Profile cover photo
Profile photo
Lesni klub V Zavetri
59 followers
59 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Děti se rozhodly vykopat past na mamuta. Byl to tvrdý oříšek a dostat se z jámy nebylo také nejjednodušší. Ale zdařilo se. Nyní jen budeme čekat na tučný úlovek ...
PhotoPhotoPhotoPhoto
2016-03-20
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
OTEVÍRÁME NOVOU TŘÍDU
Naše lesní školka otevře od 4. dubna 2016 novou třídu pro nejmenší děti. Zápis proběhne osobně ve čtvrtek 10.3. 2016 od 9:00 do 18:00 ve školce, nebo elektronicky v týdnu 14.-27.3

Zveme vás tímto na informační schůzku, kde se zájemci o docházku dozví podrobné informace. Schůzka bude ve čtvrtek 10.3. 2016 v 15:00 přímo ve školce u komunitní pece. Třída je určena pro nejmenší děti od 2,5 do 4 let, program bude pouze dopolední, 2x týdně v pondělí a čtvrtek.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Kolik dětí se vejde do jedné ohrádky?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Den otevřených dveří je u nás vlastně každý den, viz Návštěvní den. Stačí se jen dopředu domluvit na termínu a přijít se podívat.

Protože času na popovídání a důkladnou prohlídku školky se s dětmi tolik nedostává, připravili jsme na čtvrtek 10. března 2016 od 9 do 18 hod Den otevřených vrátek. Den je určen nejen rodičům, kteří si chtějí prohlédnout V závětří za provozu a vyptat se na všechno, co je zajímá, ale také těm, kteří se jen tak chtějí podívat. Více informací na emailu: skolka.v.zavetri@gmail.com.

Těšíme se na setkání

Tým ze Závětří
Add a comment...

Post has attachment
Klub šnečků - začínáme ve školce
Ve středu 2. 3. se již sejdeme ve školce. Sraz v 9 hodin. Kdo přijde dřív, může se porozhlédnout po areálu, zodpovíme dotazy. 

Po 9 hodině začne program, seznámíme se spolu i s prostředím školky. Po programu vyrazíme na obhlídku okolí, kde si najdeme místo na svačinku. Po návratu do školky nás ještě čeká další část programu. Program bude cca do 11.30, nejpozději ve 12 hodin bychom pak měli opouštět areál.

Co s sebou: vhodné oblečení (ve školce je místy dost bláta), oblečení na převlečení, svačinku, podsedák pro sebe a pro dítě - kus karimatky, na tvoření sklenici od jogurtu nebo marmelády (lépe menší a širší, ale v nouzi může být i větší zavařovačka).

Uvítáme nové zájemce o Klub šnečků. První hodina je ukázková zdarma, můžete se pak rozhodnout, zda budete klub navštěvovat i dále.

Těšíme se na viděnou! :-)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
za rybníkem
40 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Rozděláme zase po krátké přestávce oheň v naší hliněné peci a upečeme si nějaké pochutiny pro masopustní veselí.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Den otevřených dveří je u nás vlastně každý den. Stačí se jen dopředu domluvit na termínu a přijít se podívat.
Protože času na popovídání a důkladnou prohlídku školky se s dětmi tolik nedostává, připravili jsme na pátek 27. února 2015 od 15 hod Den otevřených vrátek. Odpoledne je určeno nejen rodičům, kteří si chtějí prohlédnout V závětří za provozu a vyptat se na všechno, co je zajímá, ale také těm, kteří se jen tak chtějí podívat. Více informací na tel. 774 32 80 22 nebo na emailu:skolka.v.zavetri@gmail.com.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded