Profile cover photo
Profile photo
Metal Bernat. PPUH. Bernat R.
4 followers
4 followers
About
Posts

Post has attachment
Kolejnym produktem spod znaku Metal – Bernat II, cieszącym się dużą
popularnością, jest pręt ciągniony, dostępny z przekrojem okrągłym oraz kwadratowym. Proponujemy Państwu wybór z trzech gatunków pręta: standardowego, sprężynowego i plastycznego. Więcej informacji zawiera strona: http://www.metalbernat.com.pl/prod_430.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe tabele
wymiarowe oferowanych przez nas płaskowników. Obok standardowych wymiarów, do Państwa dyspozycji pozostawiamy każdą inną długość i szerokość w zakresie do 2 metrów. Wykonujemy również wiele innych usług na prasach: http://www.metalbernat.com.pl/prod_432.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty Metal Bernat II posiadają wszelkie certyfikaty i rekomendacje.
Dobrym przykładem jest Rekomendacja Techniczna ITB „RT ITB – 1223/2011”, dotycząca wieszaków i łączników do sufitów podwieszanych naszej produkcji. Kopia dokumentu dostępna jest w zakładce „Deklaracje/Certyfikaty”: http://www.metalbernat.com.pl/certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważnym krokiem w rozwoju naszej firmy był udział w projekcie
współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem programu było „dokonanie zasadniczej zmiany procesu produkcyjnego poprzez zakup nowoczesnej ciągarki wielobębnowej”, o czym piszemy obszerniej na stronie: http://www.metalbernat.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnością firmy Metal – Bernat II pozostaje produkcja wysokiej jakości
części metalowych, znajdujących zastosowanie jako elementy wózków dziecięcych, lamp, leżaków, suchej zabudowy itp. W ofercie mamy także pręty ciągnione, druty i płaskowniki, podkładki, nity i wiele innych produktów wykonanych z metalu: http://www.metalbernat.com.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Siedziba P.P.U.H. Metal Bernat II mieści się w Częstochowie, przy ul. M. Reja 42. Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, a także w soboty od 7:00 do 12:00. Obok stacjonarnej sprzedaży hurtowej, realizujemy także zamówienia wysyłkowe kurierem, co zajmuje do 3 dni roboczych: http://www.metalbernat.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
„Newsletter Metal Bernat”, czyli gwarancja najświeższych wiadomości o ofercie naszej firmy, dostępnych na Państwa skrzynce e – mail. Wystarczy podać własny adres poczty internetowej i kliknąć przycisk „zapisz”, a powiadomienia o wszystkich nowościach pojawia się na wskazanej skrzynce: http://www.metalbernat.com.pl/ofirmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Produkty sygnowane naszą marką są produkowane z najwyższą starannością przy użyciu innowacyjnych maszyn, co przekłada się na ich wysoką jakość. Ponadto cały proces produkcyjny przebiega w warunkach przyjaznych środowisku naturalnemu. Więcej na ten temat piszemy na stronie: http://www.metalbernat.com.pl/ofirmie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Katalog produktów Metal Bernat II, Raport z Badań nr low 01-1887/10/z00/own, Rekomendację Techniczną ITB, instrukcję obsługi i wiele innych materiałów zamieściliśmy dla Państwa w zakładce „Deklaracje/Certyfikaty” na naszej stronie internetowej: http://www.metalbernat.com.pl/certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością, którą oferujemy naszym Klientom od początku działalności, obok drutów i prętów, są elementy metalowe do wózków dziecięcych. Certyfikowane, wytrzymałe i wykonane z najwyższą starannością, z pewnością długo Państwu posłużą. W ofercie posiadamy także części do huśtawek, leżaków itp.: http://www.metalbernat.com.pl/cat_3.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded