Profile cover photo
Profile photo
PPHU Pikolo Norbert Sokoliński
About
PPHU Pikolo Norbert Sokoliński's posts

Post has attachment
W naszej szerokiej ofercie znajdziecie zarówno dresy, jak i bluzy z kapturem. Ponadto do Waszej dyspozycji oddajemy najwyższej jakości pidżamy. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty – służymy pomocą! http://pikolo-kids.pl/

Post has attachment
Czy na zajęcia fizyczne Wasze pociechy muszą mieć biały T-Shirt? Dotychczasowe ubrania nie pozwalały dzieciom cieszyć się swobodą ruchu? Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym produktom Wasze dzieci zaczną chętnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z galerią odzieży dostępną na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Który chłopiec nie chciałby w przyszłości zostać prawdziwym żołnierzem? Już dziś możecie pomóc choć w części spełnić to marzenie! Specjalnie dla Was nasza oferta została poszerzona o odzież moro. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Dzieci uwielbiają aktywnie spędzać czas. Pamiętajmy jednak, że gra w piłkę czy też inne zabawy prowadzą do zniszczenia odzieży. Dla rodziców częsty zakup koszulek i dresów może okazać się jednak zbyt dużym obciążeniem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy ubrania z najlepszych tkanin, a do tego w konkurencyjnych cenach. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy chcecie, aby Wasze dziecko dobrze się czuło w swoich ubraniach? PIKOLO to producent odzieży dziecięcej, któremu warto zaufać! Nasza odzież jest nie tylko wygodna, ale i bezpieczna. Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej oferty dostępnej na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Czy wiecie Państwo, dlaczego warto zdecydować się na oferowane przez PIKOLO ubrania? Przede wszystkim powstają z najwyższej jakości bawełny. Ponadto posiadają wszystkie niezbędne atesty. Na stronie: http://pikolo-kids.pl/ znajdują się dodatkowe informacje. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą!
Photo

Post has attachment
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług rodziców, których dzieci mają wrażliwą skórę. Do Waszej dyspozycji oddajemy szeroki wybór dresów, koszulek, a także pidżam, które powstają ze sprawdzonych materiałów. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Nie macie pomysłu na prezent dla chrześniaka? Pamiętajmy, że modny dres czy t-shirt zawsze jest odpowiednim podarunkiem! Dodatkowo odzież oferowana przez PIKOLO powstaje z polskich dzianin. Więcej informacji znajduje się na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Macie dość ciągle niszczących się ubrań? Pranie powoduje wyblakłe kolory? Zapewniamy, że decydując się na naszą odzież ten problem nie będzie Was już dotyczył! Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej kompleksowej oferty dostępnej na stronie: http://pikolo-kids.pl/.
Photo

Post has attachment
Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zajmujemy się również szyciem ubrań dla dzieci. Wystarczy jedynie się z nami skontaktować, abyśmy mogli przedstawić Państwu wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferty. Na stronie: http://pikolo-kids.pl/ znajdziecie dane kontaktowe firmy PIKOLO. Zapraszamy!
Photo
Wait while more posts are being loaded