Profile cover photo
Profile photo
Remor S.A. - WYkonawca instalacji fotowoltaicznych. Producent mocowań
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Firma Remor oferuje usługi w zakresie pokryć powłokami galwanicznymi, malowania proszkowego, obróbki skrawaniem na CNC i odlewania ciśnieniowego. Przeprowadzamy również renowacje części motocyklowych i samochodowych. Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zachęcamy do współpracy - http://remor.pl/galwanizacja/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy malowanie proszkowe wyrobów z mosiądzu, stali i aluminium. Wykonujemy również malowanie felg aluminiowych i stalowych. Wszystkie prace wykonujemy na nowoczesnych maszynach. Służymy doradztwem i fachową pomocą. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu - http://remor.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Energia elektryczna ze światła słonecznego przez długi czas była stosowana jedynie tam, gdzie wykorzystanie innych źródeł energii było bardzo utrudnione lub niemożliwe. Energetyka słoneczna obecnie jest coraz powszechniej wykorzystywana. Wiąże się to między innymi ze spadkiem cen, z większą dostępnością technologii, programami dofinansowania instalacji tego typu urządzeń, a także rosnącą świadomością ekologiczną. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - http://remor.pl/fotowoltaika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Fotowoltaika to dziedzina nauki i techniki zajmująca się przetwarzaniem światła słonecznego na energię elektryczną. Prąd elektryczny zostaje wytworzony z promieniowania słonecznego przy wykorzystaniu zjawiska fotowoltaicznego. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie projektowania i realizacji projektów instalacji systemów konstrukcji naziemnych i dachowych PV oraz innych rozwiązań związanych z solarami i energią słoneczną - http://remor.pl/fotowoltaika/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy instalację systemów solarnych na wszystkich rodzajach dachów. Sposób mocowania jesteśmy w stanie dostosować do indywidualnych właściwości budynku. Staramy się również, aby cały proces montażu sprawiał jak najmniej niedogodności naszym klientom. Dbamy, by realizacja przebiegała sprawnie. Zapraszamy - http://remor.pl/systemy-fotowoltaiczne-dla-domu/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konstrukcje do wyposażenia statków muszą być wykonane perfekcyjnie i z olbrzymią dokładnością. Konstrukcje te muszą być niezawodne, by nic nie zagrażało bezpieczeństwu użytkowników statków. Nasza oferta obejmuje m.in. włazy owalne i prostokątne, żaluzje okrętowe i rolki cumownicze. Polecamy - http://remor.pl/konstrukcje-stalowe-wyposazenia-statkow/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko oszczędność, lecz także perspektywa lepszej jakości życia w mniej zanieczyszczonym otoczeniu dla Twoich dzieci. Używanie naszych instalacji stanowi istotny wkład w ochronę środowiska naturalnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą w tym zakresie - http://remor.pl/fotowoltaika-inwestycje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przy finansowaniu budowy farm solarnych istotny bardzo istotne są dotacje ze środków Unii Europejskiej. Niejednokrotnie pokrywają one dużą cześć kosztów powstania systemów dostarczających alternatywne źródła energii. Zapewniamy pomoc w łączeniu się osób, które chcą ulokować środki w projektach fotowoltaicznych, zapraszamy do współpracy - http://remor.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze usługi obejmują projektowanie konstrukcji, badania terenu, montaż konstrukcji, montaż paneli PV i prace elektryczne. Prace wykonuje zespół najlepszych specjalistów w dziedzinie energetyki solarnej. Dzięki temu, że sami wykonujemy większość elementów potrzebnych do montażu, zamówienia realizowane są w naprawdę krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu - http://remor.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Coraz więcej czynności kontrolujemy za pomocą smartfonów. Nie inaczej jest z kontrolowaniem działania instalacji fotowoltaicznych. Nasi Klienci mają możliwość otrzymywania raportów oraz monitorowania rezultatów osiąganych przez systemy solarne. Dzięki specjalnie utworzonej aplikacji, informacje te wysyłane są bezpośrednio na smartfony. Zachęcamy do współpracy - http://remor.pl/kontakt/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded