Profile

Cover photo
Revista Shenja
164 followers|32,199 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Revista Shenja

Shared publicly  - 
 
Take a look at this video on YouTube:
 ·  Translate
1
Add a comment...

Revista Shenja

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
Have them in circles
164 people
Xhelal Imeri's profile photo
Shpresa Jahja's profile photo
djaliurt allicot's profile photo
Armando Likaj's profile photo
Rudina Pasholli's profile photo
Emrush Thaqi's profile photo
E Shtuna Magjike's profile photo
Greece in Albania's profile photo
Agjencia eMagic's profile photo

Revista Shenja

Shared publicly  - 
1
Add a comment...

Revista Shenja has a new profile photo.

Shared publicly  - 
1
Add a comment...
People
Have them in circles
164 people
Xhelal Imeri's profile photo
Shpresa Jahja's profile photo
djaliurt allicot's profile photo
Armando Likaj's profile photo
Rudina Pasholli's profile photo
Emrush Thaqi's profile photo
E Shtuna Magjike's profile photo
Greece in Albania's profile photo
Agjencia eMagic's profile photo
Links
Story
Introduction

Të nderuar,

 Ashtu siç më jeni njoftuar, tashmë doli në qarkullim numri promovues i revistës mujore mbarëkombëtare shqiptare “Shenja”. Revista botohet në Shkup nga SHQK “Vizioni M” – Shkup. Themelues të revistës janë Afrim Gashi dhe Zeqirja Ibrahimi nga Shkupi, ndërsa në redaksi janë edhe Ramadan Aliti nga Tetova, Nuridin Ahmeti nga Prishtina dhe Qazim Strazimiri nga Tirana.

Ideja qendrore e këtij projekti është integrimi bendakombëtar i shqiptarëve në Ballkan dhe më gjerë.

Me shpresë se të gjithë tok do ta ndihmojmë këtë projekt fisnik!

 Me nderime!

Redaksia