Profile cover photo
Profile photo
Norbis. Wynajem autobusów, autokarów, busów
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Na wycieczkę o kameralnym charakterze polecamy wynajęcie busa MB Sprinter 519, w którym zmieści się 21 osób. Mimo niewielkich rozmiarów pasażerowie będą mieli dużo przestrzeni, możliwość regulacji siedzeń i sprawnego poruszania się. Więcej informacji i galerię zdjęć znajdą Państwo tutaj - http://www.norbis.pl/portfolio-view/bus-21-miejsc/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli planujecie wyjazd większą grupą, dobrym pomysłem będzie wynajęcie busa, który pomieści wszystkich chętnych wraz z bagażem. Jeżeli jesteście zainteresowani wynajmem autokaru na wyjazd, zapraszamy do kontaktu z firmą Norbis ze Szczecina. Posiadamy busy o różnej pojemności, dostosowane do dużych i małych grup. Polecamy nasze usługi - http://www.norbis.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, macie pewność, że wybieracie rzetelną firmę transportową. Dysponujemy aktualnymi certyfikatami i licencjami na przewozy pasażerskie oraz na międzynarodowy transport drogowy osób. Zachęcamy do skorzystania z usług firmy Norbis ze Szczecina - http://www.norbis.pl/portfolio-view/certyfikaty-2/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz tabor obejmuje pojemne, nowoczesne pojazdy. Wśród nich znajduje się autobus BOVA FUTURA, który pomieści aż 55. Auto wyposażone jest m.in. w szerokie odchylane fotele i klimatyzację z indywidualnym nawiewem. Przy każdym fotelu znajdują się pasy bezpieczeństwa. Zachęcamy do wynajęcia autobusu - http://www.norbis.pl/portfolio-view/bova-futura-54-miejsca/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Często współpracujemy z biurami podróży oraz z klientami indywidualnymi. Klienci doceniają nasz profesjonalizm, doświadczenie i oferowany nowoczesny tabor autokarów i busów. Wiele firm, szkół oraz lokalnych instytucji od lat wynajmuje od nas autobusy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozów - http://www.norbis.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Warto wiedzieć, że wszyscy przewoźnicy posiadający autobusy mają obowiązek przeprowadzania co 6 miesięcy odpłatnych kontroli autobusów w stacjach diagnostycznych. Data takiego przeglądu znajduje się w każdym dowodzie rejestracyjnym. Korzystając z naszych usług przewozowych, mają Państwo gwarancję bezpieczeństwa - http://www.norbis.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukają Państwo firmy na terenie Szczecina, która zorganizuje transport Gości na wesele, to zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą. Specjalizujemy się w przewozie osób na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, w tym również wesela. Zapewniamy, że Goście dotrą na miejsce w komfortowych warunkach - http://www.norbis.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bus MB Sprinter 519 to świetny wybór, jeżeli szukają Państwo autobusu na kameralną wycieczkę. Zachęcamy do wynajęcia tego pojazdu u nas. Z powodzeniem pomieści on 21 osób. Mimo niewielkich rozmiarów zapewni Pasażerom dużo przestrzeni, możliwość regulacji siedzeń i sprawnego poruszania się. Więcej informacji i galerię zdjęć znajdą Państwo tutaj - http://www.norbis.pl/portfolio-view/bus-21-miejsc/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasz tabor składa się z nowoczesnych i doskonale wyposażonych autokarów i busów. Wszystkie posiadają klimatyzację, ogrzewanie postojowe, regulowane fotele oraz punktowe oświetlenie. Podróż naszymi busami to bezpieczeństwo oraz wygoda. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi busami do wynajęcia - http://www.norbis.pl/tabor/.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podróż po Polsce lub Europie? Warto skorzystać z naszych usług przewozowych. Organizujemy przewozy autokarowe dla szkół, przewozy turystyczne, okolicznościowe. Możliwy jest również wynajem naszych autobusów i mikrobusów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą - http://www.norbis.pl/oferta/.

Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded