Profile cover photo
Profile photo
DiMedical
About
Posts

Post has attachment
Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji Wyobraź sobie zabieg, podczas którego specjalistyczna głowica z kilkudziesięcioma mikroigiełkami delikatnie nakłuwa naskórek skóry Twojej twarzy. Te mikro kłucia pobudzają i stymulują naskórek.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.dimedical.pl/kosmetologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mezoterapia igłowa to metoda, dzięki której można poprawić kondycje skóry, spłycić zmarszczki i zredukować niedoskonałości. Dzięki tej technice w głąb skóry zostają wprowadzone substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na jej przebudowę. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg obecnie jest stosowany głównie w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu i rozstępów. Cały proces jest w pełni bezpieczny i niemal bezbolesny.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:http://www.dimedical.pl/badaniakliniczne.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wykupienie voucheru upominkowego w formie karnetu na zabiegi kosmetyczne może być najpiękniejszym pomysłem na prezent, jeśli chcesz sprawić miły prezent, a nie masz pewności co najbardziej ucieszyłoby obdarowaną osobę. Oferujemy Voucher na wykonanie wybranych z cennika zabiegów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną: http://www.dimedical.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cosmelan jest jedną z najskuteczniejszych kuracji wybielających w porównaniu do terapii depigmentacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu. Nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.dimedical.pl/kosmetologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lifting wolumetryczny gwarantuje spektakularne natychmiastowe efekty, które utrzymują się przez ok. 18-24 miesiące. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do normalnego życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.dimedical.pl/medycynaestetyczna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nici liftingujące i rewitalizujące od kilku lat królują w medycynie estetycznej. Za ich pomocą można szybko odmłodzić twarz, ujędrnić skórę, dodać jej sprężystości i poprawić mankamenty wyglądu naruszone przez efekty starzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.dimedical.pl/medycynaestetyczna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szerokie, szpecące blizny, które są wynikiem urazu czy niezbyt precyzyjnego zszycia, można poprawić wycinając je i zszywając skórę ponownie. W przypadkach mniej skomplikowanych wystarczy wycięcie starej blizny, odpowiednie przygotowanie brzegów rany i zszycie ich cienką nicią. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.dimedical.pl/medycynaestetyczna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z najpopularniejszych obecnie metod poprawiania wyglądu stało się modelowanie ust - poprawianie ich konturu, powiększanie objętości. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet a także mężczyzn, korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.dimedical.pl/medycynaestetyczna.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Peelingiem nazywamy kontrolowane złuszczanie skóry pod wpływem działania substancji chemicznych lub biologicznych. W zależności od wybranego peelingu możemy przygotować skórę do dalszych etapów zabiegu, zniwelować blizny potrądzikowe, zmarszczki, rozszerzone pory lub przebarwienia. Peeling chemiczny wygładza i rozjaśnia pozbawioną blasku skórę. Proces złuszczania komórek skóry jest zabiegiem kontrolowanym i nie ma niekorzystnego wpływu na organizm człowieka. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.dimedical.pl/kosmetologia.html.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Lifting wolumetryczny skutecznie i bezpiecznie poprawia owal twarzy oraz przywraca jej utraconą objętość w miejscach, gdzie nastąpił ubytek tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę specjalnego preparatu na bazie kwasu hialuronowego bądź własnego tłuszczu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą: http://www.dimedical.pl/medycynaestetyczna.html.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded