Profile cover photo
Profile photo
PCA Praha
70 followers -
Nezisková organizace poskytujícím nejen běžné služby pro zdravotně postižené a seniory, ale také speciální služby pro osamělé zdravotně postižené muže
Nezisková organizace poskytujícím nejen běžné služby pro zdravotně postižené a seniory, ale také speciální služby pro osamělé zdravotně postižené muže

70 followers
About
Posts

Post has attachment
Jako takovou zajímavost z diskusního tóra o světě původu naší organizace tu3 máme téma, které budeme řešit Bémem září v Moskvě a během října ve Stockholmu. Fórum funguje na vyzkoušení i bez2 registrace, Však registrace vám dovolí sledovat témata pomocí upozornění e-mailem a soukromou komunikaci mezi ostatními uživateli.
Add a comment...

Program na mezinárodní konferenci organizace Batradis v Moskvě je hotový a zároveň jsme si ušetřili práci, takže máme přednášky i pro Stockholm.
Add a comment...

Přesídlování se týká i nás, ovšem ne v Praze. Manželský pár z Ostravy, který je výsledkem projektu Robinhelp za sebe našel náhradu, aby ostravská pobočka PCA Moravia měla ředitele. K přesídlení dojde příští týden.

Za pomoc děkujeme polským kolegům, kteří měli dostatek žádosti o přesídlení, že polský Batradis zřídil místo setkání.

Berdzo dienkujeme i pozdrawame.
Add a comment...

Přes tropické teploty se chystáme na mezinárodní konferenci organizace Batradis v Moskvě. Proslýchá se totiž, že některým věcem, které nám nejdou, budou věnovány 2 hodiny denně a celý víkend. Není to ale oficiální.
Add a comment...

Možná jste si přečetli něco o původu naší organizace, takže by alespoň všechny ty, kdo věří na možnost mimozemské návštěvy z vesmíru že některé páry mimo Českou republiku, které vznikly díky pokusům o Robinhrlp, byly, nebo budou na vlastní žádost presifkdny. I České republiky a Prahy se to může týkat. Protože vdaj6 na výše uvedené věci málokdo věří, bude to obrovské překvapení, které byste si nejen neměli, ale hlavně neměly nechat ujít.
Add a comment...

Post has attachment
Kdysi jsme vás informovat ó jedné restauraci, která ma5 vhodný areál pro konsnk6 různých akcí. V našem případě by to byla výběrové akce projektu Robinhrlp.

Dne 16.6.2018 se konala akce Den Kodiaka, ze které jsme na ukszku6 vybrali pár fotek.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
18.06.18
14 Photos - View album
Add a comment...

Dneska má narozeniny Marie Smaulová. Dnes je jí 44 let. Dnes proběhne jako každý rok rodinná oslava a zítra bude podniková oslava.
Add a comment...

I když jde v případě Prahy jen o zajímavost, upravujeme i my některé podmínky používání a uchovávání osobních údajů tak, aby splňovaly nové ustanovení v souladu s novým zákonem o zařazení s osobními údaji, který v Evropské unii vystupuje v platnost 25.5.2018 . Na fungování naší organizace a poboček společnosti Allied Social Services v zemích E.U to nebude mít vliv. Akorát se ke sdílení evidence ošetřovatelek mezi pobočkami a pracovišti osobního oddělení nebude sněť používat sdílení na veřejných cloudových dlizbach jako je Onedrive, Disk Google, Dropbox apod.

Pobočky, které takto evidenci sdílí, nebo sdílí smlouvy obsahující osobní údaje, začaly provádět revizi způsobu sdílejí některých dat a zálohy osobních údajů z výše uvedených služeb do 25.5.2018 odstranit, nebo vypnout sdílení a používat k tomuto účelu přenosná paměťová média, nebo korporační síť.
Add a comment...

Albedorská královna otevírá pobočku organizace BATRADIS ve Vietnamu. Pobočka se nachází přímo v Hanoji a ihned se pouští do Allied Social Services včetně projektu Robinhelp. Držíme palce.
Add a comment...

Máme velkou radost nejen z toho, kolik máme na Facebooku fanoušků ý ale hlavně z příslibu podpory naší činnosti vládou našeho domovského světa. Díky kulturním akcím většiny z nás zatím neprobíhají pondělní a páteční pracovní porady.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded