Profile cover photo
Profile photo
Akademia Muzyki Rozrywkowej Fundacja QArtystom
1 follower
1 follower
About
Akademia Muzyki Rozrywkowej Fundacja QArtystom's posts

Post has attachment
Decydując się na naukę śpiewu w naszej prywatnej szkole muzycznej z Gdyni www.akademiamr.com otrzymujecie możliwość profesjonalnego przygotowania do nagrania autorskiej płyty! W trakcie przygotowań nauczycie się m.in. pisania piosenek, ich komponowania, jak również pracy z zespołem i producentem. Warto!
Photo

Post has attachment
Spełnij swoje marzenia i zapisz się na naukę śpiewu, gry na gitarze, perkusji lub pianinie do naszej prywatnej szkoły muzycznej w Gdyni www.akademiamr.com! Oferujemy profesjonalną kadrę prowadzących, znakomitą atmosferę, a także możliwość zrealizowania własnych pasji. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Jeśli zainteresowała Państwa oferta nauki śpiewu bądź gry na gitarze/basie/perkusji/pianinie w naszej prywatnej szkole muzycznej z Trójmiasta, to zapraszamy do nawiązania z nami kontaktu. Na stronie http://www.akademiamr.com/kontakt.html znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne dane kontaktowe. Jesteśmy w stanie udzielić Państwu wszelkich szczegółowych informacji na temat prowadzonych przez nas zajęć, a także zapisów do szkoły. Zapraszamy!
Photo

Post has attachment
Kursy w naszej prywatnej szkole muzycznej w Gdyni prowadzą sami profesjonalni wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Więcej informacji na ich temat możecie Państwo przeczytać na stronie http://www.akademiamr.com/wykladowcy.html. Zawsze dokonujemy wszelkich starań w tym, by zajęcia w naszej szkole były prowadzone na najwyższym poziomie.
Photo

Post has attachment
Nasza prywatna szkoła muzyczna w Gdyni www.akademiamr.com to wyjątkowa okazja do spełnienia swojego marzenia i przygotowania się do nagrania Twojej autorskiej płyty! Możesz to zrobić pod okiem doświadczonych prowadzących, którzy wesprą Cię podczas wszystkich etapów pracy nad projektem: począwszy od nauki pisania tekstów, a skończywszy na kompozycji piosenek. Zachęcamy do kontaktu!
Photo

Post has attachment
Podejmując się nauki w naszej prywatnej szkole muzycznej www.akademiamr.com w Gdyni macie Państwo możliwość uzyskania stypendium, które może ułatwić Państwu realizację wymarzonego projektu artystycznego. Mogą o nie ubiegać się uczestnicy każdego naszego wydziału: nauki śpiewu, szkoły aktorskiej i wydziału instrumentalnego. Więcej informacji na ten temat dowiecie się Państwo na stronie http://www.akademiamr.com/stypendia.html
Photo

Post has attachment
Jesteśmy prywatną szkołą muzyczną z Gdyni, która zawsze przykłada jak najwięcej uwagi na jak najlepsze przygotowanie naszych uczniów! Wszelkich szczegółowych informacji o prowadzonych przez nas zajęciach z nauki śpiewu bądź gry na gitarze/pianinie/perkusji oraz zapisach do szkoły mogą Państwo dowiedzieć się poprzez skontaktowanie się z nami, mailowo, telefonicznie bądź odwiedzając nas osobiście w placówce szkoły w Gdyni. Dokładne dane kontaktowe znajdziecie Państwo na stronie http://www.akademiamr.com/kontakt.html
Photo

Post has attachment
Czy nauka gry na basie to jedno z Twoich marzeń, których nie udało się zrealizować? W naszej prywatnej szkole muzycznej w Gdyni możemy Ci pomóc je zrealizować! Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.akademiamr.com/ w celu uzyskania dalszych informacji!
Photo

Post has attachment
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, jako szkoła muzyczna http://www.akademiamr.com/, życzymy wszystkim konsekwentnego dążenia do wyznaczonych sobie celów i realizacji marzeń, także tych związanych z osiągnięciem sukcesu muzycznego! Niech nowy rok przyniesie same sukcesy!
Photo

Post has attachment
Zawsze chciałeś się nauczyć grać na perkusji, jednak brakowało Ci chęci i motywacji? Marzysz o dołączeniu do zespołu, z którym będziecie grać dobre brzmienia? W naszej prywatnej szkole muzycznej w Gdyni www.akademiamr.com spotkasz nie tylko dobrych nauczycieli, którzy z chęcią przekażą Ci wszelką wiedzę konieczną do dobrej gry na instrumencie, ale także ludzi posiadających taką samą pasję muzyczną jak Ty!
Photo
Wait while more posts are being loaded