Profile cover photo
Profile photo
Aris Centrum Dociepleń
3 followers
3 followers
About
Aris Centrum Dociepleń's posts

Post has attachment
Materiały ociepleniowe pomagają utrzymać ciepło w  domu. Ale w okresie zbliżających się Świąt chcielibyśmy życzyć Państwu także rodzinnego ciepła, które budzą wspólne spotkania! Niech ten szczególny okres pozwoli cieszyć się wspólnie spędzanym czasem, blaskiem choinkowych lampek i tradycyjnym smakiem wigilijnych potraw. Wszystkiego dobrego na te święta  oraz zbliżający się Nowy Rok życzy Państwu zespół http://estyropian.pl!
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z kalkulatora kosztów materiałów ociepleniowych, który znajdą Państwo na naszej stronie - http://estyropian.pl/kalkulator-kosztow. To profesjonalne narzędzie pozwoli w wygodny sposób oszacować koszty związane z inwestycją, jaką jest ocieplenie domu, biura, magazynu czy innych budynków. Wygodny system wprowadzania informacji pozwala na uzyskanie realnych i zgodnych z cennikiem oferty informacji w tym zakresie. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, honorujemy płatności różnego rodzaju. Zapłata za nasze usługi możliwa jest do zrealizowania zarówno gotówką, jak i z użyciem kart płatniczych. Dodatkowo, istnieje także możliwość dokonania przedpłaty, przelewu lub płatności u kuriera. Zapraszamy na stronę http://estyropian.pl, gdzie, poza kwestiami płatności, informujemy o wielu praktycznych aspektach związanych z oferowanymi przez nas usługami!
Photo

Post has attachment
Wśród naszych produktów znajdą Państwo doskonałej jakości płyty kartonowo – gipsowe. W tym zakresie proponujemy również płyty Kingspan. Ich doskonałe parametry techniczne oraz nowoczesne metody wykorzystywane w produkcji pozwalają na wszechstronne wykorzystanie tych materiałów! Na naszej stronie http://estyropian.pl/oferta/kingspan znajdą Państwo szczegóły oraz dane techniczne naszych produktów. Zapraszamy również do naszych specjalistów, którzy z pewnością pomogą wybrać rozwiązania optymalnie dobrane do Państwa zamierzeń!
Photo

Post has attachment
Wśród naszych usług znajdą Państwo także kompleksowe wykonanie badań termowizyjnych. Zapraszamy na stronę: http://estyropian.pl/oferta/badania-termowizyjne, gdzie zamieszczone zostały dodatkowe informacje w tym zakresie. Świadczymy pełne wsparcie dla przemysłu, budownictwa, energetyki i innych sektorów, a także dla Klientów indywidualnych. Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt zapewniają dokładność i pełen profesjonalizm świadczonych przez nas badań!
Photo

Post has attachment
Na naszej stronie http://estyropian.pl/kontakt znajdą  Państwo dane kontaktowe naszej firmy. W zakładce zamieściliśmy niezbędne informacje w zakresie kontaktu z naszymi specjalistami, a także praktyczne wskazówki w zakresie płatności i dodatkowych kwestii związanych z oferowanymi usługami. Nasi eksperci czekają na Państwa pytania – pomożemy rozwiać wątpliwości związane z doborem najlepszych materiałów i optymalnych metod dotyczących prac ociepleniowych!
Photo

Post has attachment
Zastanawiasz się nad zaletami styropianu, albo wełny mineralnej? Ciekawi Cię, kiedy jest najlepszy czas na podjęcie prac ociepleniowych? A może szukasz wskazówek, jaki rodzaj tynku będzie najbardziej odpowiedni? Zapraszamy do naszego wirtualnego kącika  porad, który zamieściliśmy dla Państwa na naszej stronie: http://estyropian.pl/porady/styropian-czy-welna-na-elewacje Jesteśmy pewni, że znajdą tam Państwo odpowiedź na niejedno z waszych pytań w tym zakresie!
Photo

Post has attachment
Współpracujemy z producentami wielu sprawdzonych i renomowanych marek w zakresie systemów ociepleń. Ich jakość jest gwarancją długotrwałej żywotności i odpowiedniego zabezpieczenia termoizolacyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://estyropian.pl/oferta Na stronie znajda  Państwo również cennik i kontakt do naszych ekspertów, którzy chętnie spotkają się w  celu wybrania najlepszego rozwiązania czy sporządzenia kosztorysu prac.
Photo

Post has attachment
Jeśli mają Państwo wątpliwości w doborze materiałów czy podjęcia najlepszej metody – polecamy pomoc naszych specjalistów! Długoletnie doświadczenie i posiadana wiedza z pewnością  pozwolą na dobranie najbardziej optymalnych, a zarazem praktycznych rozwiązań. Polecamy także skorzystanie z naszego nadzoru podczas prac ociepleniowych. Szczegóły na naszej stronie: http://estyropian.pl 
Photo

Post has attachment
W naszym asortymencie znajdą Państwo materiały służące ociepleniu budynków -  styropian, wełnę czy inne systemy dociepleniowe, a także pełną gamę produktów pomocniczych takich jak kleje, listwy, łączniki, tynki itp. W ramach naszych usług świadczymy także przeprowadzanie i nadzór działalności związanej z ociepleniami, a zespół naszych doświadczonych specjalistów służy radą i pomocą w wyborze najlepszych materiałów i rozwiązań. Oferujemy nie tylko atrakcyjne ceny i rabaty, ale i szereg praktycznych informacji, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: www.estyropian.pl 
Photo
Wait while more posts are being loaded