Profile cover photo
Profile photo
Remor S.A. - WYkonawca instalacji fotowoltaicznych. Producent mocowań
14 followers
14 followers
About
Remor S.A. - WYkonawca instalacji fotowoltaicznych. Producent mocowań's posts

Post has attachment
Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do kontaktu. Możesz nas odwiedzić osobiście, zadzwonić lub wysłać wiadomość mailową. Zachęcamy również do skorzystania z formularza kontaktowego online. Dane kontaktowe do naszych poszczególnych działów znajdziesz pod tym linkiem - http://remor.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że jesteśmy największym producentem systemów montażowych dla paneli słonecznych w naszym kraju? Należymy także do liderów w tej dziedzinie w Europie. Prowadzimy współpracę z wielkimi markami, takimi jak: Rolls-Royce, Bentley i BMW. Stawiamy na wykwalifikowaną kadrę i wysoką jakość usług. Zachęcamy do kontaktu - http://remor.pl/kontakt/. 
Photo

Post has attachment
Chcesz zwiększyć oszczędności w swoim przedsiębiorstwie? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług instalacji systemów fotowoltaicznych dla firm. Nie tylko zyskasz niezależność energetyczną, lecz także przyczynisz się do ochrony środowiska. Będzie to miało bardzo dobry wpływ na wizerunek firmy. Zapraszamy - http://remor.pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-firm/. 
Photo

Post has attachment
Wiemy, że montaż instalacji może być uciążliwy dla domowników, dlatego staramy się wykonać prace jak najszybciej, ale jednocześnie bardzo dokładnie. Dbamy, by cały proces nie wpływał w żaden sposób na codzienne życie mieszkańców. Instalację przeprowadzamy na wszystkich rodzajach dachów. Zachęcamy do współpracy - http://remor.pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-domu/. 
Photo

Post has attachment
Jeśli szukasz oszczędności w swoim domowym budżecie, to zastosowanie instalacji fotowoltaicznej będzie świetnym pomysłem. Dzięki wykorzystaniu energii słonecznej zmniejszysz zużycie energii pochodzącej z centralnej sieci energetycznej. Przyczynisz się także do ochrony środowiska. Zachęcamy do współpracy - http://remor.pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-domu/. 
Photo

Post has attachment
Malowanie proszkowe to bardzo efektywna metoda pokrywania metali, gwarantująca gładką powłokę bez żadnych zmarszczeń. Oferujemy usługi w zakresie malowania proszkowego wyrobów z mosiądzu, stali i aluminium. Zapewniamy wysoką jakość i krótkie terminy realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - http://remor.pl/galwanizacja/. 
Photo

Post has attachment
Oferujemy także usługi galwanizacyjne. Nakładamy powłoki galwanizacyjne na różnego typu powierzchnie. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego, dzięki czemu możemy zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy chromowanie, niklowanie, cynkowanie i wiele innych - http://remor.pl/galwanizacja/. 

Post has attachment
Nasze usługi obejmują także wykonywanie spawanych konstrukcji stalowych do 2 ton do wyposażenia statków. Z naszych usług chętnie korzystają stocznie z Polski i zagranicy. Oferujemy między innymi: włazy owalne i prostokątne, zamknięcia śrubowe i klinowe, żaluzje okrętowe i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - http://remor.pl/konstrukcje-stalowe-wyposazenia-statkow/. 
Photo

Post has attachment
Bycie eko jest trendy! Pamiętaj o tym, że to, czy dbasz o środowisko wpływa również na wizerunek Twojej firmy. Jest to jeden z powodów, dlaczego Twoja firma powinna zainteresować się instalacjami fotowoltaicznymi. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych szczegółów, zapraszamy na naszą stronę http://remor.pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-firm/. 
Photo

Post has attachment
Nasza grupa przygotowała dla Państwa szeroki wybór rozwiązań z zakresu mocowań systemów fotowoltaicznych. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. systemy wolnostojące, a także instalacje przeznaczone na dachy płaskie oraz skośne. Więcej o naszych instalacjach mogą Państwo przeczytać na stronie http://remor.pl/montaz-paneli-fotowoltaicznych/. 
Photo
Wait while more posts are being loaded