Profile cover photo
Profile photo
Ubezpieczenia Marzena Plutecka
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Przypominamy, że usługi ubezpieczeniowe realizujemy również poza naszą siedzibą. Dojeżdżamy do Klientów z Legionowa, Warszawy oraz najbliższych okolic. Jako profesjonalne biuro ubezpieczeniowe oferujemy pełny zakres ubezpieczeń http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/oferta - komunikacyjnych, majątkowych, osobowych, turystycznych, dla firm oraz dla osób wykonujących wolne zawody.
Photo

Post has attachment
W jaki sposób możemy chronić to, co dla jest dla nas najcenniejsze? Warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie. Ten rodzaj ubezpieczenia gwarantuje wypłatę środków finansowych w przypadku choroby lub śmierci ubezpieczonego członka rodziny. Różnorodne warianty ubezpieczeń można wzbogacić o rentę posagową dla dziecka, spłatę kredytu w banku oraz szereg innych opcji. Szczegóły dostępne na stronie naszego biura: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/zycie.
Photo

Post has attachment
Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zgodnie z ustawą z dnia 22 maja 2003 roku, należy do rodzaju ubezpieczeń obowiązkowych. Właściciele pojazdów mechanicznych nie posiadający polisy OC mogą spotkać się z niemiłymi konsekwencjami w postaci kar finansowych. Szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych oferuje agencja ubezpieczeniowa z Legionowa: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/komunikacyjne.
Photo

Post has attachment
Klienci naszej agencji ubezpieczeniowej mogą liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa ubezpieczeniowego. Posiadamy szczegółową wiedzę na temat Ogólnych Warunków Ubezpieczenia oraz Kodeksu Cywilnego. Dzięki temu jesteśmy w stanie udzielić Państwu wyczerpujących odpowiedzi w wyżej wymienionych kwestiach. Zapraszamy do naszego biura w Legionowie: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/.
Photo

Post has attachment
Ubezpieczenie turystyczne, majątkowe czy samochodu? Niezależnie od tego, jaki rodzaj polisy jest potrzebny w naszym biurze mogą Państwo zawsze liczyć na kompetencję oraz profesjonalne doradztwo agentów ubezpieczeniowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w procesie postępowania likwidacyjnego. Zapraszamy do współpracy: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/.
Photo

Post has attachment
Oferujemy pakiety ubezpieczeń na życie do wyboru w wielu wariantach. Zakres każdej polisy mogą Państwo rozszerzyć o interesujące Was kwestie, jak na przykład ochrona finansowa w przypadku śmierci ubezpieczonego, który spłaca kredyt. Dodatkowo udostępniamy do wyboru wersje Plus lub Premium, które różnią się wysokością świadczeń. O szczegółach przeczytają Państwo na stronie: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/zycie.
Photo

Post has attachment
UBEZPIECZENIA-LEGIONOWO to nowoczesne towarzystwo ubezpieczeniowe. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, dlatego nasze usługi świadczymy również w domu Interesantów. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Ponieważ posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz rozległą wiedzę dotyczącą ogólnych warunków ubezpieczenia, a także Kodeksu Cywilnego. Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych usług: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/oferta.
Photo

Post has attachment
Ubezpieczenia majątkowe to segment ubezpieczeń gospodarczych, które obejmują ubezpieczenie mienia oraz odpowiedzialności cywilnej. Nasze biuro przygotowało dla Państwa szeroki zakres różnego rodzaju ubezpieczeń, w tym także mieszkań i domów. Nasze propozycje mogą Państwo rozszerzyć o szereg dodatkowych opcji- wystarczy zapytać o to naszego agenta. Więcej szczegółów dotyczących ubezpieczeń majątkowych znajdą Państwo na stronie: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/majatek.
Photo

Post has attachment
Wkrótce rozpocznie się sezon urlopowy. Warto wszystko zaplanować odpowiednio wcześnie i oszczędzić sobie nerwów działaniem na ostatnią chwilę. Dla wszystkich podróżujących nasza agencja przygotowała pakiety ubezpieczeń turystycznych, które obejmują m.in.: ochronę bagażu, koszty leczenia czy refundację kosztów związanych z niewykorzystanym karnetem. Gwarantujemy Państwu pomoc w dopasowaniu ubezpieczenia najbardziej odpowiadającego Państwa potrzebom. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/oferta.
Photo

Post has attachment
Dokładamy najwyższych starań, aby każdy Klient był zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Dlatego oferujemy możliwość dojazdu do naszych Klientów na terenie Legionowa, Warszawy i pobliskich miejscowości. Mogą Państwo również zamówić sobie kontakt z naszą agencją poprzez pozostawienie w formularzu swojego adresu email i numeru telefonu. Nasi agenci ubezpieczeniowi skontaktują się z Państwem. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt: http://www.ubezpieczenia-legionowo.eu/kontakt.
Photo
Wait while more posts are being loaded