Profile cover photo
Profile photo
Jičín - VET s.r.o.
2 followers
2 followers
About
Jičín - VET s.r.o.'s posts

Post has attachment
Přijďte si pro svého zvířecího miláčka vybrat nějakou novou hračku, vodítko, náhubek nebo postroj s velkou slevou!

Post has attachment
Alespoň základní povely by měl na slovo umět poslechnout každý pes. Velmi tak vítáme následující shrnující článek z portálu Novinky.cz, který základy výchovy názorně popisuje.

Post has attachment
Není vůbec výjimečnou záležitostí, dokonce je to častým pravidlem, že při složitých, dlouhodobých a finančně náročných veterinárních zákrocích klient váhá, zda vůbec takové ošetření podstoupit.

Post has attachment
Raf je desetiletý kříženec labrador retrívra. Je to dobrák už napohled. Poslední tři dny se majitelce nelíbilo jeho opakované snahy se vyprázdnit. Neustále se stavěl, aby vykonal potřebu, ale kde nic, tu nic. Kdo poradí? Internet! Majitelka nashromáždila…

Post has attachment
První vážný novoroční případ, ale vlastně ještě silvestrovský. Tříletý kříženec Buck se vydal se svým majitelem, panem Novákem, v silvestrovském dopoledni na takovou typickou psí kratochvíli. Na golf!

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Je zima, mrzne a s tím přichází nejen ledovka na silnicích. Náledí neplní jen hlavní příspěvky v médiích, ale, možná trochu překvapivě, i veterinární operační sály.

Vážení klienti, z důvodu rekontrukce bude dnes v pátek 16.12.2016 ukončen provoz kliniky v Jičíně mimořádně již v 18:00. Děkujeme za pochopení.

Post has attachment
Jednou z novinek letošního roku, kterým je nyní vybavena i naše veterinární klinika JičínVET, je harmonický skalpel.

Post has attachment
„Medicína není autoservis“. To je věta, kterou často používáme při rozhovorech s našimi klienty. Často je třeba poněkud pozměnit příliš zjednodušené laické představy řešení některých problémů. Nicméně, jako všude platí „nikdy neříkej nikdy“. I v medicíně…
Wait while more posts are being loaded