Profile cover photo
Profile photo
Юридичний факультет КДАВТ
Юридичний факультет є структурним підрозділом Київської державної академії водного транспорту (КДАВТ) імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
Юридичний факультет є структурним підрозділом Київської державної академії водного транспорту (КДАВТ) імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного.
About
Posts

Post has attachment
До уваги студентів та абітурієнтів!
Photo
Photo
2016-06-29
2 Photos - View album

Post has attachment
9 червня під керівництвом асистента кафедри господарського та транспортного права Онищенка Олега Миколайовича та кандидата юридичних наук, доцента Кацавця Руслана Сергійовича було організовано екскурсію зі студентами І та ІІІ курсів юридичного факультету до Державного музею авіації України (Жуляни), який наразі є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історико-технічнім музеєм України, а також усієї Східної Європи.
Під час заходу учасники мали змогу ознайомитися з усіма наявними у музеї експозиціями, зокрема з понад 90 літаками, гелікоптерами та безпілотними літальними апаратами, що були на озброєнні ВПС СРСР і незалежної України, або ж експлуатувалися в цивільному повітряному флоті. Також відвідувачі отримали змогу у супроводі екскурсовода музею ознайомитися з історичними аспектами виробництва та експлуатації наявних у музеї авіаційних експонатів, та, крім того, безпосередньо оглянути салони окремих літаків та гелікоптерів.
Станом на сьогодні Державний музей авіації України є одним із ключових центрів культури і дозвілля державного рівня.
Усі учасники заходу отримали низку позитивних емоцій.
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-06-13
4 Photos - View album

Post has attachment
V Всеукраїнська правнича школа з адвокатури у кримінальних справах 27-28 травня 2016 року
Організатор Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України
Юридичний інститут Національного авіаційного університету

Солодко Євгеній - адвокат, керуючий партнер Адвокатської групи "Солодко і партнери" Тема" Поради майбутнім адвокатам"
Безпалий тарас - адвокат, керуючий партнер АО "Безпалий та партнери" Тема "Побудова стратегії захисту в кримінальних справах"
Сімоненко Злата - адвокат, виконавчий директор АО "Солодко і партнери" Тема"мій шлях до адвокатури"
Головін Максим - колишній обвинувачений Тема "Очікування від адвоката при захисті"

Відвідал семінар Кульчинська Юлія Олександрівна доцент кафедри кримінального права
PhotoPhotoPhoto
2016-05-30
3 Photos - View album

Post has attachment
23-24 травня відбувся Семінар "Національні меншини, включаючи уразливі групи: позитивні заходи, підтримка та захист". Організатори: Європейський центр з питань меншин у партнерстві із Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Міністерства культури України в рамках програми Східного Партнерства УЦВМ «Національні меншини та етнополітичні питання: Білорусь-молдова-Україна». Відвідала захід доцент кафедри кримінального права Кульчинська Ю.О.
Др. Балаш Візі – доцент кафедри міжнародного права факультету міжнародної та європейської політики Національного Університету державної Служби (м. Будапешт, Угорщина) виступав з доповіддю: «Політика позитивних дій та спеціальні заходи підтримки щодо етнічних меншин: як виглядає державна допомога вразливим групам в Європі».
Др. Юліус Ростас – лектор університету Корнівус (Будапешт, Угорщина) виступив із доповіддю: Забезпечення рівності та державна підтримка ромського населення в Європейському Союзі та в сусідніх країнах: завдання та результати».
Photo
Photo
2016-05-26
2 Photos - View album

Post has attachment
З нагоди Дня вишиванки, що традиційно святкується у третій четвер травня, чимало студентів та працівників Академії прийшли до альма-матер в українському національному вбранні.
Серед студентів було проведено конкурс "Краща вишиванка-2016". У дефіле вишитих сорочок взяли участь 17 юнаків і дівчат із факультету судноводіння, експлуатації технічних систем на водному транспорті, факультету управління і технологій та юридичного факультету.
За результатами голосування журі, до складу якого увійшли адміністрація та викладачі Академії, перемогу здобула студентка І курсу юридичного факультету Яна Церковнюк. Усі учасники конкурси отримали заохочувальні грамоти, а власниця найкрасивішої вишиванки – цінний подарунок.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-24
5 Photos - View album

Post has attachment
Cтудент юридичного факультету Київської державної академії водного транспорту ім. гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного Машина Валентин проводить зустріч з учнями старших класів Іванківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. В ході бесіди з учнями було поінформовано про особливості навчально-виховного процесу та студентського життя в Академії.
PhotoPhotoPhoto
2016-05-23
3 Photos - View album

Post has attachment
12-13 травня представники Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного взяли участь у II-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Кримінальна політика Республіки Білорусь: стан і шляхи вдосконалення» (м. Барановичі, Республіка Білорусь). Організатором заходу виступив Барановицький державний університет, з яким Київською державною академією водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного з метою розвитку міжнародних зв’язків й реалізації культурного та освітнього обміну досвідом було підписано договір про співпрацю. Учасниками заходу стали представники освітніх закладів, наукових установ та органів влади Республіки Білорусь, а також інших країн, у т.ч. України. Особливу подяку за організацію проведення конференції та організацію прийому на високому рівні її учасників представники Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного, які взяли участь у згаданому заході правового характеру, висловлюють Андріяшко Марині Василівні, яка наразі очолює кафедру державного управління та кримінально-правових дисциплін Барановицького державного університету.
PhotoPhotoPhoto
2016-05-17
3 Photos - View album

Post has attachment
07.04.2016 року студенти 2 курсу групи 1415 ЮФ КДАВТ з куратором групи доц. .кафедри Теорії та історії держави і права Хохленко О.М. відвідали відкрите судове засідання в Подільскому районному суді м. Києва з розгляду кримінальної справи за статтею 186 Кримінального кодексу України «Грабіж».
Photo
Photo
2016-05-10
2 Photos - View album

Post has attachment
27 квітня 2016 року старшим викладачем кафедри Кримінального права Хохленко Вірою Миколаївною було організовано проведення екскурсії до Національного Банку України для студентів ІІІ курсу юридичного факультету. В ході екскурсії студенти відвідали Музей грошей. Співробітниками НБУ було проведено тематичну зустріч на тему "Правові основи готівкового і валютного регулювання".
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-05-10
4 Photos - View album

Post has attachment
22.04.2016 року в.о. завідувача кафедри Кримінального права, кандидат юридичних наук, доцент Мусієнко Анатолій Володимирович провів виїзне заняття для студентів IV-го курсу юридичного факультету з дисципліни Судова медицина та психіатрія, з відвідуванням Національного музею медицини України.
Музей було створено у м.Києві у 1973 р у будинку колишнього анатомічного театру Київського Університету, який було збудовано по проекту відомого архітектора О.Беретті у 1853 р. Він є пам’яткою архітектури XIX ст. Засновником музею був заслужений діяч науки України, доктор медичних наук, професор О. А. Грандо.
Photo
Photo
2016-04-29
2 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded