Profile cover photo
Profile photo
BIURO RACHUNKOWE Usługi Finansowo-Księgowe Dorota Bartkowska
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Zewnętrzna księgowość niesie ze sobą wiele zalet. Jedną z najważniejszych korzyści jest wyeliminowanie błędów popełnionych w trakcie samodzielnego księgowania, a także ich konsekwencji. Przekazanie księgowości do biura rachunkowego jest także zdecydowanie tańszym rozwiązaniem, aniżeli utrzymanie całego działu księgowości w firmie. Zapraszamy do współpracy z biurem rachunkowym Doroty Bartkowskiej: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczącej prowadzonej przez nas działalności lub chcielibyście dowiedzieć się więcej na temat naszych usług księgowych, zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz udzielimy szczegółowych informacji w zakresie, który Państwa interesuje. Wszelkie dane kontaktowe do naszego biura udostępniamy na stronie internetowej: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Termin składania deklaracji podatkowych za rok 2017 dobiega końca. Jeśli jeszcze nie zajęli się Państwo tą sprawą, warto zrobić to teraz, by nie narażać się na ewentualne konsekwencje w postaci kary grzywny. W zakresie usług naszego biura rachunkowego znajduje się także rozliczanie podatku PIT. Zapraszamy: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy nie tylko profesjonalną pomoc przy prowadzeniu księgowości. Jako biuro otwarte na kontakt z Klientem świadczymy usługi wszechstronnego doradztwa finansowego. Nasi Klienci mogą liczyć na porady dotyczące skomplikowanych spraw księgowych czy też kredytów. Zapraszamy do biura księgowego Doroty Bartkowskiej w Gryficach: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zależy nam na zadowoleniu Klientów, którzy zlecą nam usługi rachunkowo-księgowe czy kadrowo-płacowe, dlatego zawsze wypełniamy swoje obowiązki z pełnym zaangażowaniem. Pracownicy naszego biura nieprzerwanie śledzą wszelkie zmiany w przepisach polskiego prawa, dzięki czemu zawsze posiadamy aktualną wiedzę w tym zakresie. Na stronie internetowej: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/kontakt/ zamieściliśmy adres oraz dane kontaktowe do naszego biura rachunkowego.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z usług oferowanych przez nasze biuro rachunkowe w Gryficach jest rozliczanie podatku dochodowego od osób fizycznych, czyli podatku PIT. Już za chwilę każdy z nas znowu będzie musiał dopełnić obowiązku rozliczenia się z przychodów uzyskanych w minionym roku. Warto wiedzieć, że w tym zakresie zaszły pewne zmiany. Nie jesteście na bieżąco? Nie musicie. Zapraszamy do nas: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/oferta/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszystkim Klientom naszego biura rachunkowego życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. By wigilijny wieczór był wytchnieniem od codziennego zgiełku. Niech w Waszych domach panuje radość oraz ciepło rodzinnej atmosfery. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zapraszamy w Nowym Roku! http://www.biurorachunkowegryfice.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zastanawiali się Państwo nad korzyściami płynącymi z powierzenia księgowości firmie zewnętrznej? Przede wszystkim jest to elastyczniejsze i dużo bardziej oszczędne rozwiązanie, niż posiadanie księgowego na etacie, nawet jeśli Państwa firma jest jednoosobową działalnością gospodarczą. Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalnymi usługami księgowymi na zlecenie zachęcamy do kontaktu z biurem rachunkowym Doroty Bartkowskiej z Gryfic: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Problem z wypełnieniem unijnego wniosku? Klienci naszego biura księgowego uzyskają fachową pomoc także w tym zakresie. Zapewniamy o profesjonalnym i rzetelnym wykonywaniu wszelkich usług finansowo-księgowych, czego potwierdzeniem jest Świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów. http://www.biurorachunkowegryfice.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkiego rodzaju dokumentacje płacowe, które trafiają do urzędów takich jak ZUS czy US powinny być sporządzone z najwyższą starannością. Aby mieć pewność o właściwym ich przygotowaniu warto skorzystać z usług certyfikowanego biura rachunkowego. Pomoc w tym zakresie otrzymają Państwo w biurze księgowym w Gryficach: http://www.biurorachunkowegryfice.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded