Profile cover photo
Profile photo
Fundacja SerceDziecka
43 followers
43 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
BAŚNIOWE OKRUSZKI” to magiczne przedsięwzięcie z nutą terapeutycznej mocy, mające na celu „obudzenie” ludzkich serc w kontekście możliwości, jakie daje 1 % podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego.
Wypełnij PIT i śpij spokojnie jak dziecko!
Dziękujemy Artystom i wszystkim osobom biorącym udział w realizacji kołysanki
Add a comment...

Post has attachment
OTWARTE SERCA - Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom i WIELKI SUKCES – symboliczne otwarcie Hotelu Serce Dziecka w Gdańsku.

Dzięki hojności naszych wspaniałych Fundatorów, którzy otworzyli swoje serca, większość prac adaptacyjnych, sprzętu i materiałów potrzebnych do wyremontowania pomieszczeń na „Hotel Serce Dziecka” udało się już pozyskać. Pozostałe elementy będziemy sukcesywnie zdobywać. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych działań. Razem możemy zrobić więcej.

https://www.sercedziecka.org.pl/fundacja/kronika-wydarzen/2016/2439-otwarte-serca-trzeci-koncert-relacja.html
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Prezes Auchan Polska - Francois Colombie dziękujemy z całego serca!

Dzięki takim ludziom - o wielkim sercu i wrażliwości na potrzeby innych, nasza organizacja ma szanse się rozwijać. Główne cele Fundacji się nie zmieniają, choć od powołania Fundacji minęło już 9 lat. Nie zmniejsza się również nasz zapał – matek dzieci z wadami serca, które założyły Fundację. Przeszłyśmy wiele, dlatego czujemy i rozumiemy, wspieramy z sercem. Zmienia się natomiast sposób realizacji naszych celów, zakres działań, które Fundacja podejmuje, jak również skala udzielanego wsparcia. Regularnie zwiększa się ilość naszych podopiecznych, ilość przekazywanego i użyczanego im sprzętu, jak również wartość wsparcia dla ośrodków zdrowia. Plany Fundacji są dalekosiężne, ale realne!
Przed nami kolejny ważny CEL, bądźcie z nami, wspierajcie i kibicujcie!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Cykl koncertów "Otwarte Serca - Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom" połączył świat wybitnych artystów polskiej muzyki klasycznej, polskiego biznesu oraz kardiochirurgii dziecięcej. Jest to jedyny tego typu projekt w Europie.
Ideą jest rozpropagowanie działań na rzecz dzieci z wadą serca, których w Polsce co roku rodzi się 3500. 
Właśnie odbył się drugi z cyklu koncertów i udało się zrealizować kolejny ważny CEL, a jest to głowica przezprzełykowa do echa serca dla małych pacjentów Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie-Prokocimiu pod kierownictwem prof. J.Skalskiego!
Dziękujemy naszym głównym  Fundatorom, a są to:
Francois Colombie - Prezes Auchan Polska; Wiesław Likus - Prezes Grupy Liwa - Likus Hotele & Restauracje; Mariusz Wichary i Mirosław Bestry - Prezesi Profimedical; Amelia i Daniel Fluder - rodzice małej Amelki operowanej w Klinice prof. Janusza Skalskiego.
Słowa podziękowania kierujemy również dla naszych pozostałych darczyńców oraz Partnerów z Potrzeby Serca.
http://panorama.tvp.pl/22923800/otwarte-serca-dla-malych-pacjentow
Add a comment...

Post has attachment
OTWARTE SERCA - Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii Dzieciom. Już 3 grudnia b.r. Fundacja Serce Dziecka organizuje drugi z cyklu koncertów, tym razem: Polscy Mistrzowie Scen Operowych Świata Dzieciom.
Zbieramy na specjalistyczną głowicę przezprzełykową do echa serca! Mega potrzebną w Klinice Kardiochirurgii Dziecięcej Kraków-Prokocim!

DOŁĄCZ, POMÓŻ, WESPRZYJ!
http://www.sercedziecka.org.pl/fundacja/kronika-wydarzen/2015/2290-otwarte-serca-drugi-koncert.html
Add a comment...

Post has attachment
Cykl koncertów charytatywnych Fundacji Serce Dziecka.
OTWARTE SERCA mistrzowie muzyki, kardiochirurgii i biznesu dzieciom zapoczątkowany został koncertem światowej sławy skrzypaczki Patrycji Piekutowskiej. Gra skrzypaczki sprawiła, że serca mistrzów muzyki, biznesu i kardiochirurgii oraz znakomitych gości biły jednym zgodnym rytmem dla dzieci z wadami serca. Najważniejszy zawsze jest nasz CEL. Dzięki hojności  naszych Sponsorów udało się zakupić nowoczesny aparat do autotransfuzji krwi u dzieci na potrzeby Kliniki Kardiochirurgii CZD w Warszawie. Teraz zbieramy na niezwykle potrzebą  specjalistyczną, przezprzełykową głowicę do echa serca dla Kliniki Kardiochirurgii w Krakowie-Prokocimu.
I TY możesz wesprzeć nasz szczytny CEL! Dołącz do OTWARTYCH SERC!
Add a comment...

Post has attachment
Akademia Serca - IV Konferencja Kardiologiczna o problemach dzieci z wadą serca już za nami.
Miło nam było spotkać się z Wami wszystkimi i mamy nadzieję, że jesteście zadowoleni z udziału w naszym wydarzeniu.

zespół Fundacji Serce Dziecka
Photo
Add a comment...

Post has shared content
Prof. dr hab. n med. Wanda Kawalec zaprasza na IV Konferencję Kardiologiczną o problemach dzieci z wadą serca: https://youtu.be/GQk21PxBqmw
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded