Profile cover photo
Profile photo
Norbis. Wynajem autobusów, autokarów, busów
3 followers
3 followers
About
Norbis. Wynajem autobusów, autokarów, busów's interests
Norbis. Wynajem autobusów, autokarów, busów's posts

Post has attachment
Jesteśmy na rynku od 1990 r. i specjalizujemy się w przewozach pasażerskich na terenie całego kraju. Nasi kierowcy posiadają długoletnie doświadczenie i kwalifikacje do prowadzenia autobusów. Cechują się rzetelnością i umiejętnością obcowania z ludźmi. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.norbis.pl.
Photo

Post has attachment
Posiadamy wszelkie zezwolenia oraz koncesje/licencje wymagane do wykonywania tego typu działalności. Przewozy są wykonywane nowoczesnymi, komfortowymi oraz bezpiecznymi mikrobusami oraz busami prowadzonymi przez kierowców z wieloletnim doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.norbis.pl.
Photo

Post has attachment
Naszą ofertę wynajmu kierujemy do biur podróży, organizatorów wszelkiego rodzaju imprez, szkół, firm, grup zorganizowanych oraz osób prywatnych. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę przewozową zarówno na terenie Polski jak i całej Europy. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.norbis.pl.
Photo

Post has attachment
Cały czas poszerzamy ofertę dostępnych pojazdów. Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze - ciągle staramy się podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Dużym atutem naszej firmy są sympatyczni, punktualni i niezawodni kierowcy, którzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewniają swoim pasażerom bezpieczną podróż. Zapraszamy do zapoznania się z stroną: www.norbis.pl.
Photo

Post has attachment
Świadczymy usługi turystyczne - wycieczki po kraju, a także za granicę. Posiadamy certyfikaty i licencje, które umożliwiają wykonywanie przewozów autokarowych w Polsce i na terenie wszystkich krajów Europy. Kierowcy posiadają duży staż pracy i wysokie kwalifikacje, aby sprostać różnym wymaganiom i nowym rygorystycznym przepisom, które obowiązują przewoźników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: www.norbis.pl.
Photo

Post has attachment
Od kilku lat obsługujemy wyjazdy firmowe – grup zorganizowanych na szkolenia event'y w kraju i za granicą. Zapewniamy komfortowe klimatyzowane busy z dużą przestrzenią na bagaż. Zapraszamy również do zapoznania się z stroną: www.norbis.pl oraz kontaktu w razie jakichkolwiek pytań. 
Photo

Post has attachment
Firma Norbis cieszy się z uznaniem wśród klientów. Świadczą o tym trasy w jakie wyjechaliśmy z naszymi pasażerami! Byliśmy już na igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata w szermierce oraz skokach narciarskich. Na stronie http://www.norbis.pl/ możesz zapoznać się ofertą naszych usług oraz doświadczeniem jakie posiadamy. 
Photo

Post has attachment
Coraz więcej klientów decyduje się na skorzystanie z naszych usług w ramach imprez okolicznościowych. Organizujesz wesele i chciałbyś, aby Twoi goście bezpiecznie i komfortowo dotarli z kościoła na sale weselną? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Więcej na stronie: http://www.norbis.pl/
Photo

Post has attachment
Więzi rodzinne powinny być regularnie wzmacniane i pielęgnowane, dlatego wynajem autokaru lub busa z kierowcą na wspólną podróż cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w okresach letnich i zimowych urlopów. Z takiego rozwiązania często korzystają również młode pary, które chcą zadbać o wygodny i bezpieczny transport swoich gości weselnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą przewozów pasażerskich naszej firmy na stronie: http://www.norbis.pl/.
Photo

Post has attachment
Pracodawców i pracowników zapraszamy na przewozy okolicznościowe! Wiele osób preferuje na wyjazdach integracyjnych spokojniejsze, relaksujące atrakcje i formy spędzania czasu. Taka podróż oznacza wyciszenie, złagodzenie stresu i przyjemne oderwanie się od codziennych obowiązków. Nasza firma transportowa: http://www.norbis.pl/ prowadzi wynajem komfortowych autobusów i mikrobusów.
Photo
Wait while more posts are being loaded