Profile cover photo
Profile photo
Igor Isakovski
About
Posts

Post has attachment
1 декември, блесок во концепт 37: звонко карановиќ и игор исаковски, по повод „пепелашка во хромиран ковчег“. споделете и повелете :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Три книги од Румена Бужаровска
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Новата книга раскази од Румена Бужаровска – „Мојот маж“ – од денеска во продажба!

http://blesok-shop.mk/mk/урбан-флуид/761-мојот-маж-9789989596216.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded