Profile cover photo
Profile photo
Embi-Marketing. Obsługa dostawców do sieci hipermarketów
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
W ramach obsługi e – comerce zajmujemy się m.in. monitoringiem konkurencji. Natychmiastowa reakcja na działania pokrewnych marek nie pozwoli Państwa firmie zostać w tyle. O tym, jak trzymamy rękę na pulsie w Państwa imieniu piszemy obszernie pod adresem: https://www.embi-marketing.pl/oferta/prowadzisz-juz-sprzedaz-swoich-produktow-on-line-dowiedz-sie-co-zrobic-zeby-elektroniczne-kanaly-sprzedazy-i-kontaktu-z-klientem-w-koncu-przynosily-wymierne-efekty/monitoring-konkurencji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firmowa strona www stanowi obecnie podstawowy wymóg każdego poważnego przedsiębiorstwa. Ta kategoria naszej specjalistycznej oferty skierowana jest do wszystkich właścicieli firm, którzy zdecydowani są zaufać specjalistom: https://www.embi-marketing.pl/oferta/prowadzisz-juz-sprzedaz-swoich-produktow-on-line-dowiedz-sie-co-zrobic-zeby-elektroniczne-kanaly-sprzedazy-i-kontaktu-z-klientem-w-koncu-przynosily-wymierne-efekty/strony-www.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pikniki firmowe, to jedna z wielu naszych propozycji odnośnie organizacji eventów. Wydarzenie integracyjne w plenerze organizujemy kompleksowo, od zaplanowania imprezy, przez przygotowanie atrakcji, po kompletną obsługę logistyczną: https://www.embi-marketing.pl/oferta/eventy/pikniki-firmowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na usługi z zakresu merchadising'u składa się szereg aspektów, wśród których należy wymienić zarządzanie przestrzenią sklepową, budowę i opiekę nad ekspozycją, szukanie nowych rynków zbytu, organizowanie audytów i raportów rynkowych, a także optymalizację sprzedaży: https://www.embi-marketing.pl/oferta/merchandising.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elastyczność w działaniu jest niezbędna, aby dostosować środki do indywidualnych wymagań danego Klienta. Maksymalizacja obrotów naszego Partnera Biznesowego stanowi nadrzędny cel działalności Embi Marketing, o czym piszemy szerzej na stronie: https://www.embi-marketing.pl/o-firmie/nasza-historia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
1992 rok – ważna data dla firmy Embi Marketing, która wchodzi na rynek handlowy i marketingowy. Kolejne lata krystalizują specjalizację firmy – merchandising. Początkowy rejon działalności firmy, czyli Kraków i okolice rozrasta się na całą Polskę: https://www.embi-marketing.pl/o-firmie/nasza-historia.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z wielu specjalności Embi Marketing są aplikacje mobilne oraz internetowe, które tworzymy od podstaw. Nasze produkty z tej kategorii ofertowej są estetyczne, użyteczne i funkcjonalne. Mogą to być zarówno gry reklamowe na platformy IOS i Android, jak i systemy CRM czy aplikacje biznesowe: http://www.embi-marketing.pl/oferta/prowadzisz-juz-sprzedaz-swoich-produktow-on-line-dowiedz-sie-co-zrobic-zeby-elektroniczne-kanaly-sprzedazy-i-kontaktu-z-klientem-w-koncu-przynosily-wymierne-efekty/aplikacje-mobilne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jako profesjonaliści w swojej branży, znamy wiele technik i sposobów na promocję Państwa działalności. Eventy pro-sprzedażowe, biura prasowe, serwisy internetowe, projekty i realizacja materiałów marketingowych, rozwiązania interaktywne i wiele więcej proponuje Państwu Embi Marketing: http://www.embi-marketing.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby pozostali Państwo z nami jak najdłużej, dlatego zapewniamy stały nadzór nad jakością i efektywnością działań naszych pracowników, a także kompleksową realizację wszystkich ustalonych punktów zlecenia, o czym piszemy więcej pod adresem: http://www.embi-marketing.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W ofercie przygotowaliśmy dla Państwa wiele wariantów na marketing i promocję – wszystko w trosce o zwiększenie obrotów firmy naszego Kontrahenta. Jednym z nich jest „Fixed Fee”, czyli model najlepiej odpowiadający sprecyzowanym celom i wymaganiom: http://www.embi-marketing.pl/oferta/marketing-i-promocja.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded