Profile cover photo
Profile photo
Art Event
6 followers
6 followers
About
Posts

Post has attachment
Gavin Hammond postanowił brytyjską, deszczową pogodę zamieć w atut Wielkiej Brytanii. Na swoich zdjęciach przedstawia Londyn odbity w kałużach. Zobaczcie jak wygląda to miasto z innej perspektywy.
Więcej zdjęć i informacji znajdziecie na stronie http://www.gavinhammond.com/photography.html
Photo

Post has attachment
Lora Zombie to młoda rosyjska artystka, która swoimi pracami zachwyciła już wielu kolekcjonerów sztuki. Zobaczcie w jaki sposób powstają jej dzieła.
Polecamy stronę internetową artystki http://lorazombie.com/

http://vimeo.com/72874423

Post has attachment
Hattie Stewart, brytyjska artystka, postanowiła zabawić się okładkami znanych magazynów. Dzięki jej pracy zdjęcia stały się zabawne, ciekawe i niepowtarzalne.
Zapraszamy na stronę artystki http://hattiestewart.com/
Photo

Post has attachment
Agencja reklamowa Wieden+Kennedy, chcąc nawiązać kontakt z ludźmi, rozpoczęła projekt "HELLO NEIGHBOUR". Jednym ze zrealizowanych pomysłów było otworzenie biura w witrynie, by każdy mógł zobaczyć jak wygląda dzień pracowników agencji. Jednak nie było to takie zwyczajne biuro... Zobaczcie sami!
Przestrzeń ta została zaprojektowana przez Emily Forgot i Laurie D.

http://www.emilyforgot.co.uk/WIEDEN-KENNEDY-REAL-LIFE-AT-WORK
http://cargocollective.com/lauriedesign/ADVERTISING-WEIDEN-KENNEDY
Photo

Post has attachment
Thomas Lamadieu to francuski artysta, który postanowił udekorować fragmenty nieba - wolną przestrzeń między budynkami. Zapraszamy do obejrzenia tych niecodziennych prac i odwiedzenia strony artysty

http://tlamadieu.wix.com/roots-art#!skyart/
Photo

Post has attachment
Karciana sztuka
54 artystów z całego świata wzięło udział w akcji stworzenia najpiękniejszej talii kart na świecie. W swoich pracach uczestnicy pokazują swój indywidualny charakter, styl oraz technikę. Wszystkie prace znajdziecie na stronie http://playingarts.com/cards/
Photo

Post has attachment
Sandra Chevrier w swoich pracach łączy rysunek, malarstwo oraz komiks. Tworzy portrety kobiet używając do tego stron z kultowych komiksów. Zastosowanie kolażu nadaje portretom aurę tajemniczości. Więcej informacji i prac znajdziecie na stronie http://www.sandrachevrier.com/ — Superbohaterki
Photo

Post has attachment
Holton Rower to nowojorski artysta, który tworzy swoje prace przez wylewanie kolorowych farb na różne materiały, np. tekturę czy płótno. Zapraszamy do obejrzenia filmu w reżyserii Dave'a Kaufmana pokazującego w jaki sposób powstają dzieła artysty.

Tall Painting

Post has attachment
Chińska organizacja AnimeTaste! zaprosiła do współpracy ponad 100 osób, by stworzyć wyjątkową animację. Mimo iż większość animatorów pozostawała jedynie w kontakcie internetowym, udało się im stworzyć spójny, energiczny i bardzo ciekawy projekt. W dwie minuty dostarczają oni widzom wielu różnych technik i form udowadniając, że wyobraźnia ludzka nie zna granic.

http://vimeo.com/72168058

Post has attachment
Rie Hosokai i Takashi Kawada to japońscy artyści tworzący pod szyldem Daisy Balloon. Duet projektantów proponuje piękne suknie z ... balonów.
W jednej z takich sukni na scenia pojawiła się Björk podczas Fuji Rock Festival '13.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.daisyballoon.com/
Photo
Wait while more posts are being loaded