Profile cover photo
Profile photo
Strada Tour. PTHU
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Posiadamy liczne certyfikaty, które potwierdzają nasze kompetencje. To także znak, że zaufało nam wielu zadowolonych Klientów. Jeśli wciąż poszukują Państwo sprawdzonej firmy, która organizuje wycieczki autokarowe, to świetnie Państwo trafili. Gwarantujemy, że firma Strada Tour spełni wszelkie Państwa oczekiwania. A na stronie internetowej: http://stradatour.pl/certyfikaty/ można znaleźć nasze certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wybierając się na wycieczkę autokarową, warto rozważyć kwestie takie jak komfortowa podróż. To oczywiste, że lepiej się podróżuje siedząc na wygodnym fotelu i w klimatyzowanym pojeździe, prawda? Z firmą Strada Tour nie będą musieli się Państwo o nic przejmować. Zależy nam na Państwa zadowoleniu i komforcie. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. http://stradatour.pl/kontakt/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Specjalnie na Wasze życzenie zajmiemy się kompleksową organizacją Waszej wycieczki. Pomożemy Wam nawet w znalezieniu odpowiedniego hotelu! Jak widać, możecie na nas liczyć! Koniecznie odwiedźcie naszą stronę internetową: http://stradatour.pl/kontakt/, gdzie zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wycieczka na koniec świata? Tylko z nami! Zajmujemy się bowiem organizowaniem wycieczek autokarowych. W branży działamy nie od dziś, dlatego też mogą nam Państwo zaufać. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową: http://stradatour.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Organizują Państwo delegację w firmie? Muszą Państwo przetransportować dość liczną grupę osób? Najlepiej pomyśleć o wynajmie autokaru! Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy pewni, że będą Państwo zadowoleni. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: http://stradatour.pl/kontakt/, gdzie zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
A może by tak… skusić się na pełną przygód wycieczkę po Europie? Jeśli od zawsze marzyli Państwo o poszerzaniu swoich horyzontów, warto już teraz zacząć spełniać swoje marzenia! Firma Strada Tour zajmuje się wynajmem autokarów i organizowaniem wycieczek objazdowych. Doskonale znamy się na rzeczy! Na stronie internetowej: http://stradatour.pl/ zamieściliśmy więcej informacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Strada Tour od lat zajmuje się organizowaniem fascynujących wycieczek autokarowych. Gwarantujemy, że z nami nigdy nie ma nudy! Jeśli od zawsze marzyli Państwo o tym, by odpocząć przez kilka dni w pięknej Italii, to warto spełnić te marzenia, prawda? Niech się Państwo zapoznają z naszą ofertą, którą można znaleźć na stronie internetowej: http://stradatour.pl/oferta/wycieczki-objazdowe-wlochy/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jak jechać w podróż po naszej pięknej Europie, to tylko z firmą Strada Tour! Doskonale wiemy, jak istotny jest komfort podróży czy też bezpieczeństwo. Dlatego decydując się na współpracę z naszym przewoźnikiem mają Państwo stuprocentową pewność tego, że spokojnie dotrą Państwo na miejsce! Pytania, wątpliwości? Prosimy śmiało o kontaktowanie się z nami! Na stronie internetowej: http://stradatour.pl/kontakt/ zamieściliśmy dane kontaktowe.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Firma Stradatour pragnie złożyć wszystkim swoim Klientom najserdeczniejsze życzenia! Zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, nieustającego głodu świata i wielu wspólnych wycieczek! Wszystkiego dobrego! http://stradatour.pl/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli trafili Państwo na nasz profil, zapewne wiedzą Państwo o tym, że firma Stradatour organizuje wycieczki. Jesteśmy profesjonalistami, którzy mogą poszczycić się flotą nowoczesnych i wręcz niezawodnych autobusów, dzięki którym każda, nawet najdalsza podróż, jest komfortowa! Specjalnie na Państwa życzenie zorganizujemy zapierającą dech w piersiach wycieczkę objazdową po słonecznej Italii lub też po całej Europie! Są Państwo zainteresowani? Pragną Państwo wiedzieć więcej? Nasi specjaliści udzielą Państwu szczegółowych informacji. Na stronie internetowej: http://stradatour.pl/kontakt/ nasze dane kontaktowe. Zatem do usłyszenia!
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded