Profile cover photo
Profile photo
Prykowska Marta, adwokat, Czajka Zbigniew, adwokat. Kancelaria
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Kwestie związane ze spadkiem nierzadko kończą się w sądzie. Uprawnieni do spadku często nie chcą dojść do porozumienia. Wtedy zostaje wystąpienie do sądu. Nasza kancelaria prawna oferuje fachową pomoc w procesach związanych z procesami spadkowymi. Zapraszamy na stronę internetową - https://zagan-kancelaria.pl/uslugi/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza Kancelaria adwokacko-radcowska z siedzibą w Żaganiu oferuje kompleksową pomoc w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, gospodarczych, karnych i nie tylko. Nasze usługi obejmują sprawy we wszystkich instancjach, prowadzimy je aż do prawomocnego zakończenia sprawy. Zapraszamy na naszą stronę internetową - http://zagan-kancelaria.pl/zakres-uslug/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że jeśli masz swoją firmę, to możesz na podstawie umowy zlecenia za określoną z góry w umowie stawkę wynagrodzenia otrzymać pomoc prawną w każdej sprawie dotyczącej Twojego przedsiębiorstwa, i to bez dodatkowych kosztów. Kompleksową obsługę prawną firmy oferuje kancelaria adwokacko-radcowska z Żagania - http://zagan-kancelaria.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Skorzystanie z pomocy profesjonalisty, który będzie nas reprezentował przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, organami podatkowymi, administracyjnymi, dochodzeniowo-śledczymi, to bardzo dobre rozwiązanie. Nasi adwokaci doskonale orientują się w przepisach prawnych i wiedzą jak pomóc. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - http://zagan-kancelaria.pl/zakres-uslug/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded