Profile cover photo
Profile photo
‫احمدی‌نژاد بدون روتوش‬‎
469 followers
469 followers
About
Posts

Post has attachment
⁣چند سوال ساده از کاسبان بازار ارز

صرف نظر از صحت و سقم اخبار این روزها در رابطه با نقش‌آفرینی برخی از وابستگان دولت کنونی در التهابات ارزی، بازخوانی بخش‌هایی از کنفرانس خبری رئیس جمهور سابق در مهرماه ۹۱ و سخنان آقای مصلحی وزیر اطلاعات وقت، خالی از لطف نیست.

⁣«احمدی‌نژاد با بیان این‌که دو عامل دست به دست هم دادند تا بازار ارز دچار نوسانات شود، گفت: یک عامل از بیرون است و یک عامل از درون. ‌*بعضی‌ها در داخل اقدامات عملی و جنگ روانی و تبلیغاتی سازماندهی شده بر علیه دولت راه‌اندازی کرده‌اند و جنگ روانی دشمن را رله می‌کنند.*

وی با گلایه از نقش مخرب برخی خبرگزاری‌های وابسته به نهادهای امنیتی با نقل خاطره‌ای از رئیس کل بانک مرکزی گفت: آقای بهمنی تعریف می‌کرد در یکی از وفات‌ها که در کشور تعطیلی عمومی بود، این خبرگزاری وابسته به نهادهای امنیتی، پیامکی را ارسال کرد و از افزایش قیمت ارز خبر داد. بنده به این موضوع شک کردم و به سرعت راهی خیابان فردوسی و اطراف آن شدم، اما مشاهده کردم که همه صرافی‌ها و سکه فروشی‌ها تعطیل است.»(مشروح کنفرانس خبری احمدی‌نژاد: yon.ir/1Xh4)

«⁣حیدر مصلحی با اشاره به تلاش دشمنان برای بر هم ریختن تعادل جامعه با ایجاد شوک‌های کاذب به خصوص در زمینه اقتصادی از جمله در زمینه ارز و سکه گفت: با کمال تاسف برخی‌ از خودی‌ها نیز در این مقوله دچار چالش و اشتباه شدند و جاهایی بودند که جزو مجموعه نظامند و رفتند میلیاردی سکه خریدند و تحت تاثیر این القاء قرار گرفتند و بعضی از خودی‌ها با بی‌توجهی به این موضوع دامن زدند
(گزارش مصاحبه وزیر اطلاعات وقت که آنروز در رسانه ها سانسور شد: yon.ir/Gm50)

و چند سوال:

۱- آیا متهمین التهابات ارزی برای به زانو در آوردن کشور در سال ۹۰، تنها افرادی مانند حسین فریدون، اسحاق جهانگیری، سید صفدر حسینی، سیده فاطمه حسینی و وابستگان دولت کنونی هستند که در سال‌های ۹۰ تا ۹۲ دست به جمع‌آوری ثروت‌های افسانه‌ای از طریق تاسیس صرافی و بهم ریختن کشور زده‌اند، یا برای روشن شدن نقش سایر افراد باید همچنان منتظر بمانیم؟

۲- منظور از خبرگزاری‌های نهادهای امنیتی که جاده صاف‌کن التهابات ارزی برای تنش‌آفرینی در جامعه و مکمل نقش صرافی‌های مخرب بودند، کدام خبرگزاری‌ها است؟

۳- خودی‌های مورد اشاره در سخنرانی آقای مصلحی، که به ملتهب کنندگان بازار پیوستند چه کسانی هستند؟

۴-رسانه‌ها و افرادی که التهابات بازار ارز را پروژهٔ احمدی‌نژاد برای به زانو در آوردن کشور و معامله با آمریکا می‌دانستند الآن کجای اتفاقات
هستند؟

در همین رابطه گزارش «بحران سکه و ارز در شعب ابی‌طالب» از جزوه احمدی‌نژاد بدون روتوش را بخوانید: brotoush.com/archive/59
دریافت فایل PDF جزوه: brotoush.com/download/8

https://telegram.me/joinchat/AvU-SD-sFshXPTJOp7Z__g
Add a comment...

Post has attachment
کانال تلگرامی «احمدی‌نژاد بدون روتوش» فعالیت خود را آغاز نمود
telegram.me/b_rotoush
Add a comment...

