Profile cover photo
Profile photo
TRANSMID-PLUS
About
Posts

Post has attachment
Kontenery są dziś bardzo często wykorzystywane, służą jako zaplecza biurowe i sanitarne np. na budowach. W zakres naszych usług wchodzi transport kontenerów. Oferujemy kompleksową pomoc – demontujemy kontenery, dokonujemy załadunku, a po ich przywiezieniu przystępujemy do ponownego montażu. Zapraszamy do współpracy - http://www.transmid.pl/oferta/transport-kontenerow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uwielbiamy nietypowe zlecenia, ponieważ możemy wtedy wykazać się naszą kreatywnością. Poradzimy sobie z każdym zadaniem związanym z transportem czy relokacją maszyn. Pod poniższym linkiem mogą się Państwo zapoznać z niektórymi nietypowymi zleceniami, które mamy na koncie - http://www.transmid.pl/realizacje/nietypowe-zlecenia. Zachęcamy do współpracy!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prace rozładunkowe i załadunkowe świadczymy przy pomocy specjalnych samochodów wyposażonych w żurawie HDS. Są one w stanie udźwignąć od 2 do 20 ton. Oznacza to, że nie ma potrzeby stosowania dodatkowego dźwigu do załadunku o wadze do 15 ton. Dzięki temu koszty wykonywanych usług są zdecydowanie niższe, zapraszamy do kontaktu - http://www.transmid.pl/sprzet/samochody-z-hds.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W zakres naszych usług wchodzi także pakowanie eksportowe. Oferujemy palety oraz skrzynie z pełnego drewna, sklejki lub płyty OSB, które pozwalają na przetransportowanie maszyn i urządzeń na każdy kontynent drogą morską, lądową i lotniczą. Wykonujemy konstrukcje drewniane i stalowe do transportu nietypowych kształtów. Zachęcamy do kontaktu - http://www.transmid.pl/oferta/oferta-pakowanie-eksportowe.
Add a comment...

Post has attachment
Do przemieszczania maszyn, w tym przenoszenia ich przez okno, wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt. Posiadamy m.in. suwnicę hydrauliczną, podesty ruchome do wprowadzania urządzeń i aut przez okno. Do podnoszenia delikatnych urządzeń stosujemy podnośniki poduszkowe. Dysponujemy też wózkami rolkowymi i podnośnikami hydraulicznymi. Więcej informacji znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.transmid.pl/sprzet/do-przemieszczania-maszyn.
Add a comment...

Post has attachment
Posiadamy profesjonalny, nowoczesny sprzęt. Dysponujemy wszelkiego typu wózkami, transporterami rolkowymi, lewarami, podnośnikami hydraulicznymi i poduszkowymi. Podesty ruchome zawieszane na dźwigu umożliwiają nam transport na różne wysokości i wprowadzanie do budynków ładunków o wadze nawet ośmiu ton. Zachęcamy do współpracy - http://www.transmid.pl/oferta/przemieszczanie-maszyn.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapewniamy kompleksowe usługi przemieszczania zapleczy biurowych i sanitarnych składających się z systemów kontenerowych. Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszej pracy, dlatego też na usługi a montażu kontenerów udzielamy półrocznej gwarancji. Na naszej solidności można polegać, zachęcamy do współpracy - http://www.transmid.pl/oferta/transport-kontenerow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalizujemy się w przewozie maszyn, kontenerów i urządzeń przy pomocy samochodów ciężarowych z HDS oraz specjalnej platformy przeznaczonej do przenoszenia ciężkich urządzeń na dużej wysokości. Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Dane kontaktowe do poszczególnych działów naszej firmy znajdą Państwo pod tym linkiem - http://www.transmid.pl/kontakt. Czekamy na Państwa telefony i wiadomości mailowe!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Usługi rozładunku i załadunku wykonujemy przy pomocy specjalnych samochodów wyposażonych w żurawie HDS. Maszyny te są w stanie udźwignąć od 2 do 20 ton. Dzięki naszym pojazdom nie jest konieczne używanie dodatkowego dźwigu do załadunku o wadze do 15 ton. A to oznacza, że koszty wykonywanych usług są dużo niższe. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://www.transmid.pl/sprzet/samochody-z-hds.
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma specjalizuje się m.in. w pakowaniu eksportowym. Wykonujemy zarówno te próżniowe w folię aluminiową, jak i antykorozyjne w folię VCI. Ponadto na życzenie klientów jesteśmy w stanie umieścić w transporcie specjalne mierniki, które monitorować będą nie tylko przechył, ale także wstrząs podczas transportu czy ewentualne przewrócenia. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie umieściliśmy szczegóły oferty.
http://www.transmid.pl/oferta/oferta-pakowanie-eksportowe
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded