Profile cover photo
Profile photo
KOSD Wrocław Sp. z o.o. Sp. K.
2 followers
2 followers
About
Posts

Post has attachment
Przypominamy, że w ofercie firmy KOSD znajdziecie Państwo również kamień dekoracyjno- ogrodowy „Green Dream”. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów i przystępną ofertę cenową. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami https://kosd.pl/oferta/

Profesjonalizm, innowacyjność i najwyższa jakość oferowanych produktów to główne zasady, jakimi w codziennej pracy kierują się członkowie zespołu KOSD. Bardziej szczegółowe informacje na temat wizji i misji naszej firmy znajdziecie Państwo w zakładce https://kosd.pl/misja-i-wizja/

Post has attachment
W zakładce https://kosd.pl/odrobina-historii/ możecie Państwo znaleźć garść informacji na temat historii serpentynitu antygorytowego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ciekawostkami na temat tej niezwykłej skały metamorficznej, pochodzącej ze złoża Nasławice.

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do regularnego odwiedzania naszego firmowego bloga https://kosd.pl/blog/ Regularnie zamieszczamy tam różne ciekawostki oraz propozycje wykorzystania serpentynitu antygorytowego. Wszystkim pasjonatom zielonego kamienia, życzymy przyjemnej lektury!

Post has attachment
Z przyjemnością prezentujemy listę Partnerów firmy KOSD https://kosd.pl/nasi-partnerzy/ Dzięki wymienionym podmiotom, produkty firmy KOSD mogą być dostępne w aż 19 Punktach Partnerskich na terenie całej Polski.

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce https://kosd.pl/inspiracje/ możecie Państwo znaleźć ilustracje projektów autorstwa Pracowni InSide z Wrocławia. Każdy z nich zachwyca stylem oraz nowoczesnymi i innowacyjnymi pomysłami. My jesteśmy pod wrażeniem!
Photo

Post has attachment
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zakładką https://kosd.pl/oferta/ Dostępne są tam szczegółowe informacje na temat propozycji ofertowych firmy KOSD. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, związanych z zamieszczonymi informacjami, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

W zakładce https://kosd.pl/certyfikaty/ zamieściliśmy szereg certyfikatów, które ma na koncie firma KOSD. Uzyskane zaświadczenia potwierdzają rzetelność oraz pełen profesjonalizm naszej firmy. KOSD to gwarancja najwyższego standardu usług!

Post has attachment
Przypominamy, że w zakładce https://kosd.pl/inspiracje/ możecie Państwo znaleźć bogaty zbiór inspiracji, dotyczących sposobów wykorzystania serpentynitu antygorytowego. Niezwykły zielony kamień doskonale komponuje się z gabionami, wnętrzem akwariów, a także może stać się idealnym elementem biżuterii.
Photo

Post has attachment
Gorąco zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego dostępnego w zakładce https://kosd.pl/kontakt/ Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie, doradzą oraz rozwieją wszelkie wątpliwości.
Photo
Wait while more posts are being loaded