Post has attachment
در ادامهٔ فعالیت «بدون روتوش» برخی از مستندهای صوتی و تصویری مرتبط با رئیس‌جمهور سابق دکتر احمدی‌نژاد گردآوری و منتشر خواهد شد.
تا به حال دو مستند «سفیر انقلاب» و «منطقهٔ ممنوعه» منتشر شده است. سفیر انقلاب دربارهٔ سفر احمدی‌نژاد به لبنان است و منطقه ممنوعه نام دومین مستند انتخاباتی او در سال ۸۸ است.

همچنین به اطلاع می‌رساند جزوات منتشر شده در سایت «احمدی‌نژاد بدون روتوش» تا به حال در مجموع ۳۶۰۰۰ بار از طریق این سایت دانلود شده‌اند.
همچنین جزوهٔ اصلی بیش از ۲۰ هزار بار دانلود شده است. این در حالی است که اغلب صاحبان رسانه از بازتاب این جزوه و پرداختن به آن خودداری نمودند و آن را بایکوت کردند.

مستند «سفیر انقلاب»: brotoush.com/archive/767
مستند «منطقهٔ ممنوعه»: brotoush.com/archive/865

دانلود جزوهٔ اصلی: brotoush.com/archive/301
دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»: brotoush.com/archive/482
Photo
Add a comment...

Post has attachment
بدون روتوش از نگاه دیگران
انتشار پرسرعت «احمدی‌نژاد بدون روتوش» در فضای مجازی و برخی مطبوعات با واکنش‌هایی همراه شد و افراد زیادی درباره آن نظر دادند. در ادامه برخی از نظرات درباره این جزوه را می‌خوانید:

میثم مهدیار: حرکتی مبارک جهت ثبت تجربیات و ارتباطات سیاسی و اجتماعی
brotoush.com/archive/710

محسن دنیویی: آبِ رفته به جوی باز نمی‌گردد …
brotoush.com/archive/623

میثم رمضانعلی: پروپاگاندای رسانه‌ای؛ سیاست، جای ننرها نیست
brotoush.com/archive/620

رضا روزگار: جزوه‌ای برای آینده
brotoush.com/archive/692

وحید اشتری: دید منطقی وسط این هیاهوهای رسانه‌ای
brotoush.com/archive/699

جلال عباسیان: بیماری خطرناکی به نام «رسانه زدگی»
brotoush.com/archive/609

احمد عمویی: خدا پرونده‌ای که مردم برای آدم درست می‌کنند، نگاه نمی‌کند
brotoush.com/archive/604

محمد رحمانی: قدر زر، زرگر شناسد
brotoush.com/archive/652

امیرحسین درخشانی: برای پرهیز از افتادن در دام رسانه
brotoush.com/archive/617

حامد رضایی: تاریخ از احمدی‌نژاد بسیار خواهد نوشت
brotoush.com/archive/659

روند انتشار نظرات موافق و مخالف در سایت «بدون روتوش» ادامه خواهد داشت. شما نیز می‌توانید نظرات خود در مورد «احمدی‌نژاد بدون روتوش» را برای ما ارسال نمایید. تماس:
mail@brotoush.com
یا brotoush.com/contact
Photo
Add a comment...

Post has attachment
«چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟» (قسمت آخر)
«این حرفى که من امروز زدم موجب نشود که حالا یک عده‌اى راه بیفتند، بنا کنند علیه این و آن شعار دادن؛ نه، بنده با این کار هم مخالفم. این‌که شما یک نفر را به عنوان ضد ولایت، ضد بصیرت، ضد چه، مشخص کنید، بعد یک عده‌اى راه بیفتند علیه او  شعار بدهند، مجلس را به هم بزنند، بنده با این کارها هم مخالفم؛ آن کسانى که این کارها را می‌کنند، اگر واقعاً حزب‌اللّهى و مؤمنند، خب نکنند.»

رهبر انقلاب، ۲۸ بهمن ۹۱، حدود یک هفته پس از داده شدن برخی شعارهای تند بر ضد رئیس مجلس در حین سخنرانی وی در مراسم ۲۲ بهمن در قم و ناتمام ماندن سخنرانی.

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»:
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟
«بعضى‌ها رقيب انتخاباتى خودشان را «شيطان اكبر» به حساب مى‌آورند! شيطان اكبر آمريكاست، شيطان اكبر صهيونيسم است؛ رقيب جناحى كه شيطان اكبر نيست، رقيب انتخاباتى كه شيطان اكبر نيست. من طرفدار زیدم، شما طرفدار عمرویى؛ من شما را شیطان بدانم؟ چرا؟ به چه مناسبت؟ در حالى که زید و عمرو هر دو ادعاى انقلاب و اسلام می‌کنند، در خدمت اسلام و در خدمت انقلابند.»

رهبر انقلاب، ۲۴ مهر ۹۱

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»:
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟
«كار انقلاب از اساس با تبيين، روشن‌گرى، بيان منطقى، مستدل و دور از هو و جنجال بود. اگر هو و جنجال وارد شد، حرف منطقى را هم خراب خواهد كرد. ممكن است چهار نفر جذب شوند، اما چهار نفر آدم هوشمندتر دفع می‌شوند.

مراقب باشيم دستگاه‌هاى انقلاب سرشان گرمِ كارهاى غيرمفيد و احياناً مضر در اين حركت پيشرونده نشود، كه يكى از اين‌ها، همين مسئله‌ى اختلافات است، كه من اگر روى اين‌ها تكيه می‌كنم، به خاطر اين است.»

رهبر انقلاب، ۱۳ تیر ۹۰، چند ماه پس از اوج‌گیری افشاگری‌ها تحت عنوان جریان انحرافی و کم‌تر از یک ماه پس از دستگیری گسترده «اعضای جریان انحرافی» توسط سپاه.

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»:
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟
«اگر به نام عدالت‌خواهى و به نام انقلابیگرى، اخلاق را زیر پا بگذاریم، ضرر کرده‌ایم؛ از خط امام منحرف شده‌ایم... «و لايجرمنّكم شنئان قوم على الّا تعدلوا». قرآن به ما دستور ميدهد و ميگويد: مخالفت شما با يك قومى، موجب نشود كه عدالت را فرو بگذاريد و فراموش كنيد. «اعدلوا»؛ حتّى در مورد مخالف هم عدالت به خرج دهيد. «هو اقرب للتّقوى» اين عدالت، نزديكتر به تقواست. مبادا خيال كنيد تقوا اين است كه انسان مخالف خودش را زير پا له كند؛ نه، عدالت ورزيدن با تقوا موافق است.»

رهبر انقلاب، ۱۴ خرداد ۹۰

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»:
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟
«من به‌خصوص از جوان‌ها می‌خواهم كه نگذارند اين فضاى غيبت و تهمت و فحاشى و هتاكى و شكستن حرمت‌ها ادامه پيدا كند. وقتى كه ادامه پيدا كرد، طبعاً همان طور سرايت هم می‌كند؛ مثل بيمارى مسرى ... فضاى اهانت و هتک حرمت در جامعه، یکى از آن چیزهایی است که اسلام مانع از آن است؛ نباید این اتفاق بیفتد. فضاى هتک حرمت، هم خلاف شرع است، هم خلاف اخلاق است، هم خلاف عقل سیاسى است. انتقاد، مخالفت، بیان عقاید، با جرأت، هیچ اشکالى ندارد؛ اما دور از هتک حرمت‌ها و اهانت‌ها و فحاشى و دشنام و این چیزها. همه هم در این زمینه مسئولند.»

رهبر انقلاب، ۱۹ اسفند ۸۹، چند هفته پس از انتشار فیلم استفاده از الفاظ توهین آمیز توسط یک فرد بر ضد فائزه هاشمی در فضای مجازی.

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»: 
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...

Post has attachment
چرا ولایت‌مداری همیشه خوب نیست؟»
«من بارها گفته‌ام؛ ظلم نکنیم... ظلم چیز خطرناکى است... گاهى یک کلمه‌ٔ نابه‌جا علیه یک کسى که مستحقش نیست، یک نوشته‌ى نابه‌جا، یک حرکت نابه‌جا، ظلم محسوب می‌شود... منصف باشیم؛ عادل باشیم. این‌ها آن وظائف ماست. این‌جور نیست كه ما چون مجاهدیم، چون مبارزیم، چون انقلابى هستیم، بنابراین هر كسى كه از ما یك ذره - به خیال ما و با تشخیص ما - كمتر است، حق داریم كه درباره‌اش هر چى كه می‌توانیم بگوئیم؛ نه، این‌جورى نیست.»

رهبر انقلاب، ۲ تیر ۸۹، یک روز پس از داده شدن برخی شعارهای تند بر ضد رئیس مجلس توسط تعدادی از دانشجویان معترض به تصویب قانونی درباره دانشگاه آزاد.

دانلود جزوه «ولایت‌مداری همیشه خوب نیست»: 
brotoush.com/download/15
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded