Profile cover photo
Profile photo
An Ka
249 followers -
Trochę zwariowana, szczera i pokręcona...
Trochę zwariowana, szczera i pokręcona...

249 followers
About
Posts

Post has attachment
Autyzm w moim domu... Jak było, a jak jest...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Dziś Światowy Dzień Wiedzy o Autyzmie. A ty co o nim wiesz? Post bardzo osbisty...

Post has attachment
Ważne dla mnie. Mam nadzieję że dla innych też.

Post has attachment
Public
AUTYZM. Najlepsze co mnie w życiu spotkało...
    Pierwszy tekst o Autyzmie, napisałam 3 lata temu ( jak ktoś nie widział Autyzm. Dzieci innego Boga... ). Dlaczego wracam do tego tematu?  Po pierwsze, 2 kwietnia to światowy dzień wiedzy o Autyzmie, po drugie mam codzienny kontakt z tym tematem i ta dat...
Add a comment...

Post has attachment
Kiedyś przeczytałam gdzieś że kobiet nie da się zrozumieć, że są tak zmienne że żaden facet za nimi nie nadąży. Bo po prostu kiedy On zaczyna rozkminiać, już prawie wie o co jej chodzi, Ona zmienia zdanie. I wiesz on może próbować ją zrozumieć, podążać za nią i zgadywać do osranej śmierci o co jej chodzi i czego ona chce. Może, ale nie musi...
Są prawdy o kobietach, które trzeba znać żeby z nimi żyć, lub chociaż je oswoić...

Post has attachment
Współczesna kobieta... Taka piękna, taka niezależna, zaradna, taka samowystarczalna że aż straszna.

"Pamiętaj żebyś nigdy nie musiała być zależna od kogoś."

I ona to pamięta, tylko dokąd to prowadzi tak naprawdę. Do niezależności na pewno tylko czy ta niezależność da jej spełnienie, czy dzięki temu poczuje się prawdziwą kobietą. Może wręcz przeciwnie da jej to pustkę w jakiejś swerze.

Post has attachment
Kilka dni temu w rozmowie ze znajomymi wypływa zabawna historyjka o ogłoszeniu o pracę. Pan poszukuje Pani do pracy, zapłaci 50 złoty za 5 minut ruszania ręką. Uśmiałam się tylko i historyjka gdzieś, tam mi uleciała. Postanowiłam jednak na owym portalu znaleźć dziwaczne ogłoszenie. Do zadań trudnych to nie należało i faktycznie jest, ktoś taką durnotę napisał.

Post has attachment
Była nawet całkiem ładna. Może trochę zaniedbana, ale miała coś takiego w sobie co przyciągało wzrok. Niepewnym krokiem przestąpiła próg salonu fryzjerskiego (całkiem modnego nawet). Zasiadła na fotelu i wygrzebała z torebki zmięty wycinek z gazety.
"Da rade Pani zrobić coś takiego?"
Spojrzała niepewnie w lustro. Fryzjerka odradzała jej początkowo tą fryzurę jak i kolor. Po naciskach dziewczyny ustąpiła.
Fryzura była identyczna jak na zdjęciu. Tylko dziewczyna jakoś nie bardzo zadowolona. Z rozgoryczenia opieprzyła fryzjerkę z góry na dół.
Oczekiwania VS Rzeczywistość.
Oczekiwania VS Rzeczywistość.
yes-anka.blogspot.com
Wait while more posts are being loaded