Profile cover photo
Profile photo
Intra Sp. z o.o.
About
Posts

Post has attachment
Oferowane przez nas taśmy, sznury i masy butylowe to produkty posiadające naprawdę wiele zastosowań. Wykorzystywane są między innymi w produkcji okien, do łączenia i uszczelniania membran dachowych czy też do uszczelniania kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Sprawdźcie wszystkie możliwości naszych produktów dla budownictwa.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze czujniki zawilgocenia z pewnością uratowały już niejedno urządzenie przed uszkodzeniem. Jeśli Państwo również nie chcecie narażać posiadanej aparatury na awarię i uchronić się przed zwarciem instalacji czy porażeniem prądem, koniecznie zaopatrzcie się w taki czujnik.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przemysł energetyczny, podobnie jak branża budowlana, wymaga specjalistycznych narzędzi. Dzięki nim możliwe jest wykonanie szeregu podstawowych, jak i bardziej złożonych prac. Dziurkarki do blach, nożyce do cięcia kabli i prętów stalowych czy też agregaty pompujące do narzędzi hydraulicznych – wszystko to, a także wiele innych specjalistycznych narzędzi oferuje firmy Intra: https://www.intra.biz.pl/oferta/narzedzia/baudat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planują Państwo remont? W celu zabezpieczenia przed zabrudzeniem mebli, okien lub innych elementów niezbędna będzie folia ochronna. My jednak proponujemy Państwu coś znacznie lepszego! To niezwykle praktyczny produkt 2w1, czyli elektrostatyczna folia maskująca z taśmą tkaninową. Doskonale ochroni wszelkie przedmioty podczas prac remontowych czy malarskich. https://www.intra.biz.pl/oferta
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszym asortymencie posiadamy także taśmy do zadań specjalnych! Jedną z nich jest wodoodporna taśma opóźniająca rozprzestrzenianie się ognia. Funkcję tę zawdzięcza powłoce z trudnopalnym klejem. Specjalistyczna taśma znajduje zastosowanie np. w łączeniu i obróbce wykładzin czy do oklejania lotniczych luków bagażowych. Sprawdźcie wszystkie nasze taśmy: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-samoprzylepne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Polecamy samoprzylepne taśmy tkaninowe Scapa: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-samoprzylepne/tasmy-tkaninowe. Dzięki impregnowanej i powlekanej warstwie taśmy są wodoodporne i sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach! Ich niewątpliwą zaletą jest także łatwość przerywania ręcznego, dzięki czemu taśmy są szybkie i łatwe w użyciu!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami taśm samoprzylepnych oraz narzędzi monterskich możemy oferować Państwu niezawodne produkty. Zapewniamy nie tylko wysoką jakość artykułów, ale też atrakcyjne ceny oraz kompetentną obsługę. Zapraszamy do współpracy, a w przypadku pytań do kontaktu z naszym Działem Handlowym. Wszelkie dane kontaktowe zamieściliśmy na stronie: https://www.intra.biz.pl/kontakt.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Ważną część naszej oferty stanowią wyroby butylowe. Posiadamy taśmy, sznury czy wykroje zarówno jednostronnie, jak i dwustronnie lepne. W ofercie dostępne są również specjalne uszczelniające taśmy butylowe do próżni, a także masy polimerowe oraz hybrydowe w kartuszach i rękawach foliowych. Sprawdźcie wszystkie oferowane przez nas uszczelniacze butylowe: https://www.intra.biz.pl/oferta/butyle/tasmy-sznury-wykroje-butylowe-dwustronnie-lepne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy również narzędzia elektrohydrauliczne oraz ręczne: https://www.intra.biz.pl/oferta/narzedzia/baudat. Mogą być Państwo pewni, że zakup naszych nożyc do cięcia kabli, dziurkarki do blach czy elektrohydraulicznych nożyc do cięcia prętów zbrojeniowych to dobra inwestycja. By zapewnić Państwu dostęp do produktów wysokiej jakości proponujemy narzędzia wyłącznie renomowanych marek jak Diamond czy Baudat.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Naszą ofertę w zakresie taśm montażowych kierujemy zarówno do odbiorców przemysłowych, jak i hurtowych. Znajdą Państwo u nas produkty przeznaczone dla budownictwa, przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego czy AGD. Posiadamy również specjalne taśmy znakujące i ostrzegawcze. Z wszystkimi produktami dostępnymi w naszej ofercie mogą Państwo dokładnie zapoznać się na naszej stronie: https://www.intra.biz.pl/oferta/tasmy/tasmy-samoprzylepne.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded