Profile cover photo
Profile photo
Martin Jambor
94 followers
94 followers
About
Posts

Post has shared content
Honza wrote a very nice and detailed article on building Libre Office with LTO of GCC and LLVM. If only all compiler comparisons were done with this level of sophistication and attention to important detail.

Post has attachment
HiPEAC 2016 came to Prague, I'm glad I can attend again this year
Photo

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment
I did not even know I had that many problems but about half of the listed issues really do bother me quite a bit and if there was a camera that did not suffer from them I might actually upgrade once more. But somehow I think it's not going to happen any time soon... #dearnikon #nikon #bythom 

Post has attachment
Pokud nekomu tak jako mne chybi odstranena wikipedia vrstva v google maps, tak tady je zda se velmi pouzitelna nahrada:  http://wiki-map.com/

Post has shared content
Nove "Hangouts" jsou dalsi duvod, proc bude treba brzy sluzby googlu opustit a resit si email, jabber a dalsi veci samostatne.  A s laickou verejnosti chatovat na facebooku.  Ach jo, a to se zezacatku zdalo, ze chteji a dokazou delat sluzby i pro technicky zdatne uzivatele.

Post has attachment

Post has attachment
A je tu předposlední série loňských fotek ze Slovenska, tentokrát z Velkého Choče a především z Roháčů, kde se nám jeden den poštěstila opravdu ukázková inverze. Tím pádem nám tyto snad nejkrásnější hory Slovenska nabízely pohledy ještě kouzelnější, než obvykle:

http://www.jamborm.net/?m=g&p=1-15

Post has attachment
Druhá série loňských fotek ze Slovenska je na webu, tentokrát jde o fotky z Vysokých a Nízkých Tater... je to pořád to samé, ale je to pěkné, ne? :-)

http://www.jamborm.net/?m=g&p=1-14

(Taky jsem maličko upravil ten skript, co to generuje, takže kdyby byly nějaké technické problémy, určitě mi dejte vědět. Díky.)
Wait while more posts are being loaded