Profile cover photo
Profile photo
ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
1 follower
1 follower
About
ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej's posts

Post has attachment
Implantologia na eksperckim poziomieZwieńczeniem intensywnego projektu doskonalącego umiejętności lekarzy implantologów jest nadanie naszemu specjaliście chirurgii szczękowo-twarzowej Tomaszowi Bigasowi tytułu "Eksperta ds. implantologii stomatologicznej". Międzynarodowe grono egzaminatorów reprezentowało amerykańskie, niemieckie i polskie towarzystwa implantologiczne: International Congress of Oral Implantologist, Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie oraz Polskie Stowarzyszenie Implantologiczne. Tym samym dr Bigas znalazł się w nielicznym gronie implantologów z najwyższymi uprawnieniami implantologicznymi!
Photo

Post has attachment
Indywidualne Konsultacje Kliniczne - terapia systemem Vector Durr Dental
Zbliżają się coroczne targi stomatologiczne Krakdent, podczas których jak zawsze będzie można wziąć udział w konferencjach i wykładach lekarzy stomatologów. Korzystając z okazji zapraszamy na Indywidualne Konsultacje Kliniczne dotyczące terapii urządzeniem Vector. Przez trzy dni w Krakowie będzie można zgłębić tematy dotyczące leczenia paradontozy i przyzębia za pomocą niemieckiego produktu - Vector. Zachęcam lekarzy do zabrania zdjęć rentgenowskich oraz innej dokumentacji pomocnej w omówieniu zagadnień związanych z terapią. Lekarzy, którzy chcieliby osobiście porozmawiać z lekarzem Tomaszem Bigas prosimy o telefon do ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej - 600 600 615, po analizie wolnych terminów oddzwonimy i ustalimy czas spotkania.

Photo

Post has attachment
Nowy rok rozpoczęliśmy premierą na Europę Środkowo-Wschodnią nowej linii środków do profesjonalnej higieny stomatologicznej firmy DurrDental. Nowoczesna piaskarka MyFlow uzupełnia działanie Vectora (systemu ultradźwiękowego m.in. do leczenia parodontozy) i posiada możliwość piaskowania nad i poddziąsłowego. Opatentowany piasek posiada szereg zalet, w tym całkowitą rozpuszczalność w wodzie, na czym korzystają zarówno pacjenci jak i stomatolodzy. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
30.01.2017
5 Photos - View album

Post has attachment
Styczeń czyli czas na podsumowanie - rok 2016 będzie w stomatologii zapamiętany m.in. jako ten moment, kiedy Doroczny Światowy Kongres Stomatologiczny (FDI Annual World Dental Congress) zawitał do Polski, do Poznania. Lekarze z rozmaitych krajów, nie tylko europejskich, dzielili się swoimi doświadczeniami na licznych wykładach i warsztatach. Jeden z naszych lekarzy – specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej Tomasz Bigas na zaproszenie fundacji BeActivDentist wziął udział w wykładzie i prezentacji Live Surgery. Nie tylko przekazywano fakty dotyczące możliwości urządzenia Vector w długoczasowym prowadzeniu pacjentów, ale przede wszystkim przeprowadził na żywo zabieg na pacjencie. Ten nowoczesny sposób kształcenia młodych lekarzy stomatologów spotkał się z dużym zainteresowaniem międzynarodowego grona gości.
Photo
Wait while more posts are being loaded