Profile cover photo
Profile photo
Intra Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Taśmy piankowe Exafit czy twarde taśmy Hardmount, to jedne z naszych propozycji taśm dla branży poligraficznej. W naszym asortymencie posiadamy także szeroki wybór taśm dla budownictwa, ale też innych gałęzi przemysłu. Zajrzyjcie na naszą stronę i sprawdźcie sami jak bogata jest nasza oferta: https://www.intra.biz.pl/oferta.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Państwa uwadze produkty do szczelnego montażu okien i drzwi: https://www.intra.biz.pl/oferta/dla-budownictwa/system-cieplego-montazu. Wśród nich znajdują się między innymi taśmy z membraną paroszczelną, uszczelniacze z masy butylowej czy taśmy rozprężne z pianki poliuretanowej. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych produktów do ciepłego montażu ograniczają Państwo ryzyko przenikania wilgoci.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wśród bogatej oferty naszych taśm samoprzylepnych znajdą Państwo także taśmy samowulkanizujące. Jeśli zależy Wam na trwałej i wodoodpornej izolacji, taśma samowulkanizująca będzie doskonałym wyborem. Zachęcamy do zapoznania się także z innymi taśmami z naszego asortymentu: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-samoprzylepne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że do przecięcia prętów stalowych o średnicy 20 mm potrzeba zaledwie 3 sekund? Tak szybko działają elektrohydrauliczne nożyce dostępne w naszej ofercie. Nożyce japońskiego producenta Diamond posiadają wymienne ostrza tnące oraz zasilane są sieciowo lub akumulatorowo. Szczegółowe parametry urządzenia znajdą Państwo na stronie: https://goo.gl/tacyfq.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Każdy produkt w naszej ofercie opatrzony jest szczegółowym opisem na stronie, tak aby mogli Państwo dokładnie poznać jego specyfikację. Jeśli jednak potrzebujecie dodatkowych informacji dotyczących konkretnego wyrobu z naszej oferty zachęcamy do kontaktu: https://www.intra.biz.pl/kontakt. Z chęcią udzielimy wyczerpujących informacji i rozwiejemy Wasze wątpliwości.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie znajdą Państwo również szeroki wachlarz produktów uszczelniających o właściwościach ognioodpornych: https://www.intra.biz.pl/oferta/butyle/uszczelniacze-ogniotrwale. Produkcja tego rodzaju materiałów regulowana jest przez rygorystyczne Dyrektywy Unii Europejskiej. W naszej ofercie dostępne są wyłącznie produkty spełniające wszystkie stosowne standardy co do jakości i bezpieczeństwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prawidłowy montaż stolarki okiennej i drzwiowej w budynkach jest niezwykle istotny, gdyż od niego zależy późniejsze utrzymanie termoizolacji na wysokim poziomie. Jeśli są Państwo zainteresowani zminimalizowaniem kosztów ogrzewania domu polecamy zapoznać się z profesjonalnym zestawem produktów do szczelnego montażu okien i drzwi: https://www.intra.biz.pl/oferta/dla-budownictwa/system-cieplego-montazu.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy zapoznali się już Państwo z pełną gamą taśm dostępnych w naszej ofercie? Proponujemy szeroki zakres samoprzylepnych taśm tkaninowych z powlekaniem lub bez, a także taśmy PCV, aluminiowe, samowulkanizujące oraz dla branży poligraficznej. Szczegółowe informacje na temat każdego z naszych produktów znajdą Państwo na stronie: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-samoprzylepne/tasmy-aluminiowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wszelkiego rodzaju prace instalacyjne, remonty lub roboty drogowe powinny być oznakowane w widoczny sposób. Niewielka tabliczka informacyjna może być niewystarczającym sygnałem dla przechodniów czy przejeżdżających w pobliżu samochodów. Oferujemy taśmy ostrzegawcze BHP, taśmy odgrodzeniowe z nadrukiem lub logo, a także taśmy lokalizacyjne. Wszystkie rodzaje taśm znakujących znajdą Państwo na stronie: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-odgrodzeniowe-lokalizacyjne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy Vaccum Bags Strips, czyli dwustronne taśmy butylowe służące do uszczelniania worków próżniowych: https://goo.gl/z2GGp5. Dzięki niezawodnej przyczepności butyle dwustronnie lepne stanowią doskonałe rozwiązanie także do uszczelniania pieców i autoklawów. Wszystkie wyroby butylowe dostępne w naszym asortymencie charakteryzują się najwyższą jakością i posiadają certyfikat ISO 9001:2000.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded