Profile

Cover photo
Digimanie.cz
417 followers|85,707 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

Digimanie.cz

Shared publicly  - 
 
Společnost Ricoh představila nový středoformátový fotoaparát Pentax 645Z, který navazuje na původní model 645D z roku 2010. Novinka přináší větší rozlišení na CMOS snímači, je také prvním středoformátem s Full HD videosekvencemi.
2
Add a comment...

Digimanie.cz

Shared publicly  - 
 
V nabídce kapesních ultrazoomů společnosti Olympus se objevil nový Stylus SH-1, který přináší 16MPx CMOS BSI snímač a objektiv s 24× optickým zoomem. Chlubí se 5osou mechanickou stabilizací a bezdrátovým připojením Wi-Fi.
1
Add a comment...
Have them in circles
417 people

Digimanie.cz

Shared publicly  - 
 
Další novinkou společnosti Adobe je Lightroom pro mobilní zařízení, zejména tedy pro tablety. Umožňuje plnou synchronizaci mezi desktopovou verzí a mobilní. Program je k dispozici pro operační systém iOS 7 produktů Apple.
1
Michal Pilař's profile photo
 
Možná byste měli doplnit, že těch 12,29 EUR je měsíční poplatek, jinak by to bylo velmi lákavé ;-)
 ·  Translate
Add a comment...

Digimanie.cz

Shared publicly  - 
 
Nový Olympus Tough TG-3 staví na úspěchu svých předchůdců TG-1 a TG-2. Novinka přináší snímač s vyšším rozlišením, bezdrátové připojení Wi-Fi a např. i technologii focus stacking pro zvětšení hloubky ostrosti u makro snímků.
1
Add a comment...
Story
Tagline
Populární online magazín o všem, co se týká fotografování
Introduction
Digimanie.cz je populární online magazín vydavatelství oXy Online s.r.o. se zaměřením na digitální fotografii (hlavní je zpravodajství a podrobné recenze fotoaparátů). Návštěvnost je podle Google Analytics více než 100 000 čtenářů měsíčně.