Profile cover photo
Profile photo
FHU Janar
About
Posts

Post has attachment
Naszą ofertę rolet, żaluzji i plis kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji. Nasze przesłony okienne nadają się do montażu w mieszkaniach, domach, biurach oraz przestrzeniach komercyjnych. Będą pasować zarówno do pomieszczeń nowoczesnych, jak i klasycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - http://janar-rolety.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz dużą różnorodnością. Posiadamy duże doświadczenie, dzięki czemu możemy służyć naszym klientom fachowym doradztwem. W ten sposób nasi klienci bez trudu wybiorą idealne dla siebie przesłony okienne. Zachęcamy do współpracy - http://janar-rolety.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przesłony okienne wykonujemy z różnego typu materiałów, w zależności od preferencji Klientów i stylu wnętrza, w którym mają się znajdować. Możemy Państwu zaproponować szeroki wybór tkanin oraz materiałów bambusowych do rolet, tkanin do plis oraz drewnianych, bambusowych i aluminiowych lameli do wykonania żaluzji - http://janar-rolety.pl/wzorniki/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy bezpłatny dojazd, pomiar i wycenę zlecenia. Jeśli nasza oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, przystąpimy do realizacji zlecenia. Zapraszamy do współpracy Klientów z Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia, Sopot) oraz pobliskich miejscowości - http://janar-rolety.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze przesłony okienne nie tylko chronią przed zbyt intensywnym dostępem światła do pomieszczenia, lecz także pełnią funkcję dekoracyjną. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Zajmujemy się sprzedażą, jak również montażem zakupionych żaluzji i rolet - http://janar-rolety.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Słońce latem potrafi być prawdziwym utrapieniem, gdy bardzo jasne światło zalewa pomieszczenie. Ratunkiem w takiej sytuacji są różnego typu przesłony okienne. Firma Janar z Gdańska oferuje szeroki wybór rolet, żaluzji oraz plis. Wszystkie przesłony wykonujemy w wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do kontaktu - http://janar-rolety.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli chcesz ocieplić wnętrze pomieszczenia, warto pomyśleć o żaluzjach bambusowych. Spowodują one, że pomieszczenie będzie wyglądać wyjątkowo estetycznie. Żaluzje bambusowe dodadzą egzotycznego akcentu do pomieszczenia. Żaluzje drewniane i bambusowe znajdą Państwo w naszej ofercie - http://janar-rolety.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Żaluzje plisowane to świetne rozwiązanie, gdy chcemy zasłonić tylko część okna. Co istotne, pozwalają one na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna. Żaluzje tego typu można wykorzystać do każdego rodzaju okien. Oferujemy żaluzje plisowane w wielu kolorach i modelach, polecamy - http://janar-rolety.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded