Profile cover photo
Profile photo
MMW Craft- mozaiki szklane
MMW Craft właściciel serwisu Topmozaiki - specjaliści od mozaiki szklanej
MMW Craft właściciel serwisu Topmozaiki - specjaliści od mozaiki szklanej
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Polecamy piękne mozaiki basenowe od uznanych producentów hiszpańskich. Projekty standardowe i indywidualne. Szybkie wyceny i pełna logistyka. Wzory monocolor, bruma, aquacolor, irdis, mozaiki na posadzki oraz z nadrukiem.
Kolekcje basenowe
http://topmozaiki.pl/mozaiki-basenowe
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mozaiki heksagonalne z serii natureglass
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nowe złote mozaiki w ofercie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mozaiki szklanej, metalizowanej w kolorze złotym i srebrnym.
http://mozaiki.sklep.pl/pl/4-metaliczne
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Mozaika szklana jest bardzo wdzięcznym materiałem do tworzenia rękodzieła. Tą cienką potniemy na kawałki, tej grubszej lepiej nie ciąć lecz układać obrazy z całych kostek. Mozaikę możemy kleić na metalu, szkle, sklejce, plastiku, betonie. Zazwyczaj wystarczają amatorskie metody takie jak klejenie na silikonie, kleju na gorąco lub kleju do luster. Ogromną zaletą mozaiki jest fakt że jest odporna na warunki atmosferyczne.

Przykładowe możliwości wykorzystania mozaiki szklanej na poziomie amatorskim znajdą Państwo w artykule na blogu.
http://blog.topmozaiki.pl/diy-zrob-to-sam-z-mozaiki/
Photo
Commenting is disabled for this post.

Obrazy z mozaiki szklanej cieszą się sporym zainteresowaniem architektów. Niestety te zainteresowanie często kończy się na powielaniu znanych od lat wzorów mozaikowych gigantów Bisazza lub Sicis. Mozaikowa klasyka, czyli obrazy z kolekcji Flower Power Sicis lub Napoleon Bisazza są tak powszechnie znane, że nagminnie podrabia się je w Chinach, tworząc wzory ” inspirowane ” projektami włoskich manufaktur. Skomplikowane wzory można nadrukować na szkle lub tworzywie sztucznym aby stworzyć iluzję kompozycji ułożonej z ręcznie docinanej mozaiki. Na chińskim serwisie sprzedażowym alibaba znajdziemy setki takich ofert. Cechą charakterystyczną tych podróbek jest brak zbliżeń i dokładnych zdjęć, na których byłoby widać różnicę w użytych materiałach.

Osoba zainteresowana zakupem oryginalnego obrazu, który powstał na bazie mozaiki ciętej powinna wiedzieć, że mozaiki te powstają we Włoszech i są wytwarzane w tradycyjny, ręczny sposób z kamienia naturalnego, marmuru oraz mozaiki ze szkła z Murano.

Największym ośrodkiem mozaikarstwa we Włoszech jest Ravenna. Najważniejsze zabytki pochodzące z okresu wczesnego chrześcijaństwa takie jak Mauzoleum Galli Placydii, oraz Kościół San Vitale są bogato zdobione mozaiką. To tu w 1987 roku powstała słynna fabryka Sicis, ale w mieście istnieją inne manufaktury mniej znane polskim klientom. Jedną z nich jest firma Classe Mosaici, która specjalizuje się w projektowaniu unikatowych wzorów na bazie mozaiki kamiennej, marmurowej oraz szklanej. Wszystkie obrazy z mozaiki są wytwarzane ręcznie w tradycyjny sposób.
Commenting is disabled for this post.

Nasza firma oferuje do sprzedaży mozaikę wytworzoną ze szkła z podziałem na dwie główne gałęzie: mozaikę krystaliczną tzw. ciętą wytworzoną na bazie szkła float, znajdującą zastosowanie w luksusowym wykończeniu wnętrz oraz na mozaikę prasowaną o zastosowaniu uniwersalnym w tym luksusowe wykończenia obiektów typu baseny, sauny, łaźnie.

Dzięki bezpośredniej współpracy z producentami mozaiki szklanej w Polsce i zagranicą firma MMW Craft zaopatruje w mozaikę inwestorów hurtowych i detalicznych ( architektów, projektantów wnętrz). Oprócz produktów standardowych jesteśmy w stanie dostarczyć mozaikę produkowaną na zamówienie według wzoru klienta.

Kompleksowa oferta firmy MMW Craft obejmuje:
sprzedaż mozaiki hiszpańskiej,
sprzedaż mozaiki włoskiej,
sprzedaż mozaiki basenowej pod inwestycje,
sprzedaż mozaiki z polskiej manufaktury- mozaiki według projektu klienta,
zlecanie produkcji mozaiki dekoracyjnej według wzornika na zamówienie w kilku formatach i grubościach i szerokiej palecie barw:(formaty kostek 48x48, 25x25, 16x48, 25x48, 40x40, 16x16),
sprzedaż mozaiki szklana polskiej krystalicznej o wzmocnionej wytrzymałości na kontakt z wodą ( baseny, SPA) ( formaty kostek 25x25x5, 30x30),
sprzedaż mozaiki chińskiej krystalicznej wybrane unikalne na rynku wzory,
sprzedaż mozaiki chińskiej z niemieckiej dystrybucja Happe,
sprzedaż włoskiej mozaiki szklanej w formacie 20x20mm dla wytwórców i artystów do układania kompozycji artystycznych,
układanie prostych wzorów z mozaiki w formacie 25x25mm,
zlecanie układania skomplikowanych artystycznych wzorów i obrazów z mozaiki o formacie 10x10mm, 12x12mm, 15x15mm,
wydruk fotomozaiki na szkle przeziernym ( poddruk) oraz nadruk cyfrowy na szkle,
nadruk na mozaice basenowej,
mozaiki antypoślizgowe a certyfikatem,
wydruki na panelach szklane,
sprzedaż listew szklanych i inox
 Nasza zróżnicowana oferta mozaiki to:
Mozaika certyfikowana, mozaika certyfikowana wg norm UNE-EN-ISO 10545-11:1997, UNE-EN-ISO 10545 13, UNE-EN-ISO 10545 14,,DIN 51097:1992
Mozaika antypoślizgowa klasa B, C, R10, R11,
Mozaika z atestem higienicznym
Mozaika ekologiczna na farbach termoutwardzalnych lub wypalana
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie mozaiki szklanej, znamy ofertę swoją oraz konkurencji, doradzamy, wysyłamy bezpłatne próbki, zamawiamy towar pod indywidualny projekt klienta bezpośrednio u producentów w Polsce, Hiszpanii i Chinach. Stosujemy dodatkową kontrolę jakości produktów. Istnieje możliwość dostarczenia tańszych zamienników mozaiki do kosztorysów i przetargów według wymagań klienta.
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Mozaiki basenowe, mozaiki do sauny, mozaiki dekoracyjne.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded