Profile cover photo
Profile photo
Elite Sport Food ul.PUŁASKIEGO. Odżywki dla Sportowców. Suplementy Diety.
17 followers
17 followers
About
Posts

Post has attachment
Dla wszystkich Państwa, zainteresowanych przedstawioną ofertą Elite Sport Food, przygotowaliśmy różne formy kontaktu z naszymi pracownikami. W celu konsultacji, uzyskania porady lub odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie z zakresu usług firmy, prosimy o skorzystanie z zakładki „Kontakt”: http://www.elitesportfood.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Uzupełnieniem oferty Elite Sport Food są konsultacje żywieniowe. Współpracujemy z wykwalifikowanymi dietetykami, którzy wprowadzą do Państwa diety odpowiednie nawyki żywieniowe. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy zaprzyjaźnione firmy, które pomogą Państwu w realizacji kolejnych etapów, związanych z przejściem na zbilansowaną dietę: http://www.elitesportfood.pl/konsultacje-zywieniowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej specjalistycznej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór produktów, uzupełniających codzienną dietę. Odpowiednie zarówno dla osób nastawionych na wzrost masy mięśniowej, jak i zrzucenie zbędnych kilogramów, nasze suplementy i odżywki pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów: http://www.elitesportfood.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pomysłodawcą i założycielem naszej firmy jest Rafał Borysiuk – kulturysta, szkoleniowiec, trener oraz dietetyk. Początki były skromne, lecz determinacja i chęć stworzenia profesjonalnego punktu z bogatą ofertą suplementów i odżywek dla osób aktywnych fizycznie była silna, co przełożyło się na sukces marki Elite: http://www.elitesportfood.pl/o-nas.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Miło nam będzie spotkać się z Państwem w jednym z naszych punktów sprzedaży stacjonarnej. Zapraszamy Państwa do sklepów w Szczecinie, Koszalinie, Świnoujściu, Słubicach, Gorzowie oraz w Warszawie. Godziny otwarcia i pozostałe informacje o każdym z punktów stacjonarnych Elite Sport Food przybliży Państwu strona: http://www.elitesportfood.pl/sklepy-stacjonarne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„E – Sklep” Elite Sport Food, czyli bogaty asortyment wyselekcjonowanych odżywek dla sportowców i suplementów diety teraz z dostawą do Państwa domów! Dołożymy wszelkich starań, aby skompletować Państwa zamówienie, doradzimy również w najlepszym wyborze produktów najbardziej odpowiadających Państwa potrzebom: http://www.elitesportfood.pl/sklep.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy Państwu o możliwości zamówienia produktów z oferty Elite Sport Food drogą internetową. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia, znajdujący się na naszej stronie internetowej, wpisując nazwę produktu, smak, gramaturę oraz pozostałe dane, niezbędne do realizacji wysyłki: http://www.elitesportfood.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elite Sport Food, to także liczne punkty sprzedaży stacjonarnej produktów uzupełniających codzienną dietę. Osobista wizyta w sklepie daje możliwość rzeczowej konsultacji ze sprzedawcą, posiadającym specjalistyczną wiedzę o sprzedawanym towarze. Strona internetowa firmy zawiera szczegółowe dane odnośnie poszczególnych lokacji: http://www.elitesportfood.pl/sklepy-stacjonarne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zakładka „Konsultacje żywieniowe” przybliży Państwu strategię działania naszej firmy odnośnie tej części oferty. Współpracujemy z gronem specjalistów, od dyplomowanych dietetyków, po sprawdzonych dostawców zdrowej żywności. Więcej na ten temat przeczytają Państwo pod adresem: http://www.elitesportfood.pl/konsultacje-zywieniowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Elite Sport Food – zespół fascynatów, służących profesjonalną pomocą nie tylko w nabyciu i doborze odpowiednich produktów żywieniowych dla sportowców, lecz także odzyskaniu formy. Nasi dietetycy ułożą optymalną dietę osobom marzącym o nienagannej sylwetce, pomogą zrzucić zbędne kilogramy lub nabrać masy mięśniowej: http://www.elitesportfood.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded