Profile

Cover photo
Justina Zykeviciute Laugks
32 followers|92,071 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

 
Find out your 3 most liked photos on Facebook?
1
Add a comment...
 
Atrodo, kad keturių vaikų mama, trylikos „Vaikystės sodo“ darželių ir dviejų Karalienės Mortos mokyklų steigėja, mokslų daktarė Austėja Landsbergienė turi neišsemiamus energijos klodus. Tačiau pasakodama savo istoriją moteris prisipažįsta, kad buvo tikrai sunkių momentų. Su politiku Gabrieliumi Landsbergiu anksti sukūrę šeimą jie viską darė vienu metu: studijavo, dirbo ir augino vaikus.
1
Add a comment...
 
Laisvas žaidimas lauke
 ·  Translate
1
Add a comment...
1
Mindaugas Indriūnas's profile photo
 
Čia ne idėja. Čia jau paslauga/prdouktas. Idėja gali būti tai, kas sugalvota nauja, aprašyta tekstu ar pavyzdžiais, bet dar neįgyvendinta.
 ·  Translate
Add a comment...
 
Tackling climate change is a global issue and in the run up to the UN climate change conference in Paris most of the world's countries have put forward proposals to do their bit. In the second of this series Roger Harrabin looks at the solutions to the emissions problem. How can the world meet the need for energy for a growing population without creating dangerous levels of CO2 emissions? Roger travels to Malawi, one of the world’s poorest nation...
1
Add a comment...
 
Mamoms ant pečių neretai užkraunamas iš perskaitytų knygų, televizijos laidų ir draugių pasakojimų girdėtas stereotipas, kad vaikas – tai nuolatinis džiaugsmas ir laimė. O juk ir nerimas, ir nuolatinis rūpestis. Todėl neretai tenka susidurti su emociniu nepasirengimu – buvo tikėtasi kažką gauti, o čia, žiūrėk, reikia tik duoti.
1
Add a comment...
 
Konferencija Lenkijoj.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Basic Information
Gender
Female