Profile cover photo
Profile photo
TAB PURE IRENA ŁUKAWSKA
About
Posts

Post has attachment
Warto zaznaczyć, że do wykonania naszej pracy nie potrzebujemy dostępu do żadnych mediów. Nie zużywamy wody ani prądu dzięki nowoczesnym urządzeniom, w jakie wyposażone są nasze samochody. Oznacza to, że praca może być wykonywana pod nieobecność właściciela. Zapraszamy do kontaktu - http://tab-pure.com.pl/mycie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu. Używamy teleskopowych wysięgników, które z łatwością sięgają do wysokości piątego piętra. Mimo pracy z powierzchni ziemi docieramy do najtrudniej dostępnych miejsc, pozostawiając je bardzo czyste. Zachęcamy do współpracy - http://tab-pure.com.pl/mycie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi obejmują również sprzątanie pobudowlane. Sprzątamy zarówno w nowobudowanych obiektach, jak i tych poddawanych gruntownym remontom. Działamy skrupulatnie i zawsze terminowo. Mogą być Państwo pewni, że efekty naszej pracy będą zaskakujące. Zachęcamy do kontaktu - http://tab-pure.com.pl/sprzatanie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dbając o czyste pomieszczenia biurowe, nie tylko zapewnisz pracownikom dobre warunki do pracy, lecz także zadbasz o wizerunek firmy. Jeśli zależy Państwu na dobrym wizerunku firmy i jej pozytywnym odbiorze, zachęcamy do skorzystania z naszych usług sprzątania biur. Szczegóły oferty na stronie internetowej - http://tab-pure.com.pl/sprzatanie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Podczas wykonywania pracy bardzo istotne jest dla nas bezpieczeństwo. Z tego też powodu stosujemy teleskopowe wysięgniki. Umożliwiają nam one czyszczenie powierzchni aż do wysokości piątego piętra. Oferujemy profesjonalne mycie budynków przy pomocy innowacyjnych metod. Zapraszamy - http://tab-pure.com.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą specjalnością jest czyszczenie elewacji budynków. Myjemy biurowce, nowoczesne obiekty handlowe, salony samochodowe, banki, itp. Działamy bardzo sprawnie i nie generujemy żadnych dodatkowych kosztów. Nie zużywamy wody ani prądu, ponieważ posiadamy nowocześnie wyposażone auta. Zachęcamy do współpracy - http://tab-pure.com.pl/mycie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Samoloty myjemy i czyścimy kompleksowo. Poradzimy sobie z każdym zabrudzeniem, nawet bardzo uporczywym. Podejmujemy się mycia powłoki samolotu, skrzydeł, klap, okien i uszczelek. Do tego celu wykorzystujemy odmineralizowaną wodę, co gwarantuje brak smug i zacieków na czyszczonej powierzchni. Zapraszamy - http://tab-pure.com.pl/mycie-samolotow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta z pewnością zainteresuje linie lotnicze, a także przedsiębiorstwa, które posiadają niewielkie samoloty. Z naszą pomocą wnętrze samolotu będzie lśniąco czyste. Usuwamy wycieki z silników, nagary olejowe, zabrudzenia ropopochodne, ptasie resztki i odchody. Zapraszamy do współpracy - http://tab-pure.com.pl/mycie-samolotow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zajmujemy się czyszczeniem budynków nie tylko na zewnątrz, lecz także w środku. Nasze usługi obejmują sprzątanie serwisowe, cykliczne, jak również pobudowane. Z naszą pomocą w Państwa biurze zawsze będzie panował porządek. Dostosowujemy ofertę indywidualnie do każdego Klienta. Zapraszamy - http://tab-pure.com.pl/sprzatanie-budynkow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Szklane fasady budynków szybko ulegają zabrudzeniu. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ budynki nieustannie są narażone na działanie czynników atmosferycznych, kurzu i smogu. Do czyszczenia dużych, szklanych powierzchni potrzebny jest nie tylko najlepszy sprzęt, lecz także odpowiednie środki, które poradzą sobie z silnymi zabrudzeniami. Posiadamy wysokiej jakości narzędzia oraz duże doświadczenie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://tab-pure.com.pl/mycie-budynkow.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded