Profile cover photo
Profile photo
JWP Rzecznicy Patentowi
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
Już za 2 tygodnie (23 listopada o 16:00 ) rzecznik patentowy Magdalena Maksimowska poprowadzi dla Was darmowy webinar "Znaki towarowe – użyteczne narzędzie w strategii przedsiębiorstwa". Zapisy: goo.gl/ihy3Wz

Post has attachment
Jesteś studentem, doktorantem albo młodym pracownikiem naukowym?

Chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób można zostać rzecznikiem patentowym i pomagać innym chronić kreatywne pomysły?

W takim razie już 26 października widzimy się w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej na inauguracji projektu "Rzecznicy Talentów", w trakcie którego zdobędziesz wiedzę na temat ochrony własności intelektualnej oraz możesz wygrać staż w kancelarii JWP.

Więcej informacji: http://goo.gl/UwM28p
Photo

Post has attachment
1 października 2017 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie znaku towarowego Unii Europejskiej (EUTM). Rozporządzenie zmieni niektóre zasady rejestracji unijnych znaków towarowych w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej (EUIPO), a także wprowadzi nowe rodzaje i kategorie oznaczeń. Więcej: goo.gl/56gFSP

Post has attachment
Kancelarii JWP z wizytą na Kongresie "Polska Chemia" w Toruniu :) O 12:30 w panelu dyskusyjnym "Start-up’y w przemyśle chemicznym – szanse, perspektywy, potrzeby sektora" weźmie udział nasz ekspert - rzecznik patentowy Piotr Godlewski.
Photo

Post has attachment
Już jutro (26.04) zapraszamy na bezpłatne konsultacje online z rzecznikiem patentowym, które są organizowane w ramach Światowego Dnia Własności Intelektualnej. Widzimy się na stronie www.jwp.pl w godzinach 10 -12. Do zobaczenia :)
Photo

Post has attachment
Grupa JWP zaprasza do wspólnych obchodów Światowego Dnia Własności Intelektualnej. Z tej okazji organizujemy bezpłatne konsultacje z rzecznikiem patentowym w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu w dniu 26 kwietnia 2017 r. Zainteresowani? ;) Więcej na ten temat: goo.gl/qbD3dB
Photo

Post has attachment
To już ostatnie tygodnie by złożyć wniosek w programie INNOCHEM. Jak zadbać o jego odpowiednie przygotowanie od strony własności intelektualnej tłumaczy dr Sylwia Błażej-Sosnowska z kancelarii JWP Rzecznicy Patentowi.

Post has attachment
Kancelaria JWP Rzecznicy Patentowi już od 1992 roku służy pomocą w sprawach ochrony własności intelektualnej. 1 kwietnia 2017 roku obchodziliśmy 25. rocznicę powstania :)

Post has attachment
W 2016 r. EPO przyznał Polakom 180 patentów. Warto pamiętać, że otrzymanie patentu to zwieńczenie długiej drogi, która rozpoczęła się dużo wcześniej. Nie zapominajmy też o roli jaką odegrało (i odgrywa) dofinansowanie z eurofunduszy. W Pulsie Biznesu Piotr Godlewski z Kancelarii JWP komentuje: "(..)wiele polskich firm decyduje się raczej na patentowanie w kraju bądź licencjonowanie (...). Dla wielu innowacyjnych i przełomowych projektów koszty uzyskania europejskiego patentu są zbyt wysokie."

Post has attachment
Prowadzenie start-upu to rozwijanie pomysłów, wdrażania nowych rozwiązań i realizacja pasji. To również konieczność gruntownego przygotowania, ciężkiej pracy i zdobycia wiedzy z zakresu m.in. zarządzania, finansów, a także ochrony własności intelektualnej. Z tego powodu przygotowaliśmy dla start-upów technologicznych poradnik z zakresu IP. Miłej lektury :) http://www.jwp.pl/uslugi/ipstartupguide/
Photo
Wait while more posts are being loaded