Profile cover photo
Profile photo
Splot. Zarządzanie nieruchomościami. Kasprzak D.
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Naszym klientom proponujemy zarządzanie budynkami wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie obiektami spółdzielczymi i domami jednorodzinnymi oraz budynkami prywatnymi. Więcej informacji znajdziesz na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy roboty budowlane, które są zawsze zaplanowane wraz z klientem. Wykonujemy plan, na podstawie którego dokonujemy prac na terenie budynku. Mogą one być drobne lub poważniejsze. Proponujemy również nadzór nad budową! Więcej informacji na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo liczne przeglądy techniczne budynków! Zawsze dokładnie badamy ich stan oraz organizujemy remonty, przebudowy lub konserwacje. Regularnie także dbamy o czystość budynku oraz kontrolujemy jej stan. Dowiedz się więcej na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa nieruchomości jest dla nas główną specjalizacją. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie! Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na każde pytania. Zawsze wszystkie warunku współpracy ustalamy indywidualnie z naszymi klientami. Więcej informacji na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obsługa nieruchomości to nasza główna działalność. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w tym zakresie, by z pełną odpowiedzialnością odpowiadać na Państwa prośby i zapytania. Jesteśmy firmą godną zaufania, ponieważ posiadamy państwową licencję zawodową. Zapraszamy na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszym zadaniem jest zaspokajanie potrzeb mieszkańców związanych z lokalami mieszkaniowymi. Zarządzamy nieruchomościami oraz lokalami użytkowymi. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie dla mieszkańców. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer

Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się odzyskiwaniem należności finansowych od lokatorów, a także wszelkimi zadaniami związanymi z konserwacją techniczną budynków, dokładnie badając ich stan. Warunki współpracy zawsze ustalamy indywidualnie. Więcej informacji na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Duże doświadczenie w zakresie zarządzania nieruchomościami umożliwia nam podejmowanie się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. W ramach świadczonych usług zajmujemy się m.in. utrzymywaniem budynków w dobrym stanie oraz dbałością o czystość nieruchomości. Zapraszamy na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem finansowym! Każdego dnia wykonujemy nasze obowiązki w sposób profesjonalny, terminowy i fachowy. Nieustannie bierzemy udział w szkoleniach, aby sprostać wszystkim wyzwaniom zawodowym. Więcej informacji na nasz temat znajdziesz na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.
Photo
Add a comment...

Oferujemy skrupulatne kontrolowanie stanu technicznego budynku, urządzeń oraz instalacji, dbanie o czystość budynków mieszkalnych, prowadzienie prace konserwacyjnych i remontowych, itd. Zapraszamy to skorzystania z naszych usług. Oferta dostępna jest na http://zarzadcanieruchomoscigorzow.pl/offer.

Add a comment...
Wait while more posts are being loaded