Profile cover photo
Profile photo
HBMed Centrum Zdrowia i Piękna
To nowoczesny kompleks medycyny estetycznej łączący profesjonalną opiekę medyczną z kosmetyczną.
To nowoczesny kompleks medycyny estetycznej łączący profesjonalną opiekę medyczną z kosmetyczną.
About
Posts

Post has attachment
Starzenie się skóry to proces skomplikowany - to nie tylko zmarszczki, ale również zanik owalu twarzy i zapadanie się policzków...

Na te wszystkie problemy jest jedna odpowiedź - kwas hialuronowy 💎

To substancja naturalnie występująca w skórze, która umożliwia utrzymanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się jej ilość i jakość, co prowadzi do tego, że skóra wiotczeje, staje się bardziej wysuszona i pojawiają się zmarszczki.

Dostarczenie jej z powrotem do skóry daje fenomenalne, i co ważne, natychmiastowe efekty!

Wygładzenie zmarszczek, przywrócenie jędrności i nawilżenia, poprawa konturu twarzy, a także pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry to tylko niektóre z możliwości kwasu hialuronowego 💕

Zapraszamy do naszych gabinetów!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiesz, że można skorygować nos bez operacji? 👆
Zapomnij o bolesnych operacjach i długim czasie rekonwalescencji!

Skrzywienie nosa po złamaniu, nieproporcjonalnie duży czubek, zapadnięty grzbiet, czy garb są Twoimi problemami, które spędzają Ci sen z oczu?

Przy użyciu kwasu hialuronowego możemy bezboleśnie wymodelować nos do satysfakcjonującego kształtu i rozmiaru, a nawet podnieść go, aby był bardziej "zadarty" i nadawał twarzy młodszego wyglądu 😊

Efekt takiego zabiegu utrzymuje się około roku czasu 😍
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Wiele kobiet marzy o pięknych ustach 💋 Nie wszystkie z nas natura obdarzyła pełnymi wargami, a problem ten szczególnie nasila się z wiekiem, kiedy występują zmarszczki nad górną wargą. Dodają one lat i są bardzo nie lubiane przez Panie.

Kwas hialuronowy znacznie pozwala powiększyć lub tylko nieznacznie uwydatnić usta, poprawić kontur, nawilżyć, usunąć zmarszczki wokół nich i w rezultacie odmłodzić.

Zabieg jest krótki i bezbolesny (stosowane jest znieczulenie miejscowe).

Zapraszamy serdecznie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Blizny potrądzikowe to popularny problem, który powstaje w wyniku trądziku.

Są to trwałe zmiany (blizny) spowodowane utratą tkanki, które często są powodem utraty pewności siebie oraz niską samooceną nie tylko Pań, ale również i Panów.
Jednakże, blizn tych idzie się pozbyć, a rezultaty są zaskakujące już po pierwszym zabiegu!

💎 Laser Pro Fractional Contour to precyzyjny laser erbowo–yagowy, który pozwala na połączenie zabiegów peelingu laserowego i frakcjonowania skóry. Zabieg ten stymuluje wzrost kolagenu, co zwiększa grubość skóry i poprawia jej sprężystość oraz jędrność. Na powierzchni skóry odradzają się świeże komórki, które nadają jej zdrowy wygląd, a co za tym idzie - zanik blizn.

Zwykle wykonuje się 1 – 3 zabiegów w odstępach 1 – 3 miesięcy, jednak zabiegów różni się u konkretnych pacjentów.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
📌 Rozstępy to problem, który dotyka nie tylko kobiety, ale również i wielu mężczyzn.
Wiek dorastania, nagła zmiana wagi, przyrost tkanki mięśniowej, a także ciąża - to wszystko sprawia, że skóra rozciąga się, w następstwie czego powstają blizny – pasma scieńczałej, pomarszczonej skóry.

Trzeba mieć świadomość, iż rozstępów nie idzie pozbyć się całkowicie, ale możemy znacznie zredukować ich widoczność dzięki kombinacji zabiegów laserowych, peelingów, czy mezoterapii ⚡

Kombinacja zabiegów jest dobierana indywidualnie dla każdego pacjenta i pozwala na osiąganie spektakularnych efektów leczenia.

Zapraszamy serdecznie do konsultacji w naszych gabinetach!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
💎 Witamy na naszym profilu! 💎

HB Med to nowoczesny kompleks medycyny estetycznej łączący profesjonalną opiekę medyczną z kosmetyczną.

Nasza klinika oferuje pełny zakres zabiegów medycyny estetycznej. Dzięki ścisłej współpracy lekarzy medycyny estetycznej, dermatologii, chirurgii plastycznej z kosmetologiem i kosmetyczką opracowaliśmy wiele programów skojarzonego leczenia i postępowania pielęgnacyjnego, które przynoszą zaskakujące efekty w zapobieganiu i usuwaniu objawów starzenia i leczeniu schorzeń skórnych.

👉 Nasze gabinety znajdują się w Gdańsku i Sopocie.

Serdecznie zapraszamy!
http://www.hbmed.pl/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded