Profile cover photo
Profile photo
Biuro Rachunkowe i Doradcze Agnieszka Gunerka
7 followers
7 followers
About
Posts

Post has attachment
W naszym biurze pracują doświadczeni oraz wykwalifikowani księgowi, którzy służą pomocą i doradztwem z zakresu księgowości oraz usług kadrowo-płacowych. Sprawujemy nadzór nad powierzonymi nam sprawami rachunkowymi, dzięki czemu świadczymy usługi na wysokim poziomie. Więcej informacji na http://gunerka.pl/oferta/.

Photo

Post has attachment
Nasza oferta jest skierowana do firm, przedsiębiorstw, instytucji, stowarzyszeń oraz fundacji. Nasi pracownicy mają bogatą wiedzę w dziedzinie rachunkowości oraz bardzo duże doświadczenie zawodowe. W pracy kierujemy się rzetelnością oraz starannością. Zapraszamy na http://gunerka.pl/oferta/.

Photo

Post has attachment
Zajmujemy się szerokim zakresem usług w ramach zakładania działalności gospodarczej. Pomagamy w wymaganych formalnościach oraz z chęcią doradzamy klientom w sprawie podatków i dofinansowań. Na bieżąco śledzimy przepisy prawne. Dowiedz się więcej, wchodząc na http://gunerka.pl/oferta/.

Photo

Post has attachment
Osoby, które mają zarejestrowaną działalność gospodarczą w swoim mieszkaniu mogą napotkać komplikacje. Urząd Skarbowy utrudnia możliwość rozliczania części czynszu oraz kosztów mediów, które wiążą się z prowadzeniem firmy w domu. Więcej informacji znajdziesz na http://gunerka.pl/oferta/.

Photo

Post has attachment
Większość przedsiębiorstw, decydując się na powierzenie rachunkowości firmy wyspecjalizowanemu biuru księgowemu zauważa znaczne zmniejszenie się kosztów firmy na prowadzenie rachunkowości. Dzięki temu przedsiębiorstwo może skupić się na rozwijaniu oferty oraz rozbudowywaniu firmy. Dowiedz się więcej, wchodząc na http://gunerka.pl/oferta/.

Photo

Jeżeli jesteś już naszym Klientem to zachęcamy do polecenia naszego biura rachunkowego innym przedsiębiorcom! W zamian zapewniamy premię 10% zniżki abonamentu w miesiącu podpisania umowy przez poleconego klienta. Zapraszamy do owocnej współpracy na http://gunerka.pl/promocje/.

Post has attachment
Nasze biuro rachunkowe oferuje różnego rodzaju promocje oraz rabaty dla osób rozpoczynających współpracę! Np. dla przedsiębiorców, zmieniających biuro rachunkowe oferujemy 90% zniżki abonamentu na pierwszy miesiąc współpracy. Zapraszamy na http://gunerka.pl/promocje/.

Photo

Post has attachment
Nasza działalność opiera się na obsłudze rachunkowej oraz kadrowej podmiotów gospodarczych. Zespół naszego biura składa się z doświadczonych oraz wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu kompleksową obsługę! Zapraszamy na http://gunerka.pl/.

Photo

Post has attachment
Przedsiębiorco! Pamiętaj, aby codziennie wykonywać dobowy raport na kasie fiskalnej! Do 2 dnia każdego miesiąca należy przesłać do biura dane do listy płac za poprzedni miesiąc, a do 10 dnia każdego miesiąca należy wykonać przelew do ZUS! Ściągę ważnych dat znajdziesz na http://gunerka.pl/poczatek-mala-sciaga/.

Photo

Post has attachment
Powierzenie rachunkowości firmy wyspecjalizowanemu biuru rachunkowemu wiąże się wbrew pozorom ze zmniejszeniem się kosztów firmy na prowadzenie rachunkowości! Najważniejsze jednak jest przekazanie odpowiedzialności za błędy wynikłe podczas prowadzenia księgowości. Dowiedz się więcej na http://gunerka.pl/odpowiedzialnosc-biura-rachunkowego-prowadzenie-ksiag-rachunkowych/.

Photo
Wait while more posts are being loaded