Profile cover photo
Profile photo
Genius Loci Architekci
About
Posts

Post has attachment
Naszymi Klientami są osoby indywidualne i firmy. Działamy na terenie całej Polski. Możesz zatem skorzystać z naszej oferty niezależnie od tego, czy mieszkasz nad morzem, w górach czy na Mazurach. http://www.gl-architekci.pl/
Photo

Post has attachment
Jesteś bardzo zapracowany i nie masz czasu dbać o swój ogród? Chcesz, aby doświadczony architekt krajobrazu przygotował dla Ciebie projekt ogrodu? Zatem zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej pracowni! Powiedz nam, czego oczekujesz, a my wykonamy dla Ciebie wyjątkowy projekt. http://www.gl-architekci.pl/
Photo

Post has attachment
Chętnie zaprojektujemy dla Was nie tylko dom, lecz także ogród! Bardzo lubimy naszą pracę, dlatego do każdego projektu podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Zależy nam na Waszym zadowoleniu z efektu końcowego naszej pracy. Szczegóły: http://www.gl-architekci.pl/.
Photo

Post has attachment
Właśnie wzięliście ślub? Czy teraz marzycie o własnym, niepowtarzalnym domu? W takim razie zgłoście się do nas: http://www.gl-architekci.pl/. Zaprojektujemy dla Was niezwykły, funkcjonalny i nowoczesny dom. Zapraszamy!

Post has attachment
Nasza pracownia znajduje się w Nowych Bojszowach (mapkę znajdziecie na stronie: http://www.gl-architekci.pl/). Jednakże podejmujemy się realizacji na terenie całej Polski. Jeśli zatem chcesz skorzystać z naszej oferty, to nie wahaj się ani chwili! Zadzwoń do nas, a ustalimy szczegóły współpracy. Zapraszamy.

Post has attachment
Na stronie internetowej http://www.gl-architekci.pl/ znajdą Państwo przykładowe projekty wykonane w naszej pracowni. Przypominamy, że nasza oferta obejmuje projekty z zakresu architektury mieszkaniowej, rezydencjonalnej, użyteczności publicznej i biurowej. Specjalizujemy się także w architekturze krajobrazu. W naszej pracy stawiamy na kreatywność i nowoczesne podejście do architektury.
Photo

Post has attachment
Macie pytania? W takim razie zadzwońcie do nas: 604 823 097 lub 666 352 099 albo napiszcie maila: info@gl-architekci.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę. Zachęcamy do regularnego odwiedzania strony http://www.gl-architekci.pl/ i śledzenia zamieszczanych aktualności.
Photo

Post has attachment
Szukają Państwo doświadczonego i zdolnego architekta, który zaprojektuje dom Waszych marzeń? Zatem zachęcamy Was do odwiedzenia naszej pracowni (http://www.gl-architekci.pl/)! Opowiedzcie nam o swoich oczekiwaniach i potrzebach, a my przygotujemy dla Was idealny projekt. Zapraszamy.
Photo

Post has attachment
Od wielu lat projektujemy domy, obiekty użyteczności publicznej oraz biurowe. Łączymy innowacyjne rozwiązania i naturalne materiały. Stawiamy na kreatywność i nowoczesne podejście do architektury. Nasze doświadczenie, rozległa wiedza branżowa i profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków są gwarancją najwyższej jakości projektów końcowych. Więcej informacji na temat firmy znajdą Państwo na stronie: http://www.gl-architekci.pl/. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Marzą Państwo o wyjątkowym i pięknym ogrodzie? W takim razie zapraszamy do naszej pracowni. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu ogrodów przydomowych. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wyróżnia nas terminowość i profesjonalizm. Chcą Państwo poznać szczegóły oferty? Zostały one zamieszczone na stronie internetowej: http://www.gl-architekci.pl/. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded