شلوغ در شان یک پایان نامه کارشناسی ارشد و دکترا لازم و ضروری است.
کارشناسان مشاوران نوین آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت پاورپوینت می باشند.
ارائه این خدمت توسط مجموعه مشاوران نوین برای افرادی که تمام مراحل کار خود را با این مجموعه بگذرانند کاملا به صورت رایگان می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
آموزش مراحل دفاع
در این مرحله از ارائه خدمات به دانشجویان عزیز مراحل دفاع از پایان نامه آموزش داده می شود در واقع در این مرحله به دانشجوی عزیز توضیح داده می شود به چه صورت به ارائه پایان نامه بپردازند و همچنین در مقابل سوالات داوران و اساتید به چه صورت عمل نمایند. همچنین نحوه مدیریت جلسه دفاع از پایان نامه نیز به دانشجویان عزیز ارائه می شود. به این ترتیب دانشجویان می توانند به راحتی از پایان نامه خود دفاع کنند.
خدمات ارائه شده به دانشجویان عزیز در این مرحله نیز توسط مشاوران نوین به صورت کاملا رایگان می باشد
Add a comment...

Post has attachment
آموزش پایان نامه
بعد از انجام مراحل نهایی پایان نامه و تایید استاد راهنما مرحله آموزش فرا می رسد. در این مرحله کارشناسان مشاوران نوین 2 جلسه آموزش رایگان در اختیار شما قرار خواهند دارد. در این دو جلسه تمام سوالات شما پاسخ داده می شود و هر گونه ابهام در زمینه پایان نامه برای شما رفع می شود.
همچنین برای آموزش نرم افزار فایل های آموزش در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده می شود تا با استفاده از این فایل های آموزشی نیازهای ضروری در زمینه نرم افزار مورد استفاده در پایان نامه بر طرف شود.
این مرحله به خوبی می تواند باعث رفع مشکلات شده و دانشجویان را از لحاظ علمی آماده دفاع نهایی نماید.
خدمات ارائه شده برای دانشجویان در زمینه آموزش در موسسه مشاوران نوین دو جلسه به صورت کاملا رایگان می باشد.
Add a comment...

Post has attachment
نگارش پروپوزال
نگارش پروپوزال در مراحل انجام تحقیق به خصوص پایان نامه دومین مرحله می باشد. در این مرحله از شما خواسته می شود تا طرح تحقیق خود را بیان کنید. اگر به ساختار پروپوزال و پایان نامه توجه کنید شباهت های زیادی میان آنها خواهید یافت. یک پروپوزال دارای قسمت های مختلفی می باشد که در ادامه این قسمت ها به صورت مختصر معرفی می شود:
بیان مسئله
در این قسمت از شما خواسته می شود تا مسئله تحقیق خود را بیان کنید مسئله تحقیق در واقع بیان ابعاد تحقیق می باشد و بیان این موضوع که در تحقیق خود دقیقا به دنبال چه چیزی هستید. در بیان مسئله نباید به بیان حاشیه ها پرداخت باید به طور مستقیم بیان کرد چه مشکل و مسئله ای وجود دارد و در تحقیق شما به دنبال حل مشکل و مسئله موجود هستید. در بیان مسئله متغییرهای تحقیق، جنبه های مجهول تحقیق و منظور اصلی تحقیق نیز بیان می شود.
اهمیت تحقیق
در این بخش از پروپوزال از شما خواسته می شود تا به بیان اهمیت موضوع بپردازید. در بیان اهمیت تحقیق و اهمیت موضوع باید به این نکته تمرکز کنید که در صورت عدم انجام این تحقیق چه مشکلاتی به وجود خواهد آمد و در صورت انجام این تحقیق چه مشکلات و مسائلی حل می شود. به این ترتیب به وضوح اهمیت یک موضوع را بیان نموده اید. در بیان اهمیت موضوع نباید به بیان جزئیات زائد پرداخت و به صورت مستقیم باید به بیان بخش های اصلی پرداخت.
مرور ادبیات
در این قسمت باید به بررسی اجمالی تحقیقات صورت گرفته در زمینه تحقیق خود بپردازید. این بخش به شما کمک می کند تا جنبه های جدید بودن و نوآوری تحقیق و همچنین خلا های تحقیقاتی را بیابید. در واقع این بخش به خوبی نشان می دهد چه جنبه هایی از موضوع تحقیق شما قبلا بررسی شده است و چه جنبه های مورد بررسی قرار نگرفته است. در این صورت می توان به خوبی در بخش های کمتر کار شده تمرکز کرد و پایان نامه را به سمت این بخش ها برد.
بیان نوآوری تحقیق
در این بخش از شما خواسته می شود تا نوآوری تحقیق خود را بیان کنید. در واقع بعد از بررسی مرور ادبیات، می توان بیان کرد که کدام بخش از این تحقیق قبلا مورد بررسی قرار نگرفته است و دارای نوآوری می باشد. به این ترتیب جنبه های جدید بودن موضوع تحقیق بیان می شود.
اهداف تحقیق
در این بخش هدف از انجام این تحقیق بیان می شود. به صورت کلی اهداف تحقیق به سه دسته اهداف آرمانی، اهداف کلی و اهداف اختصاصی تقسیم می شود.
سوالات تحقیق
در این قسمت سوالات تحقیق که قصد دارید به آن پاسخ دهید بیان می شود. سوالات تحقیق باید کاملا واضح و مشخص باشد. همچنین در طراحی سوالات تحقیق باید دقت کنید تا مطمئن شوید در صورت انجام تحقیق خود می توانید به آنها پاسخ دهید. این سوالات در آخرین فصل پایان نامه شما و با ارائه دلایل قطعی پاسخ داده شوند.
فرضیه های تحقیق
فرضیه های تحقیق در مرحله بعد بیان می شوند. فرضیه های تحقیق باید به صورت جمله های خبری باشند. در تحقیقات رشته مدیریت این فرضیه ها با کمک روش های آماری مورد تست قرار می گیرند تا تایید یا رد شدن آنها مورد بررسی قرار گیرد. فرضیه های تحقیق نباید موارد بدیهی باشند آنها باید مواردی باشند که جنبه مجهول داشته باشند و فرضیه های قطعی و محتمل نباشند.
روش تحقیق
در این قسمت نوع روش تحقیق بیان می شود. در قسمت روش تحقیق نوع روش گردآوری اطلاعات و ابزار گردآوری اطلاعات بیان می شود. این قسمت از پروپوزال به طور دقیق بیان می کند با استفاده از چه روشی سوالات تحقیق پاسخ داده می شود.
روش تجزیه و تحلیل داده ها
در این قسمت از شما خواسته می شود تا بیان کنید با استفاده از چه روشی به تجزیه و تحلیل داده ها می پردازید. این بخش از پروپوزال نیز به تخصص زیادی دارد. در واقع در این بخش باید بدانید با استفاده از چه روش تجزیه و تحلیلی می توانید به سوالات تحقیق خود پاسخ بدهید. همچنین در صورت استفاده از نرم افزار در این قسمت نام نرم افزار نیز ذکر می شود.
برای دریافت خدمات نگارش پروپوزال می توانید به متخصصین ما مراجعه کنید. این موسسه خدمات نگارش پروپوزال را با بهترین کیفیت ارائه می کند.
Add a comment...

Post has attachment
نگارش پایان نامه
بعد از تصویب پروپوزال و تایید نهایی موضوع مرحله نگارش پایان نامه آغاز می شود. این مرحله از پایان نامه به صورت مرحله به مرحله انجام می شود. به طور کلی پایان نامه ها به صورت 5 فصلی می باشند و پایان نامه های رشته حقوق 3 تا 5 فصل دارند. اما به صورت کلی و استاندارد 5 مرحله که 5 فصل پایان نامه را تشکیل می دهند به صورت زیر می باشد.
فصل اول کلیات تحقیق
فصل دوم پیشینه نظری و مرور ادبیات
فصل سوم روش تحقیق
فصل چهار ارائه نتایج تجزیه و تحلیل تحقیق
فصل پنج نتیجه گیری و ارائه پیشنهادات
در مشاوران نوین نگارش پایان نامه معمولا به دو روش انجام می شود.
روش اول شامل سه مرحله می باشد:
مرحله اول فصل های یک و دو
مرحله دوم فصل سه
مرحله سه فصل های چهار و پنج
روش دوم دو مرحله ای می باشد:
مرحله اول فصل های یک، دو و سه
مرحله دوم فصل های چهار و پنج
برای درخواست نگارش پایان نامه می توانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:
آدرس ایمیل:
​info@moshaveranenovin.com
شماره تماس:
​09109106545 - 09109106535
Add a comment...

Post has attachment
ارائه موضوع به صورت رایگان
یکی از مهمترین مراحل انجام یک پایان نامه ارائه موضوع می باشد. ارائه یک موضوع خوب می تواند محکمترین گام در ارائه یک پایان نامه خوب و قوی باشد. برای ارائه یک موضوع خوب سه ویژگی لازم است.

1-جدید بودن
2-در دسترس بودن داده ها
3-واقعی بودن مسئله تحقیق در زمینه موضوع

برای رعایت سه مورد فوق ارائه دهنده موضوع باید فردی خبره و آشنا با انواع روش های تحقیق در رشته تحصیلی مربوطه و آشنا به موضوعات به روز باشد. کارشناسان مشاوران نوین با تجریه کاری بسیار بالا و ارزشمند خود به خوبی می توانند شما را در این مرحله حساس یاری نمایند.
خدمات ارائه موضوع در موسسه مشاوران نوین به صورت کاملا رایگان بوده و همچنین موضوعات ارائه شده همراه با مقاله های جدید و به روز دو تا سه سال اخیر ارائه می شود.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded