Profile cover photo
Profile photo
VTSnagrady Souvenir
581 followers
581 followers
About
Posts

Post has attachment
У Києві відбувся відкритий чемпіонат з джиу-джитсу. На цьому заході глядачі познайомилися з культурою японських бойових мистецтв і насолодилися показовими виступами майстрів східних єдиноборств. Кожен переможець був нагороджений індивідуальною медаллю, які виготовила передова компанія «Відзнаки та Сувеніри».
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Компанія «Відзнаки та Сувеніри» виготовляє корпоративну, сувенірну та нагородну продукцію вже протягом 14 років та є незамінним лідером у галузі виробництва вище перерахованої атрибутики.
Замовником цих магічних значків є компанія «Бюро Вин», що здійснює оптовий продаж товарів у ресторани, торгові мережі, точки роздрібних продажів по всій Україні. «Бюро Вин» самостійно імпортує понад 3500 товарів з більш ніж 60 країн. «Бюро Вин» - імпортер і магазин в одній особі!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Наша компанія "Відзнаки та Сувеніри" виготовляє численну кількість різноманітної нагородної та корпоративної атрибутики на замовлення. Одним із замовників незвичайного металевого призу є неприбуткова громадська спілка, яка допомагає змінювати і розвивати освіту в Україні — Освіторія.

Лауреатом премії Global Teacher Prize Ukraine 2017 став 71-річний учитель фізики Чернівецького ліцею №1 Паул Пшенічка.
Якщо Ви також маєте намір підняти українську освіту на міжнародний рівень та створити можливості для навчання дітей за передовими міжнародними стандартами, долучайтеся!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
11.04.18
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Приходить на поріг Воскресіння Христове!

Нехай у ці благословенні дні наші обличчя сяють несамовитою радістю, а серця випромінюють добро!

Наша компанія "Відзнаки та Сувеніри" натхненно та щиро вітає усіх з Великоднем!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Що несуть собою такі зовсім невеликі нагороди?
Насправді, нагородна продукція увінчує у собі будь-які події: як радісні, так і трагічні. До 32-річниці з дня Чорнобильської катастрофи наше підприємство розробило спеціальну програму «Чорнобиль», у якій представлено одну з наступних нагород у вигляді зірки. Нагорода містить дві деталі – це зірка й накладка, а по колу нагороди розміщений надпис «За мужність». Також, ззаду нагороди знаходиться зручна застібка для кріплення до одягу.
Більше інформації шукайте на сайті:
http://shop.vts.ua/nagorodi-chernobyil

Photo
Photo
05.04.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Компанія «Відзнаки та Сувеніри» розробила програму до дня Чорнобильської катастрофи. Серед багатьох виробів є й почесна нагорода, а саме медаль на колодці «32-га річниця пам’яті». Саме зображення четвертого енергоблоку та птахів-лелек якнайкраще символізують трагедію, яка відбулася. Медаль виготовляється з мідних сплавів та покривається нікелем або позолотою. Більше інформації шукайте на сайті:
http://shop.vts.ua/nagorodi-chernobyil
Photo
Photo
03.04.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Представлений нагрудний знак, що був розроблений компанією «Відзнаки та Сувеніри» спеціально до дня Чорнобильської катастрофи, виготовлений з мідних сплавів та покривається позолотою або нікелем 0.1 мкм. Ця нагорода має два компоненти: це основа у вигляді хреста та накладка, яку Ви можете бачити по краям виробу. У модальному центрі розміщений дзвін, як символ пам’яті ЧАЕС, а ззаду є спеціальне зручне кріплення для одягу. Більше на сайті: http://shop.vts.ua/nagorodi-chernobyil
Photo
Photo
02.04.18
2 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Спеціально для компанії Porsche Club Ukraine, що завжди відкриті для нових віянь часу, наша злагоджена компанія «Відзнаки та Сувеніри» виготовила медалі з логотипом клубу, що знайомлять Вас з духом компанії. Вони надають Вам унікальну можливість разом з іншими шанувальниками марки зануритися в чарівний світ Porsche.

Ми усі різні, але нас об’єднує любов до Porsche.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
До 32-річниці з дня катастрофи на Чорнобильській АЕС, наша компанія «Відзнаки та Сувеніри» розробила особливу програму «Чорнобиль», у якій представлені сувенірні нагороди присвячені цій даті. Замовивши таку нагороду, Ви зможете вшанувати пам’ять жертвам ЧАЕС.
Адже ми розробили особливі нагороди, у яких навічно закарбували пам’ять усім жертвам доленосної події.
Шануймо пам’ять разом!
Більше інформації шукайте на сайті: http://shop.vts.ua/nagorodi-chernobyil
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Саме у ніч на 26 квітня 1986 року cталася катастрофа, фатальні наслідки якої відчутно донині – вибух на Чорнобильській АЕС. Найбільша у світі техногенна ядерна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами, понесла за собою вражаючі та жахливі наслідки не тільки для України, а й для сусідніх держав. Пам'ятники ліквідаторам і жертвам Чорнобильської аварії є в багатьох містах України, Росії та Білорусі. Ми глибоко вшановуємо пам’ять жертв цієї трагедії…
Чорнобиль наш вічний душевний біль…
Photo
Photo
29.03.2018
2 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded