Profile cover photo
Profile photo
Podróże bez ości
1 follower -
Blog osobisty
Blog osobisty

1 follower
About
Podróże's posts

Post has attachment
Madryt to nie tylko stolica Hiszpanii i trzecia największa metropolia Unii Europejskiej, ale jedno z miast, które chociaż raz z życiu należałoby zwiedzić. W najnowszym wpisie pokażę Wam 15 miejsc, które należy zobaczyć będąc w Madrycie. Dodatkowo zdradzę, jak oszczędzić pieniądze i zwiedzić je za darmo :) Zapraszam do czytania i komentowania.

https://goo.gl/N7UA8M

#fkMadryt #fkMadrid #fkHiszpania #fkSpain #Madryt #Madrit #Hiszpania #Spain #Madrytatrakcje #Madrytcozobaczyć 

Post has attachment
Zapraszam do Węgierskiej Górki, miejscowości która kojarzy mi się z latem, wakacjami i pływaniem w Sole. Zabieram Was na poszukiwanie fortów. Będą tajemnice, zdrada i morderstwo, ale przede wszystkim historia, którą można dotknąć i poczuć. Nie zapomnę również o zdjęciach, które może przekonają Was do odwiedzenia tej pięknie położonej miejscowości.

http://podrozebezosci.pl/wegierska-gorka-westerplatte-poludnia/

#fkWegierskagorka #fkWęgierskaGórka #fkForty #fkPolska #FKPoland #Azja #Polska #Poland #fortWędrowiec #fortWaligóra #fortWyrwidąb #FortWąwóz #fortWłóczęga #węgierskagórka #wegierskagorka


Post has attachment

Post has attachment
Nie samymi świątyniami i zabytkami człowiek żyje ;) Czasem należy odpocząć, iść na plażę i się zrelaksować. Tak w skrócie wyglądał mój dzień w Da Nang https://goo.gl/hHqALp Nie jest to jednak wpis o leżeniu na plaży, chociaż właśnie piękna, szeroka plaża jest jego główną bohaterką. Zapraszam na spacer brzegiem morza Południowochińskiego :)

#fkWietnam #fkVietnam #fkDaNang #fkWietnam #Azja #Vietnam #Asia #Danang #Wietnam #LadyBuddha #SonTra #plaza #pieknaplaza

Post has attachment
Wietnamscy cesarze z dynastii Nguyen wierzyli, że są Synami Niebios i ich życie nie kończy się na ziemi. Aby w zaświatach wiodło im się równie wspaniale, wzorem cesarzy z chińskiej dynastii Ming, budowali niesamowite, przypominające pałace grobowce. W dzisiejszym wpisie zapraszam w podróż po trzech najpiękniejszych, a zarazem najciekawszych. By uprzyjemnić podróż, dołączyłem sporo zdjęć :).

http://podrozebezosci.pl/cesarskie-grobowce/

#fkWietnam #fkVietnam #fkHue #fkWietnam #Azja #Vietnam #Asia #Hue #Wietnam #CesarskieGrobowce #MinhMangtomb #TuDuctomb #KhaiDinhtomb #Huế #grobowce #tomb

Post has attachment
Zapraszam do wizyty w Cesarskim Mieście Hue. Towarzyszyć nam będą, piękna słoneczna pogoda, śpiew cykad, bajkowe kolory oraz jeden z piękniejszych zespołów pałacowych w Azji.

#fkWietnam #fkVietnam #fkHue #fkWietnam #Azja #Vietnam #Asia #Hue #Wietnam #CesarskieMiasto #cytadela #pagodaThienMu #Huế


https://goo.gl/nmtQ4H

Post has attachment
W dzisiejszym wpisie zapraszam w podróż w czasie, do lat o których coraz słabiej się pamięta, a zarazem do miejsca kultu Wietnamczyków. Zapraszam do odwiedzenia Wujka Ho :). Dowiedzeniu się, jak wygląda taka wizyta oraz dlaczego warto odwiedzić Mauzoleum Ho Chi Minha. Gotowi?

#MauzoleumHoChiMinha #HoChiMinh #Hanoi #Wietnam
#fkWietnam #fkVietnam #fkHanoi #Wietnam #Azja #Vietnam #Asia 

Post has attachment
Hanoi, stolica Wietnamu i drugie co do wielkości miasto. Jak wygląda to miasto? Jak zrobić, by je poznać oraz jego mieszkańców? Myślę, że ten post w tym pomorze :). Dodatkowo umieściłem w nim aż 70 zdjęć, więc życzę miłej lektury oraz oglądania.

#fkWietnam #fkVietnam #fkHanoi #Wietnam #Azja #Vietnam #Asia #ChuaMotCot #HoChiMinh #HoaLo #HoanKiem #MauzoleumHoChiMinha #MuzeumKobiet #OldQuarter #PagodaJednejKolumny #QuocTuGiam #ŚwiątyniaLiteratury #TeatrLaleknaWodzie #ThangLongWaterPuppetTheater #TheHuc #WietnamskieMuzeumEtnologiczne #ŻółwiaWieża #Hanoi

Post has attachment
W dzisiejszym wpisie o świątyniach, które dla niektórych osób są ciekawsze niż Angkor Wat. Czy słusznie? Co je wyróżnia? O tym między innymi jest najnowszy wpis :). Zapraszam do lektury.

http://podrozebezosci.pl/bayon-ta-prohm-angkor-thom/

#fkKambodża #fkCambodia #fkangkor #Kambodża #Azja #Cambodia #angkorthom #angkor #bayon #taprohm #Baphuon #Phimeanakas #TarasSłoni #TarasTrędowategoKróla #marzenie #świątynia


Post has attachment
Zapraszam na spacer po Angkor Wat :). Jeśli do tej pory zobaczenie tej świątyni nie było Waszym marzeniem, to może mój najnowszy wpis spowoduje, że dopiszecie ją do miejsc, które chcielibyście zobaczyć. Gotowi? Szczegóły na blogu :)

https://goo.gl/uK0G2d

#fkKambodża #fkCambodia #fkangkor #Kambodża #Azja #Cambodia #angkorwat #angkor #marzenie #świątynia

Wait while more posts are being loaded